Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

Cevap: Bank Asya' da Göze Batan Futbolcular

Denizlispor'da ki bu adamı iyi izleyin, çok iyi bir kumaşı var. Çizgisini bozmazsa 1-2 sene içinde 3 büyüklerin birinde görmemiz kuvvetle muhtemel..

Can Erdem'i 2'si canlı olmak üzere 7-8 kere izledim.

Bir kere kilo fazlası var,sahada yeteri kadar hareketli değil.

Bunun dışında oyunun içinde olmaya çalışıyor,çaba içinde.Ben pek parlak bulmadım fakat Bank Asya'nın iyi oyuncularından biri olabilir.

Denizlispor'da ki bu adamı iyi izleyin, çok iyi bir kumaşı var. Çizgisini bozmazsa 1-2 sene içinde 3 büyüklerin birinde görmemiz kuvvetle muhtemel..

o takımda bile çok kısıtlı süreler aldı ,bize gelirse hiçbir etkinliği olmaz ,hakkında pozitif düşünebilmek için yaş haddini bile aşmış.

Zenke ancak Bank Asya topcusu olur Süper ligde forma giyebilecek kadar kaliteli bi adam değil.Samsunlu olarak söylüyorum bunu

Samsunda bi Ufuk var bi Kemal var onlar iyi oyuncu hele Kemali beğeniyorum iyi bi defans oyuncusu alınmasını isterim.

Ne Can Erdem'i:D,Batdalı bilirmisiniz..Onunla aynı hemen hemen büyüklerde oynayacak kapasitesi yok bence..Denizlili tartaftarlar 2 veya 3 maç önce canı oynattığı için hamza hocaya neler diyorladı..Tribün dergide bu tür muhabbetler çok oluyor.

Bank Asya'da forma giyen her yabancı bize katkı sağlar :D Durumumuz o kadar vahim bence.

Stancu sol açık ,Zapata kalede oynuyorsa hele.

Yahu yeter ne Bank Asyası Avrupadan doğru dürüst topçu almak lazım artık.Bidahaki sene gene hüsran yaşamak istemiyorsak

kemal tokak-samsunspor defansımıza büyük katkı sağlar belkide yeni bülent korkmaz bile olabilir

boluspordan ferhat kiraz vede alp ergin.bugunku orduspor-boluspor macındaki alp bizim BAM ın tüm sezon sürdüğü toptan en az ıkı kat daha cok top sürmüş vede dikine oynamıstır:asd::asd:belkıde bızımkıler yüzünden gözümde büyütuyorum bilemem:lol:

Alp zor ya,Altaydan da biliyorum..Alp nedense hiçbir zaman onbirde oyuncusu olamadı..Ferhat etkili oyuncu süperligde rahatlıkla oynayabilecek düzeyde..Bu arada bugün çıplak gözlede izledim..Gerci baya etkisizdi..Jerry fazla geçirmedi..İlk dakika 1 pozisyonu vardı..Gelecek sene bize bankasyadan gelecek oyuncu yok gibi,Kemal olabilir..Ümit millideki oyunculara el atmamız lazım. (Şahin,Burak,Savaş,Alper)

şahin aygüneş gelecek sene kasımpaşa bank asyada olucagından muhakkak birinci lig takımlarından birine gelicektir ucuza alınabilir.ayrıca musa nizamında sözlesmesı bitiyor gözukuyor tff nin sitesinde.:animation:

Üst Alt