Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başakşehir için ihtiyaç, oyuncu, eksik mevki transferi olmaz bu. Birileriyle ters düşen Terim'e yani Galatasaray'a karşı "desteği sağlam alma" transfer olur.

Twitterdaki cuneyGkalamis adresi var daha 1 hafta önceden söyledi adam başakşehir gidebilir diye arda o zaman daha hiç böyle bir haber yoktu
asamoah için de 9 ocak gibi birseyler soylemisti

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basaksehir sampiyon olur uzucu 1 gelisme

fatih_terim_arda_turani_kamptan_kovdu_1496752699_4576.jpg

Volkan
Caicara Chedjou Epureanu Clichy
Mahmut Emre
Visca Mossoro Arda/Elia
Adebayor

Kıçıkırık Basaksehirin kadroya bak

Ha şunu da açıkça soyleyim arsa bize gelsin gelmesin umrun olmaz Galatasarayı çok seviyorsan gidip kapısında yatacaksin ne olur beni alın ben baska yere gitmem herneyse 1 ay ıyi idman yapsin kendini versin o yetenekle bu lig ona hafid gelir eğri oturup doğru konusalim.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimle ayni hislere sahip oldugunu dusunuyorum

2 gun once soyle bir beyanatim olmustu.

Ben ne bize gelmesini ne de rakiplerimizden birine gitmesini istiyorum.Bize gelirse takimi karistirabilir,rakiplere giderse de Emre gibi faydali olur diye dusunuyorum.Kariyerine Avrupa'da devam etmeli.

Lakin Terim'den sampiyonluk almak da o kadar kolay degil.1 senedir top oynamayan magandadan korkacak degiliz.

https://www.youtube.com/watch?v=x0Jj-UWZLxU

Başakşehir açısından futbol adına rezalet transfer. Müthiş kontraya çıkan bir takımda Arda'nın ne işi var? Bizim için iyi oldu, frenler onları. Tabi bu futbol gerçekleri. Arda olduğu için müthiş destek(!) gelir Başak'a o ayrı.

Bir insan kontrati varken sirf kadrosunda bile olmak varken neden barcelonada kalmaz ki

garip

Ağır bir mobbing yaptıkları için olabilir. Kaldı ki kadroya bile almıyorlar ki. Arda'yı şahsen sevmiyorum bize gelmesini de istemem ama Barcelona'nın tavrı çok çirkindi. Eğer birazcık futbol ile alakalı olsa Türk taraftarların desteğini alabilirdi. O farklı mecraları tercih etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt