Barcelona'dan Resmi Arda Turan Teklifi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona'dan Resmi Arda Turan Teklifi!

Cevap: FC Barcelona'dan RESMİ Arda Turan Teklifi!

Arda'ya teklif mi geldi diycem de anca barca'nın b takımına isterler heralde :eek:

Forvet üçlüsünün en soluna, taç çizgisinin öbür yanında Guardiola'nın yanına cuk oturur herhalde :D

Kendimizi kandırmayalım. Arda kadar yavaş, kondisyonsuz, 50. dakikada nefes nefese kalan bir futbolcunun üst düzey takımda şansı olmaz.

Arda bu seneki Henry'den de Pedro'dan da çok daha üst düzey bir futbolcu. Onların yerinde oynasaydı puan farkıyla lider olabilirdi mesela.

Arda bu seneki Henry'den de Pedro'dan da çok daha üst düzey bir futbolcu. Onların yerinde oynasaydı puan farkıyla lider olabilirdi mesela.

Orasını bilemem, ama bu Arda'nın Barcelona'da oynayabileceğini göstermez. Barcelona'nın oyununda sola açıkta hızlı ve isabetli pas yapıp, süratli olan ve gerekirse soldan çalımlarla içeriye kat edip isabetli şut atabilen bir futbolcu lazım.

Ve Arda bu kriterlerin sadece bazılarına sahip. An itibariyle Ribery'den aşağısı Barcelona'yı kesmez ve ben zaten onun sene sonu büyük ihtimalle Bayern'den gideceğini düşünüyorum.

Orasını bilemem, ama bu Arda'nın Barcelona'da oynayabileceğini göstermez. Barcelona'nın oyununda sola açıkta hızlı ve isabetli pas yapıp, süratli olan ve gerekirse soldan çalımlarla içeriye kat edip isabetli şut atabilen bir futbolcu lazım.

Ve Arda bu kriterlerin sadece bazılarına sahip. An itibariyle Ribery'den aşağısı Barcelona'yı kesmez ve ben zaten onun sene sonu büyük ihtimalle Bayern'den gideceğini düşünüyorum.

Sen Barcanın son zamanlarda izlemedin sanırım. Şu anki Barca'nın sol kanadı oldukça zayıf. Arda Barca'nın elindeki sol hücumculardan daha iyi durumda.

Sen Barcanın son zamanlarda izlemedin sanırım. Şu anki Barca'nın sol kanadı oldukça zayıf. Arda Barca'nın elindeki sol hücumculardan daha iyi durumda.

Ben Barcelona'nın sol kanadı müthiş demiyorum. Arda orda oynayamaz bence diyorum. :) Tabi herkesin düşüncesi farklıdır herhalde bu konuda.

Pedro 2 sene sonra Arda'dan çok daha bir oyuncu olacak.

Barça'nın Arda'yı alıp Pedro'yu harcayacağını düşünmüyorum.

Pedroda bi numara yok.

Arda barcelonada solda oynayabilir rahatlıkla bunun aksini iddaa edende eziklik kompleksi vardır.

Pedro ' nun şu anki hali bile iyidir Arda ' dan .

Şuanki halinden iyidir evet sakat arda şuan

Pedroya orta sahadan nasıl toplar geliyorda atağa kalkıyor görmüyor musun?

Gelsin bizim takıma elanonun barışın sarpın olduğu yerede sudan çıkmış balığa dönmüyor mu?

İnanamıyorum sizdeki bu yabancı hayranlığını.

Üst Alt