Barça'ya Arda sözü ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barça'ya Arda sözü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Barça'ya Arda sözü !

1 tarafta Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdırmak var diger tarafta bütün sezon Messinin arkasında yedek beklemek var. İyi düşün Arda Barcelonalılar şuan Ardayı sadece Messiye iyi bir altarnatif olarak görüyor

nedir şu türk futbolcularındaki avrupa sevdası hayır yani gidince n oluo en kralı bile bişey yapamıo örnek hakan şükür metin oktay arif okan

Turkiyede yapacagi baska ne var? G.Saray tek bir kisiye bagli degil,illa ki sampiyon olur,Arda da en fazla asist krali olur,gol atar,tribunler cosar hepsi bu.Daha kaliteli liglerde oynamasi lazim,Barcelona'da Messinin yedegi olmasi bizde kalmasindan cok cok daha iyidir,Arda zaten G.Sarayla anilacakdir,geri donerse 28-30 yasinda da kimse hayir demez,G.Sarayliligindan bi sey eksilmez yani ama otur yerinde avrupa da neresi demek cok yanlis.

Turkiyede yapacagi baska ne var? G.Saray tek bir kisiye bagli degil,illa ki sampiyon olur,Arda da en fazla asist krali olur,gol atar,tribunler cosar hepsi bu.Daha kaliteli liglerde oynamasi lazim,Barcelona'da Messinin yedegi olmasi bizde kalmasindan cok cok daha iyidir,Arda zaten G.Sarayla anilacakdir,geri donerse 28-30 yasinda da kimse hayir demez,G.Sarayliligindan bi sey eksilmez yani ama otur yerinde avrupa da neresi demek cok yanlis.

:evilsmile:

katılıyorum +1905

Arda Turan Lionel Messinin 1 alt versiyonu bence Barcelonanın varsa 40 milyon avrosu versin 15-20 komik rakamlar

Emre gibi gider gelir işte. :)

(Allah korusun)

Yaş olarak hakli ola bilirsin ama karakter olarak Arda Emre gibi degil,Hakan Sukur Emrenin transferi icin 'fenerli oldugunu biliyordum,o yuzden ben sasirmadim' dedi,

yani bilinen bir seyi bizler sonra ogrendik,Ardanin nasil bir G.Sarayli oldugunu cok iyi biliyoruz.

Yaş olarak hakli ola bilirsin ama karakter olarak Arda Emre gibi degil,Hakan Sukur Emrenin transferi icin 'fenerli oldugunu biliyordum,o yuzden ben sasirmadim' dedi,

yani bilinen bir seyi bizler sonra ogrendik,Ardanin nasil bir G.Sarayli oldugunu cok iyi biliyoruz.

+ Arda para kazandırmadan gitmem dedi Emre sözleşmesini uzatmadan kaçtı. Benim içim rahat

arda 40 mlyon euro etmez abartmayalm.15 yeterli.

Yok artik Lebron...Arshavin´in ne fazlasi var Arda´dan?

Türkiye´ye bu yüzden kayiyor her zaman.Kendi degerimizi bilmiyoruz.

Söyle yapariz böyle yapariz demesini biliyoruz ama kendimizi adam yerine koymuyoruz..Nasil bir celiski bu?TOPuz 10 Milyon ediyorsa Arda 15 mi ediyor?

Yuh yani...Minimum 25´den bir kurus asagiya olmaz

1 tarafta Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdırmak var diger tarafta bütün sezon Messinin arkasında yedek beklemek var. İyi düşün Arda Barcelonalılar şuan Ardayı sadece Messiye iyi bir altarnatif olarak görüyor

Hayır tam tersi. Henry'nin yaşı geldi Onu gelecekte solda görmeyi istiyorlar. Taraftar bazında tabi.

xavi iniesta

Messi Arda

İbrahimoviç

düşünsenize böyle bir durum olduğunu?

Hayır tam tersi. Henry'nin yaşı geldi Onu gelecekte solda görmeyi istiyorlar. Taraftar bazında tabi.

xavi iniesta

Messi Arda

İbrahimoviç

düşünsenize böyle bir durum olduğunu?

Bojan Kırkıc diye bir oyuncuları var bilirmisin:eek: işte o oyuncuya yeni Messi gözüyle bakıyorlar çok şey bekliyor taraftar Guardiolada çok inanıyor o varken Ardanın oynaması mümkün degil bence

Biliyorum renkdaş, şaka olsun diye yazdım onu, yazmaz olaydım o ayrı, kafama takıldı şimdi...:rolleyes:

Neyse, Arda satmaz takımını!

Bojan, Messi olamaz... O kapasite yok. İyi bir oyuncu ama Messi gibi olamaz. Açıkçası asla Henry gibi bir klas isim olabileceğinide düşünmüyorum

Agüreo daha iyi bir futbolcu Bojan'dan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt