babel - belhanda - feghouli - falcao 4'lüsü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

babel - belhanda - feghouli - falcao 4'lüsü

agir_vasita_pazarinda_dusus_beklemiyoruz_h1197.jpg

Belhanda gerek işini gösterdiği saygı, gerek sahada gösterdiği çabayla bu üçünün yanında Zidane gibi kalır. Zaten bu 4 overpaid arasında hakikaten teklif alabilen tek adamın kendisinin olmasının da bir nedeni var. Hiç transfer yapmadan şu 4'ü de gitse gram telaşlanmam, o ayrı mesele.

ben falcao yu bu üçlü gibi görmüyorum. adama top mu geliyorda suçlayayım. benim görüşüm bu

Geçen hafta Valencia'ya da top gelmiyordu. Herif yaptığı hücum presle elimizi kolumuzu bağlayıp bizi 2 puandan etti resmen. Geçen yıl Muriç beksiz takımda her atağı başlatan adamdı Fener'de. Sörloth'a, küme düşecek takımda gol krallığına yarışan Burak'a girmiyorum bile. 7 milyon alan herif sadece penaltılarda fark yaratacaksa otururum onun topçuluğuna. Son kaç maçtır geçen Fener maçında Linnes'in koşu yoluna attığı pas hariç 1 tane kaliteli 9 numara hareketi yaptığına şahit olmadım. Kendi forsunu bile kurtarmaya uğraşmayan gamsız bir Nusretçi.

Üst Alt