BA Play-Off Final | Gaziantep B.B. 0-1 Orduspor | 29 Mayıs | Orduspor SÜPER LİG'DE ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA Play-Off Final | Gaziantep B.B. 0-1 Orduspor | 29 Mayıs | Orduspor SÜPER LİG'DE !

Cevap: BA Play-Off Final | Gaziantep B.B. - Orduspor | 29 Mayıs | 20.00 | TRT 1

Ünye ile Fatsa arasında kurulan ordu, silahlı sopalı adamlardan oluşan ordu, yer ismi değil Öğrenin sonra gelin! ;P bakınız: hekim oğlu ve öldürülüşü.

Orduspor Bank Asyanın en iyi top oynayan takımı! Gelmesini çok isterim.

Biletimizi aldık.. 11 tane maraton 2 tane kale arkası, yarın gece 00:00'da yola çıkıyoruz.

Orduspor taraftarına müjdeli haber..

Pazar günü Ankara'da oynanacak olan Play-Off final karşılaşması için Orduspor Taraftarlarına ayrılan 10.000 kişilik bilet sayısı, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'in girişimleri ile 15.000'e çıkartıldı.

Bank Asya 1.Lig Play-Off final karşılaşmasında son Süper Lig biletini almak için karşı karşıya gelecek olan Orduspor ve Gaziantep BŞB.Spor kulüpleri hazırlıklarını sürdürürken, final karşılaşmasının biletleri de bugün satışa çıkartılmıştı.

Bugün Biletix tarafından satışa çıkartılan biletlerden, Orduspor taraftarlarına ayrılan 10.000 biletin gün içerisinde tükendiği açıklanırken, biletlerin erken tükenmesi ile birlikte bilet bulmakta sıkıntı yaşayan Orduspor taraftarlarına güzel haber Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'den geldi.

Bilet sayısı 15.000'e çıkartıldı

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, konu ile ilgili olarak Gaziantep BŞB.Spor Başkanı Ünsal Göksen ile görüştüklerini yapılan bu görüşmenin ardından Gaziantep BŞB.Spor Başkanı Göksen'in kendilerine ayrılan 5000 kişilik kale arkası tribününü Orduspor Taraftarlarına bıraktığını belirtti.

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen bu gelişme üzerine gerekli izinleri almak için Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Özerten'le de bir görüşme yaptıklarını belirtirken, 19 Mayıs Stadında kapalı tribünde yer alan 2.000 kişilik bölüm dışında ki tüm bölümlerin Orduspor Taraftarlarına ayrıldığını açıkladı.

Ünye ile Fatsa arasında kurulan ordu, silahlı sopalı adamlardan oluşan ordu, yer ismi değil Öğrenin sonra gelin! ;P bakınız: hekim oğlu ve öldürülüşü.

Orduspor Bank Asyanın en iyi top oynayan takımı! Gelmesini çok isterim.

Renkdaş o kadar ordu fazla değil mi haçlı seferine mi çıkacak bunlar? Bence şehir olan Ordu 'dan bahsetmiş. Bir önceki sayfadaki tezimde haklıyım.

Renkdaş o kadar ordu fazla değil mi haçlı seferine mi çıkacak bunlar? Bence şehir olan Ordu 'dan bahsetmiş. Bir önceki sayfadaki tezimde haklıyım.

Değilsin :) Fatsalıyım ben, hikayesini de bilirm. Sence o şarkıyı yazan ordulu ordunun nerde olcağını bilmez mi ?

Stad full olacakmi arkadaslar ? Biletlerden haberi olan bi bilgi verse fena olmaz

Stad full olacakmi arkadaslar ? Biletlerden haberi olan bi bilgi verse fena olmaz
Maraton ve Skorbord kale arkası bize verlmişti. Maraton biletleri bitti.Skorbord bitmek üzere, Bu yüzden başkan antep bld, başkanı ile görüşerek diğer kale arkasınıda bize verdiler. Kapalının 2.000 kişilik bölümü Antepe kaldı. Nerden baksan 15.000 Ordulu olacak. Biletler biletixde satılıyor.Maç günü Anteplilerin arasınada sızan olacaktır.

Pazar 20.00'de naklen TRT 1 ve TRT HD'de.

Hakem: Firat Aydinus

orduya karsi antipatim var gaziantepi destekliyorum

Murat maraton ve 2 kale arkası biletleri bitmiş..Tek tük bazen boşa çıkıyor..Biletix güncellemiş. Şimdi herkez Antepin kapalı bölümüne yüklenecek.. Saldırın. Heryer Ordulu olacak;)

Ordu'nun en büyük kozu, Alt yapımızdan çıkan İrfan Başaran olcak ki harika maçlar çıkartıyor. Ayrıca Akaminko şu anda Türkiye'de her takımda oynayabilecek düzeyde bir topçu. Çok güzel bir maç bizi bekliyor. İki takımda ayağa paslaşma konusunda çok iyi.Orduspor'un avantajı topsuz oyunu daha iyi becermeleri ve agresif olabilmeleri. Belki de taraflı bakıyorum ;P

Ordu'nun en büyük kozu, Alt yapımızdan çıkan İrfan Başaran olcak ki harika maçlar çıkartıyor. Ayrıca Akaminko şu anda Türkiye'de her takımda oynayabilecek düzeyde bir topçu. Çok güzel bir maç bizi bekliyor. İki takımda ayağa paslaşma konusunda çok iyi.Orduspor'un avantajı topsuz oyunu daha iyi becermeleri ve agresif olabilmeleri. Belki de taraflı bakıyorum ;P

Akaminko Manisaspor'a transfer oldu. Bu nekadar iyi bir oyuncu oldugunun kaniti bence. Bende begeniyorum o cocugu

Bank Asya 1. Lig Play-Off finali bugün oynanacak

Bank Asya 1.Lig'den Spor Toto Süper Lig'e çıkacak 3. ve son takımın belli olacağı play-off final maçında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile Orduspor bugün Ankara'da karşılaşacak. Ankara 19 Mayıs Stadı'ndaki karşılaşma saat 20.00'de başlayacak ve TRT'den naklen yayınlanacak. FIFA kokartlı hakemimiz Fırat Aydınus'un yöneteceği maçta Aydınus'un yardımcılığını Serkan Ok ve Kemal Yılmaz yapacak. Mete Kalkavan da maçın dördüncü hakemi olacak.

Bank Asya 1. Lig Play-Off finali bugün oynanacak - TFF 1. Lig A Haber Detay Sayfası TFF

Gaziantep'li sayılırım,ama Gaziantep'in süper ligde takımı var.O yüzden Ordu çıksın isterim.

Ben şahsen ordunun gelmesini isterim.çünkü ordusporun başkanı babamın yakın arkadaşı ve adam koyu galatasaraylı.bu yüzden orduspor gelsin.zaten antepin takımı var ligde 2 antep takımı iyi olmaz.

Gaziantep'liyim ben Ordu'nun gelmesini istiyordum ama yanlış bi düşünceye kapılmısım :D İş son noktaya gelince ne olursa olsun memleketim diyor insan. Hem Gaziantep gelsin ki feneri yılda en az 2 defa yeneriz ne güzel :D

Bugün stadın önünden geçtim, her yer mosmor.. :)

MUHTEMEL 11'LER

G.ANTEP B.B

Kazım

Ferit

Cihan

Ali

Kenan

Ramazan

Ahmet Devret

Eren

Serdar