Baros 2 ay yok - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros 2 ay yok

Cevap: Baros 2 ay yok

sezon başından beri hep aklımda şu soru vardı baroş ya da nonda uzun bi süreliğine sakatlansa napcaz biz diye:(...nonda 90 dk oynayamıyo zaten...şimdi nonda da sakatlanırsa mahvolduk dmektir!

Cevap: Milan Baros sezonu kapattı...

Arkadaşım kusura bakma da Çapa Tıpın Spor Hekimliği bölümü var, Cerrahpaşanın yok. Milli Takımın doktoru Bülent Bayraktar Çapanın hocasıdır. Gerçi burda iş Ortopediye bakıyor ama ona da zaten kulubün ortopedistleri bakıyordur.

Valla Arsenalli Eduardonun sakatlığını da biliyoruz öyle kırılmalar var ki normal vakalarla değerlendirmemek lazım. Ayrıca bence zaten kimse şimdiden süre veremez, en az şu kadardır diyebilirler ki 2 ay denmiş zaten. Umarım sezonun ikinci yarısına yetişir, iyileşmesi artı antrenmanları için 3 ayı var. Ki avrupa ligi için de birşey kaybetmemiş oluruz. Ligde de 7 haftayı bir şekilde atlatırız diye umuyorum. Elano da bir şekilde takıma girip performansını artırır böylece

Çapa Tıp'ın hocasını ben.... Milli Takımda da zaten 4 senedir bir sakatlanan pir sakatlanıyor nedense...Ayrıca

1-Bana arkadaşım deme abi de.

2-Cerrahpaşa'da spor hekimi yok diye hekimmi yok?

3-Yorumlarımı alıntılayıp artizlik yapma

4-Adam ol canımı ye..:evilsmile:

Baros'un sakatligini gecen yil Kocaeli macinda Servet yasamisti. Sezon sonuna dogru iyilesmisti. Yani 2,5-3 ay civari bir sure Baros olmayacak. Nonda&Serkan Calik yeterli olur mu emin degilim. Devre arasi 2-3 transfer sart.

Tarak kemiği maksimum iki, iki buçuk ayda düzelir. Başka futbolcu olsaydı eski formuna kavuşması 1-2 ayını alır derdim ama Baros'un kaldığı yerden devam edeceğini umuyorum. Forvette Nonda yeter 7 hafta sonra zaten devre arası Baros 2 ay sonra yani 8 hafta sonra dönecekse transfere gerek yok. Alt yapıdan Cem Sultan ne güne duruyor yedek kulübesine bu şartlar altında giremezse hiç giremez yazık olur. Nonda yorulunca girer Cem Sultan hem onun içinde tecrübe olur.

Baros'un sakatlanması çok üzücü, ne zaman form tutar bilinmez... Sakatlık konusunda röportajında kendisi de doktorların pek bir zaman veremediklerini ama en az 2 ay sonra antremanlara başlayabileceğini söyledi...

Bu da bizde devamlılığı olan (maalesef Nonda değil bu kişi) bir forvet ihtiyacı doğurdu... Hoca ya transfer isteyecek ya da ihtiyacı gençlerden karşılayacak...

Tarih ve tarz hocanın önceliğinin hep gençlerden olduğunu gösterdi... İnşallah hocanın gözüne girmiş yeteneğine güvendiği fortvet vardır bünyemizde

Üst Alt