Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erdogan_istedi_dursun_ozbek_ile_aziz_yildirim_in_tokalasti_h80978_b6921.jpg

Ha?

1 kare 1 Adam...

hepsi aziz basganin tirnaginin kiri olamaz.

Ahmet Çakar'ın Evet pasına yanıt vermemesine kadar aynıları onun için de dendi,iktidar yalakalığından tut her şeyine laf söylendi adamın.Fatih hoca Evet demiş olsaydı misal,sevgimizden saygımızdan bir şey mi eksilecekti?Adamı şahsen tanımıyoruz neredeyse hiçbirimiz detaylıca.Bize gerek futbolcu gerek hoca olarak 40 yıl hizmet ettiği için,en efsane dönemlerimizi onun hocalığı döneminde geçirdiğimiz için seviyoruz.Gerisi onun hususi hayatı.Arda için de aynısı,yaşadığı şeylerin çoğu kendi şahsi meselesi,beni hiç ama hiç alakadar etmiyor.Galatasaray aleyhine bir 'Komik Teklifti' açıklaması oldu,ona da özrünü diler hata yaptım derse ilerde gelebilir pek tabii.Herkesi bir kalıba sokmaya çalışıp,defterden isim silmeye kalkarsak Galatasaray yapayalnız kalır ortada.Eminim Hasan Şaş falan şu dönemde oynasaydı aynıları onlar için de söylenirdi.
Sahsen Fatih hoca o propagandaya katilsa idi benim icin bitmis olurdu.
Bak görüyor musun, tamamen bireysel bir karar.
Nasil sen beni alakadar etmez diyorsan, ben de beni alakadar eder diyorum.

Yine son cümlene katilmadigimi yukarida belirttim.
Ben Arda disinda, böylesi tepki gören baska bir futbolcu hatirlamiyorum.
Verdigin Hasan Sas örnegi, adam taraftar ile dalasti yahu ve buna ragmen camia tarafindan kabul gören birisi.

Verdigin Hasan Sas örnegi, adam taraftar ile dalasti yahu ve buna ragmen camia tarafindan kabul gören birisi.

Hayır dese aynısını demezdin,%100 eminim buna.

Oynadığı dönem farkı,hayali durumlar yaratmayı sevdiğimiz için görmezden geliniyor.Şu an oynasa o da Arda gibi olurdu.

Kenan ustadım hosgeldiniz. Her zmn ki gibi yine katılmıyorsunuz kimseye.

Bu adam alt yapimizda yetismis, A takima cikmis, kaptanliga kadar yukselmis, para kazandirip gitmis, Atletico'dan Barcelona'ya transfer olmus, neyin derdindesiniz? Yok siyasi gorusu, gazeteci dovmesi, ben adamim aciklamalari, amma agladiniz ha. Kabul bir cok hata yapti, aciklamalari ile sevimsiz gozukuyor insanlara, ama bu adami bu kadar kotulemek, dislamak, hic yakismiyor, bu adam G-a-l-a-t-a-s-a-r-a-y-l-i, bunu kafaniza sokun. EURO 2016'da bizim taraftar isliklarken, ispanyollar destek oldu. Adam tum dunya onunde isliklandi, kendinizi Arda'nin yerine koyun, kolay mi?

Ha zaten bize gelmesini istemem, Turk futbolculari mumkun oldugu kadar avrupa'da oynamaya devam etsin.

Mutlak doğrusu olan bir konu değil ki.Halkın önüne konmuş evet mi hayır mı diye,herkes de düşüncesini söylüyor.Şu mesaj bile aslında haklı çıkarıyor beni bir yerde.

Pekala Sarper. Severim seni. Yanlış anlamazsan burada bu konuyu kapatmak istiyorum. Çünkü konu farklı yerlere gidiyor. Tartışmak ve uzatmak hoş olmayacaktır. Senin iyi niyetinin de farkındayım. Aslında ben de bir noktada senin gibiyim. Uçlarda olmamak lazım. Ancak Arda Turan'ın son bir yıldır takındığı tavır politik görüşün çok ötesinde. Neyse. Bizi burada bir araya getiren şey Galatasaraydır. Hepimiz Galatasaray'ın iyiliğini düşünüyoruz.

Mutlak doğrusu olan bir konu değil ki.Halkın önüne konmuş evet mi hayır mı diye,herkes de düşüncesini söylüyor.Şu mesaj bile aslında haklı çıkarıyor beni bir yerde.
Sarper senin bence hafife aldigin bir durum var.
Kamuoyu önünde olan insanlarin ifadeleri ile siradan vatandasin dile getirdigi ifadelerin etkileri farklidir.
Fatih hoca o propagandaya katilmayip dogru hareket etti, bunu evet veya hayir oyu kullanmasindan bagimsiz söylüyorum.

Sarper senin bence anlamadigin bir durum var.
Kamuoyu önünde olan insanlarin ifadeleri ile siradan vatandasin dile getirdigi ifadelerin etkileri farklidir.
Fatih hoca o propagandaya katilmayip dogru hareket etti, bunu evet veya hayir oyu kullanmasindan bagimsiz söylüyorum.

Doğru farklıdır,ama sırf birileri etkilenecek diye adam düşüncelerine ket mi vursun,açıklamasın mı düşüncesini?

Benim için hiçbir önemi yok,katılıp evet veya hayır deseydi de Fatih hoca aynı Fatih hoca olurdu benim için.Şu an siyasilerle arası pek iyi olmasa da,Fatih hoca da iktidara çok da uzak olmayan bir gelenekten gelen bir insan zaten,evet-hayır'dan bağımsız.Bundan dolayı da sevmeyeni çok taraftarlar arasına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt