BAM'dan CYC'ye Terfi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BAM'dan CYC'ye Terfi

Cevap: BAM'dan CYC'ye Terfi

bakalım sezon sonu sambadan (serkan ayhan mustafa barış aydın ) gökhanda bedava:) hangilerinden kurtulacak bu takım

Varmısınız İddaaya;D

Şaka bir yana Cana'yı kesin stoperde oynatacaktır..CAY OLURSA şaşırmayın;)

Yada CYN Neill'i önliberoda oynatıes yine şaşımayın..Ama ben daha çok Neilli sağ bek bekliyorum..

Maceraya gerek yok CYC muhteşem. İleride de Pino Stancu Arda. Arkası sabri neill servet balta ve kalede zapata. İnsua oynayacağı zaman pino yerine de kazım oynar. Sene sonu da 2-3 transferle (1 i stoper olmak üzere) şampionluğa oynarız.

Varmısınız İddaaya;D

Şaka bir yana Cana'yı kesin stoperde oynatacaktır..CAY OLURSA şaşırmayın;)

Yada CYN Neill'i önliberoda oynatıes yine şaşımayın..Ama ben daha çok Neilli sağ bek bekliyorum..

Benim beklentim bu yönde Cana'dan ancak stoper olur ve Hagi'de bence orada oynatacak,Neil'de on liberoda Cana'dan bin kat iyi oynar son Antep kupa maçında gösterdi bunu takımı yönetir olumlu ve isabetli pasları ve oyun zekası ile şuan için ideali bence.

Benim beklentim bu yönde Cana'dan ancak stoper olur ve Hagi'de bence orada oynatacak,Neil'de on liberoda Cana'dan bin kat iyi oynar son Antep kupa maçında gösterdi bunu takımı yönetir olumlu ve isabetli pasları ve oyun zekası ile şuan için ideali bence.

Katılıyorum. Cana'dan ancak stoper olur, o da zorlama olur. Hiç iyi olmaz. Cana'dam maximum verimi yedek klubesinde alırız. Yedekken daha faydalı olur takıma:)

Kaç yıldır adam ön liberoda estiriyor, bir siz mi fark ettiniz bu durumu ?

Tamam ön liberoda devamlılığı nedir bu adamın,kaç tane olumlu pas atar?kaç tane bitirici pas verip pozisyon yaratır?Kesiciliği ve hırsına diyecek birşey yok ama günümüz futbolunda oyunu tek yönlü oynayan oyunculara ne kadar yer var? Ancak stoperde oynar ona diyecek bir şeyim yok.

Tamam ön liberoda devamlılığı nedir bu adamın,kaç tane olumlu pas atar?kaç tane bitirici pas verip pozisyon yaratır?Kesiciliği ve hırsına diyecek birşey yok ama günümüz futbolunda oyunu tek yönlü oynayan oyunculara ne kadar yer var? Ancak stoperde oynar ona diyecek bir şeyim yok.

4-3-3'ün orta 3 lüsünde defansif rol alan oyuncunun görevi önündeki ikilinin açıklarını kapatmaktır.

Anlıyorum tamam bu konuda hak veriyorum sana.Ama artık böyle oyunculara yer var mı günümüz futbolunda sadece açık kapatmak yeterli mi sizce?

Bence yeterli. Cana defansif anlamda çok önemli bir oyuncu. Artı özellikleride var. Takıma pozitif bir güç katıyor.

Tamam öyle diyorsan öyle olsun defansif anlamda oyuna katkısı mutlaka göz ardı eilemez.Ama benim görüşümle Cana sadece stoper oynar kesicilik özelliklerini kullanır ilk hamlesi iyidir o kadar.Teknik kapasitesi çok zayıf takıma hiçbir ekstra katkısı yok kesicilik ve mücadele dışında.Biraz takıma katkı yapması lazım oyunun ikinci yönünde hiç ama hiç yok

Tamam öyle diyorsan öyle olsun defansif anlamda oyuna katkısı mutlaka göz ardı eilemez.Ama benim görüşümle Cana sadece stoper oynar kesicilik özelliklerini kullanır ilk hamlesi iyidir o kadar.Teknik kapasitesi çok zayıf takıma hiçbir ekstra katkısı yok kesicilik ve mücadele dışında.Biraz takıma katkı yapması lazım oyunun ikinci yönünde hiç ama hiç yok

Cana iki yönlü bir oyuncu değil. Hiç olmadı. Bu yüzden ondan bu tarz bir oyun beklememek gerekir. Takıma katkısı zaten çok fazla. Oynadığı maçlarda zor gol yiyoruz.

Cana iki yönlü bir oyuncu değil. Hiç olmadı. Bu yüzden ondan bu tarz bir oyun beklememek gerekir. Takıma katkısı zaten çok fazla. Oynadığı maçlarda zor gol yiyoruz.

çok kolay gol attığımızda söylenemez:)Bugune kadar seyrettiğim Cana'nın hiçbir katkısını görmedim hücumsal anlamda.Bu olmasın diyorsanız hiç hucum yapmasın sadece defansı 5 lesin diyorsanız tamam herseye kabulum

Üst Alt