Baba Oluyorum... - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum...

Hayırlı olsun üstad allah analı babalı ve sağlıklı büyümeyi nasip etsin

O yokken bir kişi eksiktik şimdi tamamız

Minik aslanın forum hesabını şimdiden aç,15ine geldiğinde 15 senelik üye sıfatıyla başlasın forum hayatına

He bide 19.07 yi 1 dk ileri aldıracağına 2 dk geri aldırsaydınya :)

Hayırlı olsun üstad allah analı babalı ve sağlıklı büyümeyi nasip etsin

O yokken bir kişi eksiktik şimdi tamamız

Minik aslanın forum hesabını şimdiden aç,15ine geldiğinde 15 senelik üye sıfatıyla başlasın forum hayatına

He bide 19.07 yi 1 dk ileri aldıracağına 2 dk geri aldırsaydınya :)
15 sene sonra mod olup babasını mıhlayacak :)

Beyler.....
Şükürler olsun ki yavru aslanimiz Eyüp Ensar evimizi neselendirdi... Dua ve iyi dilek yollayan butun renktaslarima içten tesekkurlerimi iletiyorum. IyikI varsınız dostlarim.

Dipnot: Öyle bir Galatasarayliyiz ki aksam 19:07 de dogan evladimi 19:08 de doğdu diye kaydettirdik (yalan yok). Bizde yamuk olmaz! :)
Parmağını yiğenim pipisi sandım ilk. Hey maşallah aslana dedim.
Allah güzel günlerini, mutlu, sağlıklı günlerini daim kılsın. Kalbini annesinden, efendiligini babasından alsın. Ömrü uzun, uzun ömrüde huzurlu olsun.

Hepinizin mesajlarini tek tek okudum renktaslar ama maalesef (olmasi gerektiği gibi) herkese dönemiyorum.

Degerli insanlarsiniz. Teşekkür ederim sevincime ortak oldugunuz icin.

35 saate yakin göz kapamadim. Hanim da ilk defa simdi biraz uyuyor. Ufaklik fena olacak ilerde. Ama gel gor ki bende gram uyku yok. Deli divane olduk. Inanilmaz bir his :)

Allaha emanetsiniz

Hepinizin mesajlarini tek tek okudum renktaslar ama maalesef (olmasi gerektiği gibi) herkese dönemiyorum.

Degerli insanlarsiniz. Teşekkür ederim sevincime ortak oldugunuz icin.

35 saate yakin göz kapamadim. Hanim da ilk defa simdi biraz uyuyor. Ufaklik fena olacak ilerde. Ama gel gor ki bende gram uyku yok. Deli divane olduk. Inanilmaz bir his :)

Allaha emanetsiniz
konuya kilit mi asalım bu nasıl mesaj

Üst Alt