Baklava mı Künefe mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baklava mı Künefe mi?

Hangisini Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    82
Neyime bakıcaksın sosyal medya hesabımda çok merak ettim. Formalı fotoğraflarımı falan mı bekliyorsun? çok istiyorsan benim 2-3 sene önce formanın üzerine ismimi yazdığım fotoğrafımı yine sizin moderatörlerinizden birine atmıştım. Geçmiş mesajlarımdan açın bakın.
Niye bu kadar agresifsin onu anlamadım. Fenerli bir oyuncu üzerinden sözde renktaşlarına çaka satıyorsun. Yani herhangi bir Galatasaray taraftarı şikeci bir takım oyuncusu konusunda senin değiminle yanılmış olması neyin rezilliğini gösteriyor. Asıl rezillik senin bunu bir Galatasaraf forumunda ifade etmen. Gidip antuda açabilirsin bu tarz bir başlık.

Formalı foton şart değil gerektiği zaman oda isteniyor. Herhangi bir hesabını paylaşırsın bizimle biz de inceleme yaparız, yeterli ise zaten başka bir şeye gerek kalmaz. Burası 2-3 tane şikeci ergenin millete laf atacağı yer değil.

yiğit bey murici övmüş bizimkiler murici yermiş ogünden beri hırsla muricin gol atacağı bi macı bekliyormus
sonrada ifşa şow xd
Vedat'ın ilk golü mü? Dalga mı geçiyorsun? Sana göre futbolda herşey gol mü? Bak orada sahada neleri doğru yaptığını yazmışım. Falcao'nun 1 golü var 1 aydır ortada yok attığı o 1 golde rakipten sekip şansa gol oldu. Güçlü rakiplere karşı sahada şut bile atamadı neden bahsediyorsun?

Oz cimbomlu Yigit Karagozu konuya davet etmemiz gerekecek gibi gorunuyor
XqZ4B7.png

:cry:

Vedat'ın ilk golü mü? Dalga mı geçiyorsun? Sana göre futbolda herşey gol mü? Bak orada sahada neleri doğru yaptığını yazmışım. Falcao'nun 1 golü var 1 aydır ortada yok attığı o 1 golde rakipten sekip şansa gol oldu. Güçlü rakiplere karşı sahada şut bile atamadı neden bahsediyorsun?
neden bahsediyorum konuyu neden actığınla alakalı anektodlar sundum
sen neden enaz vedat muriki kadar hırslısın

Falcao yerine Vedatı alsak belki reali yenmiştik. Arkadaş bu futbol olayında çok fazla değişken var. Falcao sakatlandı oynamaz oldu belki vedat bize gelse o da sakatlanacaktı...

Niye bu kadar agresifsin onu anlamadım. Fenerli bir oyuncu üzerinden sözde renktaşlarına çaka satıyorsun. Yani herhangi bir Galatasaray taraftarı şikeci bir takım oyuncusu konusunda senin değiminle yanılmış olması neyin rezilliğini gösteriyor. Asıl rezillik senin bunu bir Galatasaraf forumunda ifade etmen. Gidip antuda açabilirsin bu tarz bir başlık.

Formalı foton şart değil gerektiği zaman oda isteniyor. Herhangi bir hesabını paylaşırsın bizimle biz de inceleme yaparız, yeterli ise zaten başka bir şeye gerek kalmaz. Burası 2-3 tane şikeci ergenin millete laf atacağı yer değil.
Renktaşlarıma çakmışım öyle mi? Attığım resimlerden baktın mı neler söylenmiş bana? Ben mi çakmışım?

Üst Alt