Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

O kişi her kimse en azından sorguluyor.

İşte sorgulamak farklı bişey Hakaret etmek farklı...

Niye görüşüyor nasıl görüşebilir demek farklı bişey...

Sen olur şekilde eleştiriyor ve sorguluyorsun...

Bazıları sokak ağzı ile hitap ediyor saçma sapan eklemeler yapıyor konuyla alakalı bile değil...

Bu şekilde yazanların amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek...:)

bundan onceki butun tff baskanlarida ayni seyi yapmiyomuydu ztn niye sasirmis numarasi yapiliyo

Gerçekten anladım. Ancak oy kullanmak bu ülkede her zaman vardı 1923ten beri. Demokrasi uygulamayan ülkelerde bile var. Demokrasi asıl Devletin kendisinde olmalı diyorum bende. Demokrasi oy kullanmak değildir. Onun sonucuna katlanmaktır, onu yorumlamaktır. O gücü alan kişininde şeffaf olup halkına tölerasyonda bulunmasıdır. Burada Başbakan'a saygısızlık etmeden eleştirebilmektir. Bunlar en basitinden demokrasidir. En basiti diyorum ancak o da yasaklanıyor. Küfür etmek değil eleştirmektir. "Size mi soracak" diye kestirip atmak değildir demek istedim. Benden de saygılar. Ancak burada ben kötü niyetli bir yorum görmedim. 1-2 tane hariç. Benim bir yorumumda silinmiş ne hareket ne de bu tip bir ifade vardı. Demokrasi ?

Öncelikle şunu belirteyim en son sorduğun sorudan,burası Galatasaray Sevdasına bürünmüş sadece gönül işi ile yürüyen ve sporun konuşulması ağırlıklı olan bir platform bundan dolayıda siyaset konusunda hassas olup,olaylar büyümesin diye editlenip modere edilme hassasiyetı içeren bir yönetim anlayışını benimsemek zorunda kalan bir sitedir.Ben Demokrasi konusunda bu kadar açık yazmadım çünkü; bir cümle ile ne demek istediğimi anlatabilirim dedim ama yine karşıma uzun uzun açıklama yapmak ihtiyacı duyan birileri çıkıyor.Evet gerçekten uzun uzun konuşalım ama tekrar etmek zorunda kalıyorum.Malesef burda siyaset konuşamıyoruz.Çünkü site yönetimi olarak üyelerimizin iyiliğini düşünerek konuşulmasınıda istemiyoruz.

Saygılar Emrah.Konu bu tarzda devam etmesin bari :)

halk basbakanin kimle neden gorustugunu sorgulayamaz mi? bilmem hatirlar misiniz da yillar once starda fotograf cikmisti ulvi bir sahsin yaninda diz cokmusken, hersey ve herkes sorgulanabilir bunun da siyasetle alakasi yoktur

İşte sorgulamak farklı bişey Hakaret etmek farklı...

Niye görüşüyor nasıl görüşebilir demek farklı bişey...

Sen olur şekilde eleştiriyor ve sorguluyorsun...

Bazıları sokak ağzı ile hitap ediyor saçma sapan eklemeler yapıyor konuyla alakalı bile değil...

Bu şekilde yazanların amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek...:)

Son cümlen alakasız olmuş. Bağcıyıda dövebilir üzümüde tükürebilir bir kişi. Başbakan sorgulanmalıdır. Evet hakaret etmeden. Başbakan olduğu için değil insan olduğu için. Ancak siz "size mi soracak" diyerek kontra görüş yazarsanız gereken cevabı alırsınız, almalısınızda. Eğer demokrasi diyorsanız.

@Mustafa Gürpınar, Elbette burası bir spor forumu elbette sınırları olmalı. Konuda uzamasın ama editlenen bir yorumum var gerçekten gülünç. Küfür yok. Hakaret yok. Neyse uzatılacak birşey de değil. Daha önemli mevzular varken.

Son cümlen alakasız olmuş. Bağcıyıda dövebilir üzümüde tükürebilir bir kişi. Başbakan sorgulanmalıdır. Evet hakaret etmeden. Başbakan olduğu için değil insan olduğu için. Ancak siz "size mi soracak" diyerek kontra görüş yazarsanız gereken cevabı alırsınız, almalısınızda. Eğer demokrasi diyorsanız.

@Mustafa Gürpınar, Elbette burası bir spor forumu elbette sınırları olmalı. Konuda uzamasın ama editlenen bir yorumum var gerçekten gülünç. Küfür yok. Hakaret yok. Neyse uzatılacak birşey de değil. Daha önemli mevzular varken.

Burası üzümü yiyip bağcıyı dövme yeriyse bilelim...:)

Olmadığını anlatmaya çalışıyoruz...

Başka bir platform'da üzümü ister ye ister bağcıyı döv...

Ama bunu burada yapmayın diyorlar...

Bana diyorlar en azından sizi bilmiyorum...:)

Burası üzümü yiyip bağcıyı dövme yeriyse bilelim...:)

Olmadığını anlatmaya çalışıyoruz...

Başka bir platform'da üzümü ister ye ister bağcıyı döv...

Ama bunu burada yapmayın diyorlar...

Bana diyorlar en azından sizi bilmiyorum...:)

Senden bu konu hakkında "bağcıyı" dövmeni ben şahsım adına zaten beklemiyorum. Endişe etmemelisin. Bizide forum yönetimine havale etmenin vakti geldi gibi geliyor artık. Yazdıkların ile konu içeriği teferruat niteliğinde. Ek olarak kimse hakaret etmedi. Sorguladı. Bu da senin demokrasi anlayışında bağcıyı dövmek oluyorsa. Üzümlere yazık oldu diyorum.

Demokrasi; iki kurt ve bir kuzunun "akşam yemeğinde ne yiyelim" diye oy kullanmasıdır.

Demokrasi; iki kurt ve bir kuzunun "akşam yemeğinde ne yiyelim" diye oy kullanmasıdır.

Aynen öyle. Dünyada ve ülkemizde bu şekilde uygulanıyor sözüm ona Demokrasi. Yunan kökenli güzel bir anlamı olan bu kelime ancak bu kadar saptırılırdı zaten. Teşekkürler İnsanlık.

Senden bu konu hakkında "bağcıyı" dövmeni ben şahsım adına zaten beklemiyorum. Endişe etmemelisin. Bizide forum yönetimine havale etmenin vakti geldi gibi geliyor artık. Yazdıkların ile konu içeriği teferruat niteliğinde. Ek olarak kimse hakaret etmedi. Sorguladı. Bu da senin demokrasi anlayışında bağcıyı dövmek oluyorsa. Üzümlere yazık oldu diyorum.

Editlenen mesajları keyfiyetten editlemediler ya...:)

Emrah niye her mevzuda ben seninle böyle zıtlaşmak durumunda kalıyorum...

Ben kendimi sorgulayacağım bide sen dene bence...:)

Konu hakkında konuşulacak çok az şeyler varken biz fazlasıyla konuştuk sanırım bu kadar yeterli arkadaşlar.Konu hakkında zaten konuşulacak pek bir şey yoktu.Eğer önümüzdeki saatlerde veya günlerde konu hakkında gelişme yaşanırsa tekrardan açarız.

Konu şimdilik kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt