Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

Cevap: Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

bitirecek olan kim ???

maç biter bitmez eleştiriler başladı

hangi spor yazarı

hangi basın

taraftarı etkiledi

herkes izliyo

kimse kör değil

kimse bizi azmettirmedi

yahu hagi zamanında bu forumlar olsa, ona neler derlerdi, bazı oyuncuları agresif yapısı ile kabulleneceksiniz, bu kadar basit.

Melo 2.yarıdaki tüm maçlarda elleri havada, oyunda yok ve hovardo oynuyor. Bunu söylemek adamı silmek, bitirmek değil. Gerçekleri görmek. Baroş'u severim. ama Galatasaray'ı ondan daha çok. Artık yeter. Sene sonu gönderilip yerine iyi biri alınmalı.

Şimdi de Melo ile uğraşmaya başladılar mesela Baros'dan sonra, onu da taraftar gözünde bitirecekler, sonra biri gelecek,taraftar onu sevecek,sonra onu da yuhlayacak, komik bir kısır döngü, koyun gibi millet

aynen aynen sıra meloda zaten

bu takıma son yıllarda ne kadar başarılı adam geldiyse hepsi def edildi jardel keita lincoln felan saymakla bitmez yani bunların hepsi suçlu bi biz suçsusuz zaten

yahu hagi zamanında bu forumlar olsa, ona neler derlerdi, bazı oyuncuları agresif yapısı ile kabulleneceksiniz, bu kadar basit.

Ujfalusi'de agresif ve kart görüyor. Ona kızıyor muyuz ?

Hayır. Çünkü Dakika 88 adam depar atıyor, golü bulmak için saldırıyor. Ama önce işini yapıyor.

Melo 2.yarıdaki tüm maçlarda elleri havada, oyunda yok ve hovardo oynuyor. Bunu söylemek adamı silmek, bitirmek değil. Gerçekleri görmek. Baroş'u severim. ama Galatasaray'ı ondan daha çok. Artık yeter. Sene sonu gönderilip yerine iyi biri alınmalı.

melo ilk yarıdaki kadar etkili olmasa da oyunda yok demekte resmen körlüktür. net söylüyeyim o oyunda yok dediğin adam oynamasın, gör bakalım maç alabiliyor musun? elleri neden havada? keyfinden mi? hakem hatalarından dolayı sinirleniyor, oyunu bırakıyor. o da onun karakteri yapabilecek bişi yok.

Ben adamları kıyaslamıyorum ama o zamanki forumlar olsa,medya olsa Hagi ikinci senesinde gönderildi, Erol Ersoy'a neler yaptı? hatırlarmısın bilmem? Evet Baros da dünya starı.

benim derdim şu

ben baros sahadayken rahat maç izleyemiyorum

sürekli ahada sarı gördü

2.yi görecek diye diken üstündeyim

sarı kartı rakibi durdurmak için agresif bi şekilde görmek var

bi de hakeme horozlanarak boş yere almak var

benim derdim şu

ben baros sahadayken rahat maç izleyemiyorum

sürekli ahada sarı gördü

2.yi görecek diye diken üstündeyim

sarı kartı rakibi durdurmak için agresif bi şekilde görmek var

bi de hakeme horozlanarak boş yere almak var

Peki kimsede çıkıp diyemiyormu bu hakemlerin art niyetli tutumunu görmüyormu, Baros haksızdır ama hakemlere asla belözoğlu,selçuk şahin muamelesi yapmadı, hakkını yendiğini gördüğü an çıldırıyor, Hagi de böyleydi.

melo ilk yarıdaki kadar etkili olmasa da oyunda yok demekte resmen körlüktür. net söylüyeyim o oyunda yok dediğin adam oynamasın, gör bakalım maç alabiliyor musun? elleri neden havada? keyfinden mi? hakem hatalarından dolayı sinirleniyor, oyunu bırakıyor. o da onun karakteri yapabilecek bişi yok.

Hakemler hata yapabilir (tamam bazen abartıyorlar) ama o önce işini yapacak.

