Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerliler ne kadar kötü oynarsa oynasın,ne kadar kızarlarsa kızsın ne kadar antipatik olursa olsun Volkan Demirel'e defol Galatasaray'a git diyorlar mı mesela?İstememek ayrı,adam ezeli rakiplerden birine gitse de kurtulsak diye dua etmek farklı.Bu kadar nefret edilmesinin,istenmemesinin de birincil sebebini siyasi olarak görüyorum.Maalesef sosyal medyadaki Galatasaray taraftarlarında bir romantizm var bu konuda.Galatasaray hiçbir siyasi görüşe,ideolojiye ait değildir.Kendisinin belirtmiş olduğu siyasi görüş beni hiç alakadar etmiyor,bu durum şahsını bağlar.
Arda dan nefret etmek icin siyasi sebep aramak bence devede kulak.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hıh tam yerini buldu işte Arda-E.Belözoğlu-G.Gümüşdağ koalisyonu kurdular bir şeytan Rıdvan bir Acun eksik aralarında ...

Göksel Gümüşdağ: “Şartlar oluşursa oturur konuşuruz ve Arda Turan'ı kadromuza katarız. Her şey Arda’nın vereceği karara bağlı. Bizim kapımız sonuna kadar açık"

1JP09A.png

Neredeyse 1 senedir kulüp takımında oynamamış "adam". Arda'nın düzenli oynamaya başlaması 1-2 ayı bulur. Sırasını beklerken huzursuzluk çıkarması da gayet olası. Üstelik bizim stada gelecek, orada yediği protestodan sonra g*tü başı toparlayamaz bir daha. Medya malzemesi olmaktan öteye geçemez benim görüşüm.

üst üste 3 maç zor oynar zaten form tutması en az 2 sürer bize gelse inanın karı kız ortamlarından futbol filan oynamazdı ayrıca başakşehir bu kadar pahalı oyuncuları hangi gelirle alıyor orasıda muamma..

doğru tercih yapmış. Beşiktaşa gitse Galatasaray'lı kimliğini kaybederdi. Gerçi gitmeye niyeti vardı bjk almadı bunu. GS'ye gelme şansı zaten yoktu. Tr de gidebileceği tek başakşehir kalıyor. Neyse umarım hayırsız olur başakşehir için.

Ne bizde ne Bjk'de yapamazdı. Ancak Başakşehir hem ortam olarak daha rahat hem organizasyon olarak oturmuş. Oturmuş bir takımda bir nevi "Sneijder,Drogba" hamlesi gibi bir hamle yapıldı. Bize gelseydi o fizikle zaten baskı altındayken iyice biterdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt