BA 1.Lig H:28 | Samsunspor 3-0 Karşıyaka | 3 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA 1.Lig H:28 | Samsunspor 3-0 Karşıyaka | 3 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BA 1.Lig H:28 | Samsunspor - Karşıyaka | 3 Nisan | 19.00 | TRT 1

Karşıyaka kazanmasın beyler ?

Ben garanti veriyorum kardeşim maç sonu burda ol. Tavşanlıyı ve Boluyu nasıl devirdiysek, ki onlar daha güçlü takımlardı... Karşıyakayı seyirci desteği ve futbolcuların formda olduğunu göz önünde bulundurursak 2-0 diyorum ben en az. :)

Ben garanti veriyorum kardeşim maç sonu burda ol. Tavşanlıyı ve Boluyu nasıl devirdiysek, ki onlar daha güçlü takımlardı... Karşıyakayı seyirci desteği ve futbolcuların formda olduğunu göz önünde bulundurursak 2-0 diyorum ben en az. :)

Valla ben takip etmiyorum Karşıyaka'yı. Kötü zaten futbol takımı. Arada gaza gelip kazanıyor. Kötü değil heralde Karşıyaka takımı ama bir türlü takım olamadılar.

Samsun favori,Bugünkü maçlatın sonuçlarıda bize yaramadı..Karşıyaka ilk yarı gol yemesse samsun yine stres yapacaktır..Erken gol gelirse fark olur..Umarım samsun puan kaybeder..:),

Stad tıklım tıklım dolu ve coşkulu. Maç başlıyor. :)

Karşıyaka 10 kişi kaldı. Kırmızı kartı gören oyuncu, Fırat >>> Dakika 44

Samsunspor 0-0 Karşıya İlk Yarı Sonucu

Samsunspor'un atağında ceza sahasında Karşıyakalı bir oyuncu topu eliyle kucakladı. Hakem nasıl penaltı vermedi şaştım kaldım.

Herkes gördü bir hakem görmedi sanirim.

Karşıyakanın ofsayt olmayan pozisyonu kesildi..Hakem kötü..Ayrıca Spiker Erodğan Arıkada çoşdu..Ovvvvv,Offf falan:D,Maçı anlat bu kadar heyecan yapma;),Kıvanç eli ile kucakladı yanlız oyuncularda dahil kimse görmedi..O pozisyonun başlangıcı bana ofsayt gibi geldi tekrarını göstermediler..

Fırat pozisyon yokken kart gördü atıldı..İbre Samsuna döndü..Karşıyaka dediğim gibi ilk yarı gol yemedi..Tamta istedikleri gibi gidiyordu..2.yarıya samsun baskılı başlayacaktır..Birde karşıyaka çok yaslanmaması lazım..Bakalım neler olacak..

GoooooooooooooooooooooooooooL. 55.dakka( tam dakkasina geldi :) )

HAKAN BAYRAKTAR.

Samsunspor 1-0 Karşıyaka >Dakika 55< GoooooooooooooooooooooooooL Hakan Bayraktar (Penaltı)

Bekle Bizi Süper Lig !

OLey OLey OLey OLey OLey ŞAMPİYON SAMSUN ! :m26:

Cevap: BA 1.Lig H:28 | Samsunspor 1-0 Karşıyaka | 3 Nisan | 19.00 | TRT 1

Bu Erdoğan bizim plakaya geçen hafta 53 diyordu..Yanlız mal mal yorumlar yapıyor..Tepkide geliyordur kesin..Çoşdu resmen..

Samsunspor 2-0 Karşıyaka Dakika 65 Gol Agbetu :m26:

Samsun avantajlı ama fikstürlerine baktım, bir hayli zor. Ama mutlaka ilk 2 içinde çıkarlar gibi.

GooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL Simon Zenke 3-0 heyt be gole bak nasıl bir vuruş o öyle top muz gibi dönüyor. :D :m26:

Üst Alt