Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen hayatında hata yapan herkesi silip atıyor musun?

Milyon liraları yöneten bir şirket yönetmiyorum. Bana karşı hata yapan biri bana en fazla ne kadar zarar verebilir ki! Bu yüzden pek anlamlı bir soru olmadı hocam.

Çevremde kabadayılık yapan, racon kesen, babasından büyük birini döven kimse de yok. Kavga eden, serseri biri bile yok. Saydığım sevdiğim bir insan bu davranışlarda bulunursa evet silerim.

Gayet tabi herkesin bir düsüncesi var, buna kimse bir sey demiyor ama bunu kamuoyu önünde Arda´nin yaptigi sekil ile dile getirir isen onun adi propagandadir.

Propaganda da yapabilir,bunlar da senin benim gibi sıradan vatandaş.Kurumsal bir kimlik kazanmadıkça,kendi şahsi görüşü olarak kaldıkça kimseyi alakadar etmez.

Yanlış anlaşılma olmasın Arda'yı şu an ben de istemiyorum.Gerek özel hayatı gerek son dönemde yaptıkları,gerek hocayla olan meselesi bence de futbolunun önüne geçecek gelirse.Ama Fb'ye Bjk'ye gitse de kurtulsak bence sıkıntılı bir yaklaşım,bu yaklaşımla adam kalmaz bir süre sonra.

Propaganda da yapabilir,bunlar da senin benim gibi sıradan vatandaş.Kurumsal bir kimlik kazanmadıkça,kendi şahsi görüşü olarak kaldıkça kimseyi alakadar etmez.

Yanlış anlaşılma olmasın Arda'yı şu an ben de istemiyorum.Gerek özel hayatı gerek son dönemde yaptıkları,gerek hocayla olan meselesi bence de futbolunun önüne geçecek gelirse.Ama Fb'ye Bjk'ye gitse de kurtulsak bence sıkıntılı bir yaklaşım,bu yaklaşımla adam kalmaz bir süre sonra.
Senin benim gibi siradan bir vatandas olduguna katilmiyorum, kitlesel etkisi olan biri Arda.
"Bu yaklasim ile adam kalmaz", Arda disinda bunlarin söylendigi baska bir oyuncu hatirlamiyorum.
Vakti zamaninda Emre icin bile söylenmedi bunlar diye hatirliyorum.
Böylesi bir ifade de bulunmak dogru mu, yanlis mi, bunun kararini ben veremem ama kendi adima konusacak olur isem, hangi takima giderse gitsin, umrumda degil. Benim icin bardagi tasiran son damla Avrupa Sampiyonasin´da yasananlar oldu.

Son düzenleme:
Milyon liraları yöneten bir şirket yönetmiyorum. Bana karşı hata yapan biri bana en fazla ne kadar zarar verebilir ki! Bu yüzden pek anlamlı bir soru olmadı hocam.

Çevremde kabadayılık yapan, racon kesen, babasından büyük birini döven kimse de yok. Kavga eden, serseri biri bile yok. Saydığım sevdiğim bir insan bu davranışlarda bulunursa evet silerim.

Arda'nın yaptıklarını,saçmalıklarını bir kenara bırakırsak ana fikri eleştireyim.Kusura bakma da futbolda böyle olmuyor.Hem karakter timsali olayım herkes sessiz sakin olsun hem de başarılı olayım diye bir dünya yok.İkisinden biri.

Senin benim gibi siradan bir vatandas olduguna katilmiyorum.
"Bu yaklasim ile adam kalmaz", Arda disinda bunlarin söylendigi baska bir oyuncu hatirlamiyorum.
Vakti zamaninda Emre icin bile söylenmedi bunlar diye hatirliyorum.
Böylesi bir ifade de bulunmak dogru mu, yanlis mi, bunun kararini ben veremem ama kendi adima konusacak olur isem, hangi takima giderse gitsin, umrumda degil. Benim icin bardagi tasiran son damla Avrupa Sampiyonasin´da yasananlar oldu.

Çok değil Fatih hoca için de deniyordu aynıları,1 yıl öncesine kadar.Yerli futbolcu arkadaşları hakkında olumlu konuşan herkes hemen kötüleniyor,evlatçı deniyor misal konuyu başka tarafa çekersek.Ne yapsınlar sırf taraftarın önyargıları takıntıları için herkes robot gibi mi olsun?

Bosver Sarper bosuna anlatiyorsun, Arda'yi neden sevmediklerini belirtmisler zaten, siyasiymis, propagandaymis, artik futbolculari siyasi goruslerine gore sevip sevmemeye karar veriyorlar. Dunyada boyle birsey yoktur galiba, bi bizde var :D

Arda'nın yaptıklarını,saçmalıklarını bir kenara bırakırsak ana fikri eleştireyim.Kusura bakma da futbolda böyle olmuyor.Hem karakter timsali olayım herkes sessiz sakin olsun hem de başarılı olayım diye bir dünya yok.İkisinden biri.

İspanyolca bilmiyorum ama İspanya basının Ronaldo ve Messi'nin karaktersizliğini yazdığını sanmıyorum. İngiltere'de de Agüero'nun gazeteci dövdüğünü de görmedik. İnsanlar gayet edepli olup da başarılı olabiliyor hocam. Haksızlık ettiğini düşünüyorum.

