Barış Özbek Trabzonspor'da - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek Trabzonspor'da

Cevap: Barış Özbek Trabzonspor'da (mı?)

bam.gif
'in sonu.. :(

Zuhaaa süper bir misilleme böyle ödeşmeye can kurban mustafa sarp ayhan akman sabri ve hakan baltamızıda alınta tam ödeşelim :)

BAM'ı komple verelim derim ben böylece lig başlamadan Trabzonspor'u yarıştan uzak tutmuş oluruz :D . Gerçi Zokora'yı da aldılar ama :)

Ceyhun'un misillemesi Sarp

Onur kıvrak'ın misillemesi de Ayhan olsa nede güzel olur :D

Baris Ozbek'i oynatmasini bilen, iyi faydalanir

Ben bu konuda Senol hoca'ya gunveniyorum

Transfer gerçekleşmeden fazla dalga geçmemek gerek vazgeçecekler bizim yüzümüzden :)

Bonservisi elinde bulunan Almanya'da yetismis genc yerli futbolcu!! Adnan Sezgin olsa almistik, simdi Trabzon kapti kapacak bak :( Zaten yerli oyuncu kalmadi, hepsini kuslar kapti. offff transfer sezonu cok kötü ammaaaaa coookk kötü geciyoorrrrr!

Yönetim istifa. :mad:.

Saka bir yana, bu b8'den kurtulduk ya aslinda bir dana kesmek lazim. Bu adam acaip bir havalara girmis ve kendini inanilmaz entellektüel futbolcu saniyor. Bu da beni hep cileden cikariyor(du), cakma no-look paslari, bosa sprintler, yersiz ve fazla kosular vs. vs. Bu degisik fantazilere girmesi katkidan cok zarar veriyordu takima.

Birde bu adami her izledigimde aklima su röportaji geliyor:

Spiker: Baris, futbolcu olmasaydin ne olurdun?

B8'in cevabi: Manken :eek:

Yani, bana göre Yaka-yukari-modundan vazgecmeyen ve futbol zekasi kit olan bir oyuncu tipiydi. Bize gercekten yakismiyordu. Benim düsüncelerim böyle.

Gitmesine sevindim yani :)

[video=youtube;Zg5-sIgzWx0]https://www.youtube.com/watch?v=Zg5-sIgzWx0&feature=player_detailpage#t=118s[/video]

Video daha önce den yayınlansa da ibretliği bir kere daha izleyelim istedim. İnsan ondan topcu olduysa benden de olur demeden izleyemiyor.

vay be Baris Ozbek, ilk iki sezonunda sabir ve zaman gerektigini savundum simdi ise nasil 215 civari yorum bulmustur diye kafami kasiyorum...

Üst Alt