Baros Transferinde Hareketli Saatler ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Transferinde Hareketli Saatler !

Cevap: Baros Transferinde Hareketli Saatler !

Almeida 3-4m euroluk oyuncudur hatta onu bile zor bulur piyasada...

6.5m euro ustu teklif baros için yeterli bence, am önemli olan yerine adam bulmak.

Furkan kaç para verirsin Almeida'ya

Ben menajer değilim ama hep konuşulan ortalama fiyat 12-13 milyon euro.M.Akyüz çok önemli bir açıklama yapmıştı'Almeida'yı beğenmiyordum ama yakından tanıyınca çok iyi bir futbolcu oldugunu anladım'. Ne zaman biz atağa 5-6 kişi ile çıkarız o zaman Almeida oynar.Dakika 70 oluyor kaleyi tutan 5 şutumuz yok...

Evet Zaragozanın 13 milyon teklif edeceği söylentileri sonrası BJK fondan Almeidanın bonservisini alıyor.Yine söylentiler 4 milyona alındığından bahsediyor.

Fon Almeida'dan %100 kar etmiş oluyor 6 ayda.İlginç bir durum yok mu acaba ortada?

Asamoah Gyan'ı alabileceklerse satsınlar. Ama alamayacaklarsa bence gerek yok. Baroş zaten formunda.

Arkadaşlar bu yıl baroş ta dahil takımda çok fazla sakatlık olmayacaktır. Adam Rotchstein sadece bir kondisyoner değil aynı zamanda futbolcuların

dayanıklıklarını ve kas miktarlarını artıran çalışmalar yaptıran biz uzman. Belki bir çoğunuz farkında değil ama yılın en önemli transferlerinden biri de bu adam. :=)

Baros'un veriminde bir adam alma ihtimalimiz pek yok aslinda.

Kalitesinde demiyorum, veriminde diyorum; Ingiltere'deyken Guizavari bir performans sergiliyordu ( Guiza iyi futbolcuydu, Fener kullanamadi), burada costu Baros. Eh, Torres'i dusunun, kalitesi tartisilmaz ama bazen olmayinca olmuyor. Iste Baros bizde olmustu; yerine getirecegimiz adam kagit uzerinde daha formda gozukebilir ama formsuz denilen Baros'un yine de takir takir gol attigini da biliyoruz.

Hedefimiz R.Madrid,Barcelona gibi ust duzey takimlarin seviyesine erismekse "para ediyorken satalim gitsin" mantigiyla haraket edemeyiz. O zaman G.Birligi'nden ne farkimiz kalir ki? Gecen yil Keita'yi para ediyorken sattik da ne oldu?

Baros kalmalı... Gidecekse mutlaka onun ayarında bir oyuncu gelecekse gitmeli. Ama liglere az kaldı barosun yerine onun kalitesinde bir oyuncunun gelmesi de zor.

Baros'un gönderilmesini ancak Gyan gibi bir golcünün gelmesi halinde kabul edebilirim.Yoksa koca sezonu Elmander tek başına götüremez bence.Bahsi gecen rakam doğruysa 7,5 milyonun üstüne gerekirse 2-3 milyon gibi bir rakam da bizimkiler koysunlar alsınlar Asamoah'ı.O zaman zımba gibi bir forvet hattımız olur.

barosu artık satamayız çünkü yerini dolduramayız. bırakın o bölgeden futbolcu satmayı yerli bir futbolcuyla orayı desteklememiz lazım.

baros gs de her zaman iş yapar zaten transfer için fazla zaman kalmadı .bu kısa zamanda baros'un yeri bu ekonomiyle dolmaz

Üst Alt