Baba Oluyorum... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum...

Allah analı babalı büyütsün kardeşim. Bende ilk müjdeyi aldığımda buraya yazdım. Maruz görülecek bişey yok keyfine bak. Baba olmak çok güzel bir duygu. Bizim aslan parçası 5.5 aylık oldu. Sabaha kadar uyutmuyor bizi valla. Sende uykusuz günlere hazırlan.:D

Sizinde cok taze ozaman :D Inanilmaz birsey gercekten. Kucuk mucize demek yeridir. Eyvallah abim:) Cok teşekkürler.. Rabbim sizin ufakligada guzel bir gelecek nasip etsin. Sevgiyle kalin abi

Dostlar, bu guzel haberde sevincimi paylaşan herkese ozel geri dönüş yapmayı uygun gördüm. Ama malum yogunluk yüzünden gözden kaçırmış olduklarim varsa affola. Hepinizi sevip sayiyorum. Iyiki varsiniz.

Malum her yazdigimda konu forumda hortluyor. Belki aramizda bundan rahatsiz olanlar vardir. Bu sebepten daha az geri dönüş yapmayi planliyorum. Sevgiyle kalın. Umarim aksam sevincimiz katlanip artar

Beyler..

Baba oluyorum.. Bukadar kötü bir dönemde aldığım en güzel haber...

Içimdeki heyecan ve duygu patlaması inanilmaz. Kafam da hic yerinde degil..:) Belki biraz sakinleşince kendime kızacağım neden boyle ulu orta forumda paylaştım diye. Ama sizleri renktaş olarak kendime yakin görüyorum. Bir çoğunuzla guzel bir samimiyetim oluştu.. Duramadım işte.. Mazur görün..
oooooo TEBRİKLER DELİ İBO
yapmışsın yine deliliğini
Şimdi gördüm
analı babalı büyüsün

Üst Alt