Baklava mı Künefe mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baklava mı Künefe mi?

Hangisini Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    82
Zamanında fazla incitmemişler bu arkadaşı hala devam ediyor. Evet 4-1 lik maçta 5. golü atan Vedat herkese kapakları taktı. Aşırı haklı çıktın.

Sosyal medya hesbanını paylaşır mısın özelden? Yoksa işlem yapmak zorunda kalacağım.
Neyime bakıcaksın sosyal medya hesabımda çok merak ettim. Formalı fotoğraflarımı falan mı bekliyorsun? çok istiyorsan benim 2-3 sene önce formanın üzerine ismimi yazdığım fotoğrafımı yine sizin moderatörlerinizden birine atmıştım. Geçmiş mesajlarımdan açın bakın.

Şu mesajı yazdığım zaman benim futbol bilgimle alay edenler şimdi görüyoruz kim haklıymış. İfşa vakti. Keşke şu ülkede her insan her şeyi bildiğini zannetmese...
Ekli dosyayı görüntüle 64044Ekli dosyayı görüntüle 64045Ekli dosyayı görüntüle 64046

Umarım bundan sonra iki defa düşünürsünüz birisiyle dalga geçmeden önce yoksa böyle rezil eder sizi.

Patron sen vedati alan takimi tutsana ! Bozulmayiz inan bana, engel de olmayiz !

Bomboş bir tespit. Cidden forumda Futbol un F sinden anlamayan insanlar var. Takımda organize bir hareket yok sistem yok milletin derdi oynamayan Falcao olmuş gelde çıldırma.

Benide 2 kere alıntılamış daha önce kramponlarını taşır yazmışım pişmanım.

Vedat FALCAO nun kramponlarını bile taşıyamaz.

Üst Alt