Baros Transferinde Hareketli Saatler ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Transferinde Hareketli Saatler !

Cevap: Baros Transferinde Hareketli Saatler !

baroş mu kötü takım mı berbat yıllardır buna anlam veremedim.bi bakıyorum orta sahanın ilersinde tek adam 90 dk topa yükseliyo top kovalıyo acıyorum, bi bakıyorum her yükseldiği topta el veya faul anlamadım gitti...ama 7.5 iyi para.veriyolarsa gönderelim :)

7.5 iyi para gercektende.Bu paraya Barosu satıp, 11 12 ye Gyanı almak çok mantıklı olur.

Baros >> OUT

Gyan >> IN

Derim ben. Barosu çok severim ama ne fizik gücü, ne kondisyon kalmış. Aynı zamanda sakatlıktan korkuyorum.

Yalnız bu kadar haberden söylentiden sonra gitmezse kalırsa..

Kafası hiç rahat olmayacak. Bu sefer hiç faydalanamayacağız.

Ya gitsin. Yada birileri artık Baros'un kalacağını duyursun.

Baros bu ligde bölgesinin en iyisi.7-8'e satsınlar diyoruzda yerini doldurabilecek miyiz son güne kadar ?

baroşu çok sevmeme rağmen.. bu konuda duygusal davranmayacağım.

belirtilen miktar doğruysa çok iyi ve bu paraya satılıp daha genç ve kaliteli golcü alalım

Birtek finishing i iyi olan bir adam baros. Ne top saklaması var, ne pası var, ne de adam eksiltmesi var. Bunların haricinde gereksiz kart görmesi, haksız yere yaptığı itirazlar da cabası. 5 milyon eurodan daha yüksek bütün tekliflerde gönderilmelidir.

Üst Alt