Çok değil Fatih hoca için de deniyordu aynıları,1 yıl öncesine kadar.Yerli futbolcu arkadaşları hakkında olumlu konuşan herkes hemen kötüleniyor,evlatçı deniyor misal konuyu başka tarafa çekersek.Ne yapsınlar sırf taraftarın önyargıları takıntıları için herkes robot gibi mi olsun?
Sarper, Fatih hoca icin böylesi yogun bir tepki yoktu, Arda´ya olan tepkinin yaninda devede kulak kalir.
Bir cok kisi son ayrilik sekli yüzünden kizgindi, hala bu yüzden kirgin olanlar var ama her zaman kabul gören birisi.
Eger yerli futbolcu arkadaslarin ayni senin gibi ise, örnek yine Avrupa Sampiyonasin´da yasananlar ve bu isin icinde ki tayfa, o zaman bunun üzerinden de tepki olur.
Taraftarin hic bir ön yargisi yok, Arda´ya olan tepkilerin sebepleri kendi yedigi hurmalara karsi olusan tepkiler.
Örnegin Sabri bile sirf kisitli yetenekleri yüzünden elestirildi, bundan baska bir sebep yüzünden Sabri icin olusan bir tepkiyi hatirlamiyorum.

Pepe,Caner,Quaresma. :)

Mutlaka bu tarz,rakibi sindiren,rakip taraftarlarca 'Karaktersiz' diye tanımlanan oyuncuların olacak.Futbol agresif,sert bir oyun.11 oyuncunun 11'i de mülayim tipler olursa başarı falan gelmez.
Yalniz bu iki durum biraz farkli bana göre.
Biri saha ici, biri saha disi.
Caner benim icin saha disinda yine bu tayfanin icinde.
Ama mesela Quaresma ve Pepe, saha disinda bir seylerini hatirlamiyorum.
Keza ismini yazdigim iki yerli oyuncu yine öyle, saha disi ile alakali bir durumlarini hatirlamiyorum.

Bosver Sarper bosuna anlatiyorsun, Arda'yi neden sevmediklerini belirtmisler zaten, siyasiymis, propagandaymis, artik futbolculari siyasi goruslerine gore sevip sevmemeye karar veriyorlar. Dunyada boyle birsey yoktur galiba, bi bizde var :D
Var, Pique ve siyasi olaylar sebebi ile Milli Takima alinmamasi isteniyor.
Arda´nin yedigi hurmalar ise sadece bunun ile kisitli degil.

Sarper, Fatih hoca icin böylesi yogun bir tepki yoktu, Arda´ya olan tepkinin yaninda devede kulak kalir.
Bir cok kisi son ayrilik sekli yüzünden kizgindi, hala bu yüzden kirgin olanlar var ama her zaman kabul gören birisi.
Eger yerli futbolcu arkadaslarin ayni senin gibi ise, örnek yine Avrupa Sampiyonasin´da yasananlar ve bu isin icinde ki tayfa, o zaman bunun üzerinden de tepki olur.
Taraftarin hic bir ön yargisi yok, Arda´ya olan tepkilerin sebepleri kendi yedigi hurmalara karsi olusan tepkiler.
Örnegin Sabri bile sirf kisitli yetenekleri yüzünden elestirildi, bundan baska bir sebep yüzünden Sabri icin olusan bir tepkiyi hatirlamiyorum.

Ahmet Çakar'ın Evet pasına yanıt vermemesine kadar aynıları onun için de dendi,iktidar yalakalığından tut her şeyine laf söylendi adamın.Fatih hoca Evet demiş olsaydı misal,sevgimizden saygımızdan bir şey mi eksilecekti?Adamı şahsen tanımıyoruz neredeyse hiçbirimiz detaylıca.Bize gerek futbolcu gerek hoca olarak 40 yıl hizmet ettiği için,en efsane dönemlerimizi onun hocalığı döneminde geçirdiğimiz için seviyoruz.Gerisi onun hususi hayatı.Arda için de aynısı,yaşadığı şeylerin çoğu kendi şahsi meselesi,beni hiç ama hiç alakadar etmiyor.Galatasaray aleyhine bir 'Komik Teklifti' açıklaması oldu,ona da özrünü diler hata yaptım derse ilerde gelebilir pek tabii.Herkesi bir kalıba sokmaya çalışıp,defterden isim silmeye kalkarsak Galatasaray yapayalnız kalır ortada.Eminim Hasan Şaş falan şu dönemde oynasaydı aynıları onlar için de söylenirdi.

Arda Turan'ın siyasi sebeplerden dolayı eleştirildiğini düşünmek kolaya kaçmaktır, popülist bir yaklaşımdır. Sokaktaki beş para etmez adam da bu argümanı kullanıyor.

"Ben Ak Partiliyim diye dışlandım, hor görüldüm, beni sevmiyorlar" vs. vs.

O kafadan sıyrıldığı vakit hatalarını görebilir ve düzelmek için adım atabilir. Yoksa "Ben Ak Partiliyim diye beni sevmiyorlar" diyorsa vay haline onun.

Evet. Çok kolay. Gelmesin.

"Bu ne böyle her sene bir orospu rengi"

"Galatasaray'ın teklifi komikti."

Bu iki cümle Arda Turan'ı Florya'dan içeri almamak için yeterli sebep. Bunun yanında sporcu ahlakının, iş ahlakının olmaması, burnunu her şeye sokması, gazeteci dövmesi, racon kesmesi... İnsanda biraz utanma olur.

Sizi sukunete davet ediyorum sayın sevim.

Teyyup City'ye koymak daha zevkli olacak.

Insallah gelir koca ampül kafa.

erdogan_istedi_dursun_ozbek_ile_aziz_yildirim_in_tokalasti_h80978_b6921.jpg

Ha?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt