Barış Özbek Trabzonspor'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek Trabzonspor'da

Cevap: Barış Özbek Trabzonspor´da

Barış için 3 defa

Barış Özbek Akarrr...

Barış Özbek Akarrr...

Barış Özbek Akarrr...

millet almanyadan serdarı cenki falanı filanı keşfeder biz de barış özbek ve serkanı keşfettik

saol kalli

TRABZONSPORUMUZUN GOLÜ, 8 NUMARA BARIIIIŞŞŞ ÖÖÖZZZZBBBEEEEEEKKKKK

barisozbek.png

[video=youtube;DhYLAdepLLg]https://www.youtube.com/watch?v=DhYLAdepLLg[/video]​

Barış Özbek Trabzon'a doğru

Galatasaray forması giyen Barış Özbek'in, Trabzonspor ile anlaştığı iddia edildi.

LigTV'nin haberine göre sözleşmesi bitecek oyuncunun Trabzonspor kulübü ile prensipte anlaştığı ve oyuncu ile ilerleyen günlerde anlaşma imzalayacağı söyleniyor.

harika transfer yaptılar!! sarp'ı da unutmasınlar bir zahmet. Tek tırnaktan ayrılmaz ne de olsa

Cevap: Barış Özbek Trabzonspor´da iddiası!

[video=youtube;FiFpnOp_mqs]https://www.youtube.com/watch?v=FiFpnOp_mqs[/video]

Bold yazıp bol ünlem kullanan moderatörler bile engelleyemez sevincimi :D ünlem!111!!11 Darısı Sarpın başına

Bugün en mutlu günümüz..Dışarıda millet halay çekiyor..Pınar başı burma burma ooooooooooo..:haha:

Beyler ben mi çok içtim, yoksa gerçekten barış gitti mi? Neyse sabah ayılınca her şey çıkar ortaya. Eğer benim kafa kıyak diye dalga geçiyorsanız ayıp edersiniz. İnsan düşmanına yapmaz böyle bir şeyil.

yokluktan neler yapıyorlar ya :) ama barış tek başına messi gibidir uzay sistemini kurmak istiyorlarsa ayhan ve mustafayıda almamalılar bu sezon çok ilginç geçeceğe benziyor...

Barishima Yattar.. 61 numaralı forması şatışa çıktı...

Önemli duyuru!!!

Kutlamalarda lütfen silah kullanmayın, mutlu gecemize gölge düşmesin!

Üst Alt