Babala Tv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babala Tv

dünyanın en itici insanları listesinde başa oynar. hele her söylediğine gülen mallarla birlikte insanın ağzına kürek vurası geliyor. bi kaç kez trendlerde görünce bakayım dedim en fazla 30 sn tahammül edebiliyorum bu hıyara.

Bak iste sana normal geliyor bizim insanlarimiz sever ztn boyle bagira bagira hakaret edip ezen tipleri

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yav adamın tarzı öyle. Doğal. Zaten doğal olduğu için muhabeti akıp gidiyor. Adam her şeyi açık bi şekilde konuşuyor. Kaba bi tabir olabilir ama göte göt diyor işte...
Seversin sevmezsin o senin bileceğin iş ama ben bu adamı daha patlamadan önce de takip ediyordum. Şimdi ünlü olduğu için midir bilmiyorum millet itici vs demeye başladı. Tamamen ön yargıdan dolayı olduğunu düşünüyorum bu durumun...

Ben bu arkadaşı seviyorum. Tek sıkıntısı babasının Vatan Partisiyle bağlantısı olması.

Onun dışında asker çocuğu olduğunu herşeyiyle belli ediyor.

Gereksiz küfürden uzak durursa başarıyı yakalar. Hatta ileride siyasetçi bile olabilir bu arkadaştan.

Tavsiyem çok daha fazla kitap okuması , yakın Türk tarihi hakkında daha fazla arşivi yalayıp yutması lazım.

Meral Akşener videosu da yayınlanmış.

Temel Karamollaoğlu'nun videosunu gündüz izledim ve çok beğendim, tv'dekiler gibi baymıyor akıcı baya. Diğer içeriklerini pek bilmiyorum ama liderler ile yaptığı iş kaliteli, beğendim.

Üst Alt