Baros 2 ay yok


Baros'ta kırık var!

Galatasaray'a ikinci şok! Fenerbahçe derbisinin 2. dakikasında Emre Belözoğlu'nun darbesiyle yerde kalan Milan Baros'tan kötü haber geldi. Hastaneye kaldırılan ve çekilen MR'ı sonucunda Baros'un sağ ayak tarak kemiğinde kırık tespit edildiği ve 2 ay boyunca sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

25.10.2009

Kaynak : Sporx.com
 
Cevap: Baros 2 ay yokSag ayak kemigiyse Emre'nin mudahelesiyle kirilmadi demek, hakkini yemeyelim adamin. Yere takilinca kirildi.
 
Cevap: Baros 2 ay yokGeçmiş olsun ama benim için sezon bitmiştir zaten.Şampiyon olsak da pek önemi yok bugün yenildikten sonra..
 
Cevap: Baros 2 ay yoknonda var ya adam topla oynamaya korkuyor biz anca paspal takımları yeneriz ...bu takımda nonda ayhan ..arda le franco gibi ruhsuzlar varken galatasaray takım olamaz
 
Cevap: Baros 2 ay yokBaros 2 ay yok Keitada en az 3 mac yer , su 1-2 ayda cok zorluklar cekecegiz. Emreninde .............
 
Cevap: Baros 2 ay yokPozisyonun tekrarını vermediler pek o yüzden tam göremedim. Ama görebildiğim kadarıyla Emre'nin dizi Baros'un ayagının üstüne geliyor, kasıtlı bir hareket olmadığı çok belli.Geçmiş olsun Baros, sadece Nonda kaldı, Sercan diyoduk işte..
 
Cevap: Baros 2 ay yokBence Kewell artık forvette denenmeli .. Rijkaard'a tabiki işini öğretecek değiliz ama Kewell kadar bitirici bir adam yok bu takımda .. Nonda da iyi ama bence Kewell çok daha verimli olur forvet mevkisinde ..
 
Üst Alt