Baba Oluyorum... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum...

Gunduz yazamamistim yogunluktan;

Aramiza, yani "Babalar klubune" hos geldin, Yakin zamanda yeni hayatinin ilk gunu olacak. Guzel seyler bunlar; karakterin, hayata bakis acin degisiyor, daha sorumluluk sahibi oluyorsun falan, baba oluyorsun iste :). Neyse, yasayip goreceksin zaten. Saglikli olarak kucaginiza almaniz dilegiyle. Seni ve esini tebrik ederim simdiden. Omru uzun, bahti guzel olsun ve once iyi bir insan olsun.

Amin abi.. Cok sagol ayirdigin zamana :) Dediğin gibi.. Simdiden deli oluyorum. Hanimin yedigi ictigiyle amansız bir ilgilenme başladı şuan. Bundan sonra da artarak devam edecektir bu sorumluluk hissi. Cok inanilmaz birsey. Tarifsiz. Çocuğu olan bilir. Ah o merhamet duygusu.. Doğmadan gösterdi kendini :)

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah renkdaşım. Ben de kısa zaman önce baba oldum. 7 aylık bir oğlum var. Çok güzel, kelimelere dökemeyecek kadar güzel bir duygu. Allah analı babalı büyütsün inşallah :)

MasAllah dostum.. Rabbim sizin mutlulugunuzu da kat ve kat arttirsin.. Aynen dediğin gibi.. Inanilmaz birsey. Insanin hayati 180 derecede değişir mi? Evet değişir :)

Hocam hayırlı olsun. Küçük yaşlarının tadını çıkar ve sana 2 önemli tavsiye.

1. Kesinlikle kucağa alıştırma
2. Çocuğu mümkün olduğunca günde 2 den fazla uyutma. Yoksa Uykusuz geçer gecelerin. 5 yaşında kızım var. Kucağa alıştırmadık ve saat 10dan sonra hiç uyanık kalmadı. Şuanda çok rahat ediyoruz

Hemen hanima okuttum mesaji :D Eyvallah ustam Allah razi olsun :) Bacanagin bir çocuğu var suan ellerinden öper. 1.5 yaşında. Telefon bağımlısı olmuş. Erken yaşta nasil alisirsa oyle gider..

Vay be.. birkaç ay önce evlenemeyecegim diye dertlesirken şimdi baba oluyorsun. Hayırlı olsun reis. Darısı başımıza😄

Hahaha :) Aynen be renktas.. Hayat.. Gercekten bundan bir 50 sene sonra bu gunleri nasil hatirlayacagim hic bilemiyorum. Okadar uzuntulu zamanlar oldu pandemi süresince.. Sorunlar ard arda geldi. Ama bu guzel haberler herseyi silip atiyor resmen.. Rabbim sanada hayirli bir eş ve guzel bir birliktelik nasip etsin dostum!

Üst Alt