Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

Cevap: Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

bende buraya sırf o adamı yazmak için girdim, biraz güçsüz ama ayağına hakim çok koşan kumaşı iyi bi adam...

Bizim acil olarak ne kadar para istenirse istensin OKAY YOKUŞLU'yu almamız lazım, mevcut durumu ile sağlam bir antreman programı ile doğrudan takımımıza girebilecek bir oyuncu!

Kaleci Kaya Tarakçı,gönül rahatlığı ile süper ligde bir takımda oynar.

valllah arkadaşlarrr--- adem diye bir çocuk var 21 yaşında yalnış hatırlamıyorsam mersin idman yurdunda.. tekniği-oyunu okuması yeni bir arda tipi varr...

geçen kartal akhisar maçında gol atan çocuk...

süper oynadı...

adı anıl'dı galiba...

Bank Asya ligini görünce aklıma hep Mehmet Batdal geliyor.Çok istemiştim Galatasaraya gelmesini.Geldi bir işe yaramadı eski Mehmet öldü sanki.Bi de buna geleceğin Hakan Şükürü diyorlardı.Sen kim Hakan Şükür kim be her uzunboylu forvete Şükür desek...

Batdal transferi zaten saçma idii.25 yaşında adamı aldılar, süper lig görmemiş adamı.Ama buradan alınacak.18-22 yaş aralığındaki genç isimlere olumlu bakarım ben. Ligi falan önemli değil.Ayrıca Musa seneye bu takımın kadrosunda olur onu söyleyim.

Üst Alt