Baba Oluyorum... - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum...

atma bu ok zehirli işte :red:

Önümüzdeki süreçte İbrahim beyi forumda daha az göreceğimiz kesin :cry:

1636963091688.png

yazık çok efendi atletik biriydi yazık oldu.. ama ben şu mesajında, oğuzhana yürümesinden anlamıştım birşeyler olduğunu...

Ayni filmi önermişiz. Dost olalım

yokluk ne kadar kötü, seni hiç böyle dipte görmemiştim :cry:

Taş gibi bir hatun
Taş gibi bir konu

Lütfen

son zamanlarda forumda sürekli sağa sola sarmaya yer aramış. kimse de dememiş ki senin sıkıntı ne ibrahim

Slm Semih dostum, nasilsin?
Havadisler sende

sana en az 3 yıl tehsir edecek bağlama büyüsü yapılmış..

1636964973695.png

neyse olan oldu artık bize allah analı babalı büyütsün demek düşer dostum..

atma bu ok zehirli işte :red:

Önümüzdeki süreçte İbrahim beyi forumda daha az göreceğimiz kesin :cry:

Ekli dosyayı görüntüle 141788

yazık çok efendi atletik biriydi yazık oldu.. ama ben şu mesajında, oğuzhana yürümesinden anlamıştım birşeyler olduğunu...

yokluk ne kadar kötü, seni hiç böyle dipte görmemiştim :cry:

son zamanlarda forumda sürekli sağa sola sarmaya yer aramış. kimse de dememiş ki senin sıkıntı ne ibrahim

sana en az 3 yıl tehsir edecek bağlama büyüsü yapılmış..

Ekli dosyayı görüntüle 141791

neyse olan oldu artık bize allah analı babalı büyütsün demek düşer dostum..
son 3 aydır ben böyle miyim Doruk?

Beyler.....
Şükürler olsun ki yavru aslanimiz Eyüp Ensar evimizi neselendirdi... Dua ve iyi dilek yollayan butun renktaslarima içten tesekkurlerimi iletiyorum. IyikI varsınız dostlarim.

Dipnot: Öyle bir Galatasarayliyiz ki aksam 19:07 de dogan evladimi 19:08 de doğdu diye kaydettirdik (yalan yok). Bizde yamuk olmaz! :)

Ekli dosyalar

• IMG-20211116-WA0005.jpg
    IMG-20211116-WA0005.jpg
    57.6 KB · Görüntüleme: 26
Beyler.....
Şükürler olsun ki yavru aslanimiz Eyüp Ensar evimizi neselendirdi... Dua ve iyi dilek yollayan butun renktaslarima içten tesekkurlerimi iletiyorum. IyikI varsınız dostlarim.

Dipnot: Öyle bir Galatasarayliyiz ki aksam 19:07 de dogan evladimi 19:08 de doğdu diye kaydettirdik (yalan yok). Bizde yamuk olmaz! :)
geleceği güzel olsun aslanın
tulumunu geçirelim

B201020-101-1_medium.jpg

Allah analı babalı büyütsün insallah çok güzel bir hayatı olur, babalık duygusunu tatmak anlatılamaz gerçekten İbrahim ama bundan sonra sana da kolaylıklar diliyorum.🤣

Beyler.....

Allah analı babalı büyütsün.

Evlat çok güzel bir his. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Üst Alt