Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

Cevap: Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

barostan iyisini alabiliyorsan al sana kimse alma demiyor

drogba dendi işte ne oldu alamıyosun

ilk önce iyisini alıcaksın rüştünü ispatlıcak aldığın adam sonra barosu kızağa çek ama her daim faydalan yinede bu tür adamlardan çünkü ihtiyacını duyabiliceğin türde kalitede ve tecrübede aynı şeyler kewell içinde geçerliydi

kimse kara kaşına kara gözüne hasta değil bu adamların şu kadroda kewell gibi bi adam olsa elmander kadar golü vardı bu sezon gerek yedekten girip gerek direk ilk 11 den şimdi yarı çapında bile o kalitede biri var mı? yok

Alınırsa gönderilsin diyoruz, siz Baroş ta Baroş diyorsunuz. Yahu ne yaptı diyorum ? Onu söyle hele. Evet gol attı. İlk sene gayet iyiydi evet. Ama 2.5 yıldır yok işte. Sakatlandı bekledik geldi yine sakatlandı. Geldi kart gördü. Skaatlandı. Yine bekledik yine kart gördü. Eee Ali Sami artık ... Burası Galatasaray. Evet yerine adam almayanlara ayrıca sövüyorum. Ama Baroş gönderilip bizi taşıyacak yılda (lig için) 5-6 maçtan(rotasyon ve kart) fazla kaçırmayacak biri lazım.

vardı, net hatırlıyorum, bu adam ne boka yarıyor kale önünde beleş beklemek dışında diyenleri de biliriz biz, geçin bu işleri.

BEnim yaşım 27. Sen flu ben net hatırlıyorum. Evet diyenler yorumculardı. Galatasaraylılar değildi. Onun tek eleştirilme sebebi Hakandan sonra gelmiş olmasıdır. Pres yapmamasıdır. Bu da gerçektir, yapmazdı.

vardı, net hatırlıyorum, bu adam ne boka yarıyor kale önünde beleş beklemek dışında diyenleri de biliriz biz, geçin bu işleri.

taraftarı kim takıyo

twitter falan icat edildi de anca biraz sesimiz duyulmaya başladı

şimdi bile istediğimiz adam alınmıyo

aydın gitsin diye bi tarafımızı yırtıyoruz 3 yıldır

servetten nefret ediyoruz hain gözüyle bakıyoruz

bunlar da gitsin o zaman

bizi takan kim

Türkiye'de benim gördüğüm taraftar gitsin diyipte giden oyuncu olmadı. Haa bir-iki fenerli vardı. Jardel'i taraftar göndermedi. Saçma sapan bir açıklama bu. Jardel'i beğenmeyen adam yok gibiydi beğenilmeyecek tek yanıda evet koşmaz pres yapmazdı. Ama çatır çatır atardı.

Emre beleşoğlu hakemi bıçaklasa bu cezayı vermezler yazıklar olsun be yazıklar olsun

Söke söke şampiyonuz biz bu sene...

Alınırsa gönderilsin diyoruz, siz Baroş ta Baroş diyorsunuz. Yahu ne yaptı diyorum ? Onu söyle hele. Evet gol attı. İlk sene gayet iyiydi evet. Ama 2.5 yıldır yok işte. .

barosun ilk senesi takım 5. baros toplamda attığı 26 golle takımın en golcü oyuncusu

ikinci senesi takım 3. baros toplamda attığı 17 golle yine takımın en golcüsü

üçüncü senesi takım 7. baros toplamda attığı 12 golle yin takımın en golcüsü

yani tek başına ne yapması gerekiyorsa onu yapmış daha ne yapabilir??? dediğin gibi onun yerine adam almayanlara sövmekten başka ama hiç bişey yapmamış demek ayıptır günahtır insafsızlıktır vicdansızlıktır açık ve net

gelelim bu seneye 2.5 yıldır ortalıkta olmayan barosa

karabük

bursa

sivas

ordu

manisa

samsun

maçlarına gerek sonradan girdikten sonra gerek attığıyla gerek attırdığıyla gereksede yaptırdığı penaltı ve serbest vuruşlarla maça direkt etki etmiş yani ne yapması gerekiyor daha soruyorum bende?

