GSC Haber Banega Transferinde Fark 1 Milyon Euro

Cüneyt Tarçın

Moderator
Yönetici
Moderatör

Sevilla’nın sportif direktörü Monchi, her ne kadar Banega’nın piyasasını yükseltmeye çalışsa da Galatasaray’ın son teklifiyle bonservis pazarlığındaki farkı 1 milyon Euro’ya kadar indirdiği öğrenildi. Taraflar anlaşırsa, Arjantinli imzaya hazır.

Sevilla’nın sportif direktörü Monchi, her ne kadar Banega’nın piyasasını yükseltmeye çalışsa da Galatasaray’ın son teklifiyle bonservis pazarlığındaki farkı 1 milyon Euro’ya kadar indirdiği öğrenildi. Taraflar anlaşırsa, Arjantinli imzaya hazır.

Galatasaray’ın bu sezon transferdeki en kritik hamlesi olması beklenen Ever Banega’da son dakika...

Sarı-Kırmızılı yönetim, Sevilla ile yapılan bonservis pazarlığında aradaki farkı 1 milyon Euro’ya kadar indirdi.

Galatasaray’ın son teklifinin 5.5 milyon Euro olduğu, İspanyol kulübünün ise 6.5 milyon Euro peşin para talebinde bulunduğu öğrenildi.

Galatasaray’ın bonservis teklifini birkaç taksit halinde önerdiği de gelen haberler arasında.

Her ne kadar Sevilla’nın sportif direktörü Monchi, “Banega satılık değil” diyerek piyasayı yükseltmeye çalışsa da tarafların anlaşmaya çok yakın olduğu belirtiliyor.

14 Temmuz’a kadar bekleniyor

Ever Banega cephesinde ise değişen bir şey yok. Arjantinli yıldızın menaceriyle mutabakat sağlandı.

Kulüplerin el sıkışması halinde, Banega’nın resmi imzayı atmak üzere İstanbul’a doğru yola çıkması bekleniyor.

Galatasaray açısından tek hayal kırıklığı, 31 yaşındaki futbolcunun hafta sonuna yetişmemiş olması.

Ancak Avusturya kampı öncesi 14 Temmuz’a kadar İstanbul’da çalışacak olan Galatasaray’da, Banega’nın Florya’daki idmanlara katılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fanatik / Metin Karabaş

Fatih Uğur

Yeni Üye
arjantinli baba hazırda para nerde ? Cagne çöpü satılmazsa hangi parayla alınacak ?

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
arjantinli baba hazırda para nerde ? Cagne çöpü satılmazsa hangi parayla alınacak ?
şampiyonlar ligi geliri,şampiyonluk geliri diye bişey vardı sanki,hani şampiyon olduk falan.ama tabi önce ffp var.paramız olsa da önce futbolcu sat,sonra futbolcu al maddesine uymak zorundayız kardeş.diagne satılır her türlü ya da önce belhanda gider

Son düzenleme:

Berkay Saraçoğlu

Aslan Üye
şampiyonlar ligi geliri,şampiyonluk geliri diye bişey vardı sanki ama ???hani şampiyon olduk falan.ama tabi önce senin ffpden haberin olması lazım.paramız olsa da önce futbolcu sat,sonra futbolcu al maddesine uymak zorundayız kardeş
adam tam olarak ffp yüzünden alınamadığını söylemiş zaten ne anlatıyon sen acaba

Tuncay Van

10 Numara!
Ama uzadi bu is nedir bu kardesim? Almak istiyorsaniz verin iste 6 milyon anlasin ama kimi satacaksiniz o bile belli degil eksiye iyice girmemek icin. Arkadas nerde bu menajerler ? Sirf oyuncu aldirmak icin mi faydali oluyor bu tipler? Bize oyuncu aldiriyorlar ceplerine parayi gömüyorlar ama oyuncu satmaya gelince birsey olmuyor, gidin su lanet olasi menajerlerin eline birseyler verin de satsinlar diagneyi belhandayi bilmem kimi, böyle devam ederse son güne kalacak bu transferler, yok satamiyorsak onu bunu gidin bari oyalanmadan bonservisi elind olanlari getirin.

İbrahim Anıl

Tecrübeli Üye
şampiyonlar ligi geliri,şampiyonluk geliri diye bişey vardı sanki ama ???hani şampiyon olduk falan.ama tabi önce ffpden haberin olması lazım.paramız olsa da önce futbolcu sat,sonra futbolcu al maddesine uymak zorundayız kardeş
Dönem sonunda bakilmiyormu hesaplara yani önce alıp sonra satabilmemiz lazim

Melih Peker

Taçsız Kral
hala neden ısrar ediyoruz anlamadım , kulubünde kalacağı kesinleşti zaten.

Takımı da resmi hesaptan satılık olmadığını açıkladı.

Arif Çelik

10 Numara!
para transferlerde sorun olmaz. yönetim bence en kötü devre arası diagne-marcao-belhanda-feghouli'den birisini satar bütçeyi dengeleyip UEFA dan ceza yememek için.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
okuduğunu anlama problemleri yaşıyorsun
okudugumu anlama problemi yasamıyorum.yazdıgım şeyin onunla aynı seyi kastettiğini bile bile de değiştirmedim.benim söylemek istediğim baskaydı.sabah saat 5:30 da uyanmıs biri olarak yanlıs ifade etmiş olabilirim biraz,işine bak berkaycım

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
okuduğunu anlama problemleri yaşıyorsun
okudugumu anlama problemi yasamıyorum.yazdıgım şeyin onunla aynı seyi kastettiğini bile bile de değiştirmedim.benim söylemek istediğim baskaydı.sabah saat 5:30 da uyanmıs biri olarak yanlıs ifade etmiş olabilirim biraz,işine bak berkaycım

Berkay Saraçoğlu

Aslan Üye
kıvırmayalım

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
kıvıracak bişey yok.hangi parayla alacagız? kısmına takıldım ben,ona istinaden yorum yaptım.para var ama ffp de var.para yok degil yani demek istedim.tamam mı ?uzatmayalım.cuma ve cumartesi günleri 13 saat calısmak gibi bi durumdaysan,5.30 da kalkmak zorundaysan anlatmak istediğin şeyi yanlıs ifade edebilirsin biraz,hadi bakalım

Kayra İnan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
3 aydır 1 milyonluk fark kapanmıyor nedense

Transfer yapmak için satış yapma zorunluluğumuz yok. Banega'nın mutlaka kampa yetişmesini istiyorsa hoca, Diagne'yi satmadan da alabiliriz. Hele hele FFP'ye 2-3m etkisi olacaksa hemen gelsin. Ağustos sonuna kadar rahatlıkla çıkarırız o parayı.

Üst Alt