GSC Haber - Bafetimbi Gomis: ''Aslanlar ölmez" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Bafetimbi Gomis: ''Aslanlar ölmez"

Hoca bunun yerine BAY’i oyuna sokdu diye, ben artik oynamak istemiyom demek ne? Takimi sampiyonluk yolunda yanliz birakmak ne? Kendini ne zanediyo? Hic bi oyuncu GALATASARAY’dan büyük degil. Vinlasin, bidaha da görmek istemiyom.

Anliyorum seni ama 1 ornekle kotu bir ornekle oyuncu silmek, katkilarini gozardi etmek yanlis. Sen saniyor musun diger oyuncular super hareket ettiler ? Hoca'ya farkli sekillerde isyan etmediler mesela ? Evet yaptigi yanlis kere yanlis ama onun da psikolojisini anlamak gerekiyor sonucunda ozur diledi, diretmedi, kenarda koskos beklemedi di mi ?

Konu ne ara X oyuncu > Galatasaray'a geldi bilmiyorum, konu bu degil zira.

okan buruk ve hamzaoglundan sonra galatasarayda hem futbolcu hem td olarak şampiyonluk yasamıs ucuncu isim olacak insallah

Hoca bunun yerine BAY’i oyuna sokdu diye, ben artik oynamak istemiyom demek ne? Takimi sampiyonluk yolunda yanliz birakmak ne? Kendini ne zanediyo? Hic bi oyuncu GALATASARAY’dan büyük degil. Vinlasin, bidaha da görmek istemiyom.
Yaptığı hataydı ama tek bir hatadan dolayı bafe'yi silmek olmaz.
İlk geldiği sene inanılmaz katkı verdi ve şampiyonluğun baş mimarlarından birisiydi.
Geçen sene geldiğinde bak şaka yapmıyorum eger gomis gelmeseydi ligden düşebilirdik.
Bu senede bizi ligin ilk haftalarında ayakta tuttu.

Her şekilde çok büyük katkısı var.
2 şampiyonluk yaşattı bize.
Şimdi "eee nolmus" diyebilirsin ama suyun karşı tarafına bak 10 senedir şampiyon olamıyorlar kuduruyorlar bu şampiyonlukların kıymetini bilin

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gereksiz kizignlik yaratiyorsunuz. Bafe gayet de olumlu etki etti takima ve bu sezon sampiyonlukta payi oldukca buyuk. Gidin o ilk maclari tekrar izleyin isterseniz. Onun disinda ilk gelisinde ligi domine etmisti. Evet sorunlar oldu bu para olur iletisim olur, kimse mukemmel degil ancak bu denli kizginliga da gerek yok. Verdigi bir emek var ve neticesinde 2 sampiyonlukta buyuk rol oynadi. Tesekkurler kendisine. Basarilar diliyorum.
Yani şunu düşünmek her Galatasaray taraftarının yapması gereken niye adamı linclediler anlamiyorum.

Sevgili Bafe

Galatasaray bir halati birlikte cekenlerin, beraber sevinip beraber uzulenlerin takimidir. O halati cekme sirasi sana geldiginde isyan ettin ya, o bize yetti. Yine de emeklerin icin tesekkurler. Yolun acik olsun.

Diagne>>Gomis

Feg kendisinden fazla para aliyo diye 3 sene forvet aramimiza sebep olan adam Gomis.

Muhtesem bir pr kabiliyeti var, zannediyor ki bu kadar guzel hareketler yaptigi sacmaliklari ortecek, ama ortmuyor.
Adamin iki sampiyonlugumuzda imzasi var. Son yaptigi hareketi hep beraber elestirdik, gitmeside iyi oldu. Ama Galatasaray tarihinin acik ara en buyuk kazigi Diagne copuyle karsilastirmak hic yakismamis.

Üst Alt