GSC Haber - Bafetimbi Gomis: ''Aslanlar ölmez" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Bafetimbi Gomis: ''Aslanlar ölmez"

Harika bir ekip, doğru notayı bulan bir orkestra şefi ve vizyoner başkanlar.
Türkiye’ye gelip muhteşem taraftarlarla bu harika anları yeniden yaşamak benim için tarif edilemez bir onurdu.
Tüm başkanlara, teknik direktörlere ve takım arkadaşlarıma güvenleri için çok teşekkür ederim.
ASLANLAR ASLA ÖLMEZ
ŞANLI GALATASARAY

İlk döneminde para yüzünden Buca kupa maçı ve Kayseri deplasmanlarında takımı yalnız bırakmıştı. Bu dönemde de Alanyaspor deplasmanında Barış Alper giriyor diye trip atıp ortalığı karıştırdı. Ama ne olursa olsun verdiği katkılarda ortada 2 şampiyonlukta da da ciddi pay sahibi sezon başı o goller olmasa muhtemelen 10 puan ve üstünde bir fark olabilirdi.

Olmayacak yerde su kaynatti ama yine de çok büyük katkıları oldu kulübe..

İlk sezonda zaten gol kralı olup şampiyon yapti,geçen sezon devre arası gelip o leş takımda yine iyi skor yaptı,bu sezon da birbirinden kritik 8 gol attı..Karagumruk maçından sonra bende kızdım ama totalde bakıldığında kendisi gs tarihindeki yerini almıştır..

Diagne>>Gomis

Feg kendisinden fazla para aliyo diye 3 sene forvet aramimiza sebep olan adam Gomis.

Muhtesem bir pr kabiliyeti var, zannediyor ki bu kadar guzel hareketler yaptigi sacmaliklari ortecek, ama ortmuyor.

Gereksiz kizignlik yaratiyorsunuz. Bafe gayet de olumlu etki etti takima ve bu sezon sampiyonlukta payi oldukca buyuk. Gidin o ilk maclari tekrar izleyin isterseniz. Onun disinda ilk gelisinde ligi domine etmisti. Evet sorunlar oldu bu para olur iletisim olur, kimse mukemmel degil ancak bu denli kizginliga da gerek yok. Verdigi bir emek var ve neticesinde 2 sampiyonlukta buyuk rol oynadi. Tesekkurler kendisine. Basarilar diliyorum.

Gereksiz kizignlik yaratiyorsunuz. Bafe gayet de olumlu etki etti takima ve bu sezon sampiyonlukta payi oldukca buyuk. Gidin o ilk maclari tekrar izleyin isterseniz. Onun disinda ilk gelisinde ligi domine etmisti. Evet sorunlar oldu bu para olur iletisim olur, kimse mukemmel degil ancak bu denli kizginliga da gerek yok. Verdigi bir emek var ve neticesinde 2 sampiyonlukta buyuk rol oynadi. Tesekkurler kendisine. Basarilar diliyorum.

Hoca bunun yerine BAY’i oyuna sokdu diye, ben artik oynamak istemiyom demek ne? Takimi sampiyonluk yolunda yanliz birakmak ne? Kendini ne zanediyo? Hic bi oyuncu GALATASARAY’dan büyük degil. Vinlasin, bidaha da görmek istemiyom.

Üst Alt