Oyunda yok derken örnekledim. Senin kadar görebiliyorum haşa. Mesele, Melo gibi oynamaması. Gol atsın yardın diye girizgah yapma bu mesajıma cevaplıyıp ağır konuşurum. Ondan bekleneni yapsın ! Elini kaldırıp kaç kez pozisyon verdik.

hagiye tahammül gösteririm

adam dünya markası

baros kim ?

hagiyi hayatında izledinmi de tahammül göstericeksin?

tey teyyy biz onada kahvehanelerde neler dendiğini biliyoruz

barosta doğru insanlarla doğru zamanda bu takımda olsa şimdiye efsane olmuştu

bu adam klübun en çok gol atan yabancı futbolcusu ilki değilsede 2.dir

son 20 yılda takıma gelmiş en iyisi

bu sezon 3 puanlık farkla zirvedeyse takım kurtardığı 5-6 maçla en bariz fark yaratan oyuncusu sen ne konuşuyon hala??

bu sezon 3 puanlık farkla zirvedeyse takım kurtardığı 5-6 maçla en bariz fark yaratan oyuncusu sen ne konuşuyon hala??

Bırakın bu işleri. Baroş diye diye kaç yıldır forvetsiz oynuyoruz. Ya kart cezalısı ya sakat. Biz takımız. Bize düzenli oyuncular lazım. Adı Hagi olur, kalitesi Baroş olur fark yapmaz herkes gider. Mesele sahada olması, işlini yapması.

'sene sonu gönderilsin' demek ile 'bir daha forma bulmasın,zaten katkısı yok' demek aynı şey değil .

Baros hater'lar neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz ?

Önümüzde 9 lig + 6 play-off maçı kaldı .

Açık söylüyorum ; Baros'dan katkı alamazsak şampiyon o-la-ma-yız.

3 ay bari dişinizi sıkın da şu adama destek verin.Sonra ne yazarsanız yazın.

Hakeme küfür ettiyse etti la , sanki evinizi kurşunladı omg.

ben hagiyi izledim ama sen galiba jardeli izlememişsin

baros kim jardelin yanında

Ben kavram kargaşası olmaması için yineliyorum. Verilen cezaya sövüyorum. Q7 bile o ayı hareketiyle 2 maç alırken Baroş'a 3 maç hayli hayli fazladır. Ancak, sene sonu iyi ibr forvet alınıp artık gönderilmelidir.

Bırakın bu işleri. Baroş diye diye kaç yıldır forvetsiz oynuyoruz. Ya kart cezalısı ya sakat. Biz takımız. Bize düzenli oyuncular lazım. Adı Hagi olur, kalitesi Baroş olur fark yapmaz herkes gider. Mesele sahada olması, işlini yapması.

barostan iyisini alabiliyorsan al sana kimse alma demiyor

drogba dendi işte ne oldu alamıyosun

ilk önce iyisini alıcaksın rüştünü ispatlıcak aldığın adam sonra barosu kızağa çek ama her daim faydalan yinede bu tür adamlardan çünkü ihtiyacını duyabiliceğin türde kalitede ve tecrübede aynı şeyler kewell içinde geçerliydi

kimse kara kaşına kara gözüne hasta değil bu adamların şu kadroda kewell gibi bi adam olsa elmander kadar golü vardı bu sezon gerek yedekten girip gerek direk ilk 11 den şimdi yarı çapında bile o kalitede biri var mı? yok

işte onu da emre ve o zamanın medyası taraftarı harcamasa jardel hakan şükür kadar efsane olurdu, jardel kalite olarak en üstünüydü ama topu topu bir sene yararlandık.

Jardel'i taraftar harcamadı. Ben bu yaşıma geldim Jardel'i beğenmemiş bir Galatasaraylı görmedim. Senin gördüklerin varsa bejekeli ya da şikebahççeli olabilir ancak.

Hakemler hata yapabilir (tamam bazen abartıyorlar) ama o önce işini yapacak.

Oyunda yok derken örnekledim. Senin kadar görebiliyorum haşa. Mesele, Melo gibi oynamaması. Gol atsın yardın diye girizgah yapma bu mesajıma cevaplıyıp ağır konuşurum. Ondan bekleneni yapsın ! Elini kaldırıp kaç kez pozisyon verdik.

girizgah falan yapcağım yok, melo'yu da savunmuyorum. sadece senin yazdığın kadar mübalağa yapmaya gerek yok. sanki mustafa sarp'tan, barış özbek'ten bahsediyoruz.

ayrıca tehditkar konuşmana gerek yok. forumda tartışıyoruz, sen yazma dedin diye korkup yazmıyacak mıyım ?

Jardel'i taraftar harcamadı. Ben bu yaşıma geldim Jardel'i beğenmemiş bir Galatasaraylı görmedim. Senin gördüklerin varsa bejekeli ya da şikebahççeli olabilir ancak.

vardı, net hatırlıyorum, bu adam ne boka yarıyor kale önünde beleş beklemek dışında diyenleri de biliriz biz, geçin bu işleri.

Üst Alt