babel - belhanda - feghouli - falcao 4'lüsü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

babel - belhanda - feghouli - falcao 4'lüsü

Bu 4'lü gitmeden bize gün yüzü yok. Bu 4'ünün maaş yükünden kurtulmadan bize ekonomik anlamda rahat yok. Belhanda'nın son yılı Allah'tan. Feghouli, Babel ve Falcao'nun daha 2 yılı var. Sakın ola sözleşme falan uzatmasınlar. Bedava oynasalar dahi takımın kapısından içeri sokmam hiç birini. Bu 4'ünden 1 kuruş para falan da kazanamayız. Kalan sözleşmeleri süresince maksimum verimi almaya çalışalım bari. Ya da alacaklarına karşılık bonservislerini falan teklif edelim inşallah kabul ederler.

Hep bu 2 örneği veriyorum ama en doğru olan yabancı transferlerimiz bunlar Luyindama ve Marcao tarzında genç, gelişime açık, ileride para getirecek oyuncular olmalı. Falcao gibi emekliliğini yaşamaya gelmiş oyuncular değil. Bu yönetim bu zamana kadar 38 transfer yaptı sadece bu 2 tanesi doğru düzgün tuttu. 38'de 2 yani istatistiğe bak Portekiz'in 5. büyük takımı Rio Ave kadar olamadık. Beşiktaş'ı elediler ve evinde Milan'a penaltılarda kaybettiler. Fatih Terim utanmıyorsa baksın Rio Ave'nin yaş ortalamasına.

belhandayi digerlerinin yanina yazmak icin ya futbol cahili olmak gerek ya da sneijderin 10 nosunu aldigi icin kudurmak gerek baska bi nedeni yok

Mümkünse gönderilmesi, mümkün değilse en fazla faydalanmak (zarar görmemek) için bir şeyler yapılması gereken dörtlü.

Yetenek sıkıntıları yok, doymuşluk ve sorumsuzluk had safhada.

Hayatlarının piyangosu vurmuş bizden aldıkları sözleşme ile. Ayrıca fegh ve belhanda için eski yönetimlerin kazığı diyenlere Babel ve Falcao ve hatta Diagne 'yi hatırlatmak lazım. Jimmy'lere vs girmiyorum bile. Bu tarz transferleri bundan sonra görmeyiz diye düşünüyorum. Taraftar uyandı artık.

Ömür törpüsü gibiler ve maalesef Belhanda dışında diğerlerinin 2 senelik daha sözleşmesi var. Bu takım bu kamburlardan kurtulamadığı sürece normale dönmemiz pek mümkün görünmüyor. Bizim açımızdan transfer de kapandığına göre fb mevcut toplama takımı oturtabilirse bu sene şampiyonluğu alır. Şampiyonluk yarışında biz ve bjk zor olur gibi görünüyor. Başak ve Trabzon'u bilmem.
gençlere yöneleceğimiz bir sezon aslında abi. aldığımız genç adamları ve alt yapıdan gelenleri karma 11 ile oynatabileceğimiz bir sezon. en azından adamlar dinamik.

Bunu yaptı diye kimse hocaya bir şeyde söylemez, söyleyemez. Bu ihtiyarlarla olacak iş değil. en azından kanatlara gençleri koymamız lzm. fakat hoca ligi ihtiyarlarla götürebileceğini sanıyor sanırım. rakipler çok boktan oynar ve mal mal hatalar yaparlarsa götürebiliriz belki

Ya ne diyeyim su diger üclü bana Belhanda yi bile savundurtuyor ya bunun ötesi yok.

Hepsi defolup gitsin takimdan. Büyük bir temizlik sart.

Yav kötü olan Feghouli galiba Belhanda'dan genç. Bu adam nasıl bu kadar gevşek karakterli biriymiş. Gerçi olur da kalırsa ki kalır seneye nasıl it gibi oynayacak son bir kontrat kapmak için.

Üst Alt