Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi?

Cevap: Babel G.Saray'a geliyor mu? Servet Marsilya'ya gitti mi?

Rijkaard'dan Babel açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, dün İstanbul'a geldi. Hollandalı çalıştırıcının yarın topbaşı yapacak Cimbom'un hazırlık çalışmalarına PAF Takım'dan 8 genç oyuncuyu dahil edeceği öğrenildi.

Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Rijkaard, sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.

Gündemden düşmeyen Ryan Babel için "Olabilir. Galatasaray'a layık futbolcular alacağız" yorumunu yapan deneyimli hoca, vatandaşının transferine de yeşil ışık yaptı. Rijkaard şöyle devam etti: "Yarın sezonu açıyoruz. Transfer çalışmaları da devam edecek."

yalan haber. öyle birşey demedi rijkaard.

Babel transferinin yalan haber olduğu ne kadar açık medyada bu kadar yankılanan bir transferi yapar mı Galatasaray?

cok iyi para kaldirdilar bu adamdan�yazik oldu bizim hakkimizdi

evet gerçekten o para bizim hakkımızdı

umarım yasinde böle bişi olmaz

Sizin mi hakkınızdı? Oha! Adamı kovmaktan beter ettiler yahu.:)

lutfen artik su turkspora inanmayin hani hamit ile halil fenerdeydi ne oldu birakin su salaklari

yeter artık ya adam almayı bırak adam satmakta bile karşımızı binbir türlü sorun çıkıyo kalksın artık şu ölü toprağı üstümüzden

Benim düşüncem daha öncede servet başlığında söyleiğim gibi bu iş yatmış gibi görünüyor.Her kafadan bir ses çıkınca gerçekleri göremez hale geldik.Bırakın duyumları vs gibi şeyleri,şuan ortada olan tabloya bir bakalım önce;

Serveti marsilya çok istedi,10 milyon eurodan açılan fiyat 8-9 milyon euro gibi bir fiyat aralığında anlaşma sağlandı ve tam iş imzaya kalacakken marsilya yönetimi istifa etti.

Şimdi onların başında bir yönetim yoksa doğal olarak transferde olamaz,bakınız trabzondada benzer durumlar yaşanıyor ve sağlam bir teknik direktör dahi alamadılar.

Bu noktada kim ne derse desin yönetimi olmayan bir klüp transfer edemez,zaten yurtdışı kaynaklı çoğu site ve forum portalı transferin askıya alındığını açıkladı,resmi ağızlarda bunu doğruladı.Şimdi biz bitmeyen bir trasnfer üzerinden takıma babeli,neilli ve onlarca futbolcuyu transfer ediyoruz,gece saat ikibuçuklara kadar anlamsız nöbetler tutuyoruz,oysaki kazın ayağı öyle değil.

Marsilya şuanda kendilerinden kaynaklanan yönetim kaosundan ötürü son noktaya getirdiği transferi mecburiyetten askıya alıp serveti kaybetmemek için süre uzatımına gidiyor.Bu noktada Galatasaraya uymuyor çünki sezonu erken açacağız,servetten gelecek para ile transfer edilecek adamlar alınamıyor dolayısı ile yönetim marsilyanın muallakda duran bu konuyu daha fazla uzatmak istemez.Yarın topbaşı ediliyor dolayısı ile reijkardda doğal olarak servet durumunun kesinleşmesini isteyecekdir.

Benim bu noktadaki düşüncem servet 1-2 güne kadar imza atmaz ise bizde kalır,kimsede aksini iddia etmesin.Bir transfer bu kadar uzun süre sürmez (klüp ve oyuncu anlaşmışken),ayrıca marsilya şuandan sonra kendini toparlayacak bir yönetimi çok zor bulur çünki gelecek yeni yönetim servet ikabul edecekmi? marsilya teknik direktörüde aynı şekilde servet transferine yeşil ışık yakacakmı?

Bana göre servet giderse daha önce dediğim gibi çok sorunlu ve problemli bir klübe gidecek ne yazıkki dolayısı ile bu transfer benim kanaatim olmayacağıdır,ortada duran tablo budur.

Servet videosunda kendi söylüyor. Adam teşekkür etti gitti. Bunun üzerine dönüş olacağını sanmıyorum.

Üst Alt