Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi?

Cevap: Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi?

transferde bir gelişme yok ama takımdan giden gidene.

Yapilanmayi tamamliyoruz diyoruz Baskanimiz ama yeni yapilanmanin en önemli parcalari tek tek satiliyor.Servet gitti,Topal belli degil, Arda da seneye giderse yeni yapilanmanin ne anlami kalir ki?

Hem yeni yapilanmanin en önemli halkalarini satacaksin hemde sadece 3 oyuncu alacaksin..Pek mantikli gelmiyor bana.

İyi o zaman. Yönetimin sessiz ve derinden harekatı ço benjaminli olsa gerek. Sevet, Nonda.. faydalı adam bunlar. Daha iyilerini getirmezlerse tefe koyar bu taraftar yönetimi ki bunda haklıdır.

Nonda´nin pek bi faydasini görmedim bu sene.

Servet neyse de Nonda icin yönetime cullanacak kimse olmaz

Peki Zigic ve ze roberto :D

daha önce zigiçin nasıl bir futbocu olduğunu rijkaardın sistemine uyup uymayacağını sormuştum ayrıca henry etoo ikilisi gibi baros zigiç olurmu deim kimseden olummlu cevap alamadım demekki kimse zigiçin alınmasına ihtimal vermiyor

rijkaardda oyuncuya göre sistem kurar siteme göre oyuncudan vazgeçer belki

daha önce zigiçin nasıl bir futbocu olduğunu rijkaardın sistemine uyup uymayacağını sormuştum ayrıca henry etoo ikilisi gibi baros zigiç olurmu deim kimseden olummlu cevap alamadım demekki kimse zigiçin alınmasına ihtimal vermiyor

Ben daha önce cevap vermiştim böyle bir soruya...Ve cevabım kesinlikle hayırdı...Baros u hani olmaz ya eto' ile kıyaslasak bir derce... Ama henry ile zigiç in kıyaslanıcak bir yanı yok.Henry kanat oynayabiliyor uzun boylu olmasına rağmen,Hızlı,adam eksiltebiliyor,Golcü olduğunu söylememe gerek yok herhade...Zigiç ise çok ağır, adam geçemez...Bildiğin pivot işte birde çok uzun boylu...

kaleci ile beraber yerli ve yabanci olmak üzere 3-4 transfer diyor Sayin Polat, az degilmi ya?

2 sene önceki kadrodan sadece 4 futbolcu kalicak diyor birde...

Servet gitti, Topal gitti gidiyor ve Arda da seneye giderse kimse sasirmaz ...

Karan, Hasan, Aykut, Nonda, de Sanctis zaten belli oldu..

Volkan, Linderoth, Güven, Yaser, Aydin, Serkan, Alparslan; bu oyunculardan cogu da kiralik yada satilik...

Bilmiyorum valla, 3-4 transfer az geliyor bana. En az birisi Türk oyuncu olur zaten bunlardan, mesela su Manisaspordan Ufuk yada Sezer. Birisi kaleci Leo oldugu kesin gözüyle bakiliyor. Stoper transferi olmazsa olmazi ve forvet.

Benim icin ise en önemli transfer ön liberoydu. Emane yada Biglia gibisi.. Olmicak galiba. Ayhan-Baris ile zorlanir valla Rijkaard.

İyi o zaman. Yönetimin sessiz ve derinden harekatı ço benjaminli olsa gerek. Sevet, Nonda.. faydalı adam bunlar. Daha iyilerini getirmezlerse tefe koyar bu taraftar yönetimi ki bunda haklıdır.

Aslında taraftar kızıyor falan bu sürüncemeye ama asla haklı değildir.Taraftar önce dergi,kombine, forma alacak,store a uğrayacak sigara içeceğine (ve maddi imkanları doğrultusunda).Sonra belki konuşabilir, eğer karşılıksız sevmiyorsa Galatasaray'ı.

3-4 transfer yetmez sadece ilk 11 servetin de gidisiyle 1 kaleci,1 stoper,1sagbek,1 ortasaha,1kanat oyuncusu gelmesi gerekiyor... artı yedek oynayacak oyuncularda lazım..

-------------Transfer(Aykut)--------------------

transfer --- transfer --- emre gungor --- hakan balta

arda ------ m.topal ----- transfer --------- kewell

----------------Lincoln (satılmazsa)-----------------

----------------Milan Baros ------------------------

elimizdeki iyi secenekler bunlar bence, digerleri sadece iyi yedek olur...

Aslında taraftar kızıyor falan bu sürüncemeye ama asla haklı değildir.Taraftar önce dergi,kombine, forma alacak,store a uğrayacak sigara içeceğine (ve maddi imkanları doğrultusunda).Sonra belki konuşabilir, eğer karşılıksız sevmiyorsa Galatasaray'ı.

Kesinlikle katılıyorum...

Üst Alt