Emre beleşoğlu hakemi bıçaklasa bu cezayı vermezler yazıklar olsun be yazıklar olsun

Söke söke şampiyonuz biz bu sene...

olay bundan ibaret,

ayrıca sene sonu baros giderse itirazım olmaz ama gözümde efsanedir

ama bu sene ihtiyacımız var, necati ile playoff falan geçmez, bir gol attı diye kandırmayın kendinizi.

barosun ilk senesi takım 5. baros toplamda attığı 26 golle takımın en golcü oyuncusu

ikinci senesi takım 3. baros toplamda attığı 17 golle yine takımın en golcüsü

üçüncü senesi takım 7. baros toplamda attığı 12 golle yin takımın en golcüsü

yani tek başına ne yapması gerekiyorsa onu yapmış daha ne yapabilir??? dediğin gibi onun yerine adam almayanlara sövmekten başka ama hiç bişey yapmamış demek ayıptır günahtır insafsızlıktır vicdansızlıktır açık ve net

gelelim bu seneye 2.5 yıldır ortalıkta olmayan barosa

karabük

bursa

sivas

ordu

manisa

samsun

maçlarına gerek sonradan girdikten sonra gerek attığıyla gerek attırdığıyla gereksede yaptırdığı penaltı ve serbest vuruşlarla maça direkt etki etmiş yani ne yapması gerekiyor daha soruyorum bende?

Takımın tek forveti ve en iyi forveti evet. Ama yasakat ya cezalı. Hatta cezalı bol kartlı. Disiplinsiz. Attığı gollere lafımın olmadığını ama daha iyisini daha disiplinlisini hakettiğimizi söylüyoruz. Artık yeter diyoruz. O rakamları bende biliyorum. Bak 2009 yazıyor benim üyeliğimde de. Her maç buradaydık hemen hemen.

sen en kaliteli baros dedin

ben de süper mario jardel var dedim

sen ona cevap ver, boşver ayrıntıyı

arkadaş jardel 20 maç 30 maç oynamış 25-30 gol atıp gitmiş kalsaydı daha iyisi olurdu ama başaramamış ve attığı 60 a yakın golle barostur şu an jardel arkasında hagi oynarken attıysa 25 gol barosda arkasında lincoln oynarken onun kadar attı amacın ne yani ya da 1. değil 2.sidir son 20 yılda gelen hadi mutlu oldun mu

arkadaş jardel 20 maç 30 maç oynamış 25-30 gol atıp gitmiş kalsaydı daha iyisi olurdu ama başaramamış ve attığı 60 a yakın golle barostur şu an jardel arkasında hagi oynarken attıysa 25 gol barosa arkasında lincoln oynarken onun kadar attı amacın ne yani ya da 1. değil 2.sidir son 20 yılda gelen hadi mutlu oldun mu

Jardel bu takımın tarihine geçen 2 maçın adamıdır. Real Madrid'e attığı goller bile yeter önem olarak kusura bakma. Fazlada uzatılacak durum yok ortada. Sakat-cezalı adam işimize yaramıyor. Yazın daha iyisi gelmek koşulu ile gönderilmelidir. Sene sonuna kadar oynamalıdır. Tabii ceza almazsa yine. 3 maç gitti işte.

arkadaş jardel 20 maç 30 maç oynamış 25-30 gol atıp gitmiş kalsaydı daha iyisi olurdu ama başaramamış ve attığı 60 a yakın golle barostur şu an jardel arkasında hagi oynarken attıysa 25 gol barosda arkasında lincoln oynarken onun kadar attı amacın ne yani ya da 1. değil 2.sidir son 20 yılda gelen hadi mutlu oldun mu

onu kabul ettiğin iyi oldu da

hagiyi izlemediğimi niye iddia ettin onu anlamadım

neyse sen heyecanlı bi arkadaşsın

iddialı konuşman normal

Adamı sakatlamaya yönelik hareket yapan Q7'ye 2 maç küfür eden Baroş'a 3 maç adaletinize tüküreyim

hakeme hakaret en ağır cezalardan biri 3 normal.hele barossa konu çok çok iyi olmuş.sorumsuzluğunun cezasını hem bize hemde kendine çektirtiyo.

evet diğer cezalarla karşılaştırıldığında ağır.ama baros haketti.

Hak ettiği cezayı almış bence. Umarım bundan sonra aklı başına gelir diyeceğim ama Baros bu...

Üst Alt