Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüştü - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüştü

Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüştü

geçmiş olsun ziyareti değildir, bu kadar iyimser olamam suat kılıç da oradaymış, bundan sonraki durak gizlice aydınlar olur.

niye senin gibi bakmak durumunda kalayım ki...

senin herzaman yaptığın şey...

bana kendini anlatma merih...

yeni arkadaşlara yutturursunda ben yemem...;)

dimi babam değiştirdi yasayı zaten alemdar abi? bazen gözün acayip kör oluyor akp fanatikliğinden, sanki başbakan'ın bodyguard'ı gibi konuşuyorsun kusura bakma.

politika yapmiyalim sonra birbirinizi kiriyorsunuz

olay acunla ridvan

ben chp liyim

ama herifi islikladilar

bende olsam bende küserdim

akp nin icinde cok sayida galatasarayli da

mevcuttur

ayriyeten eski bir futbolcumuz bile var

tabi cemaatin cogunun gs yi tutugunuda hepimiz biliriz (gülen dail)

ayriyeten fb yandasi olsalar

bu $ike olayini ortaya cikarmazlardi

herseyi elestirmekle olmuyor

acunla ridvana saydiran saydirsin

arkadaşlar siyasete kaymasın olay, yarın fb düşerse iktidar gs düşmanı diyenler ne diyecek acaba, oldukca gereksiz şeyler, devletin işi gücü yokda takım kayıracak, adamlar ülke yönetiyor, ayrıca tff özerk.

dimi babam değiştirdi yasayı zaten alemdar abi? bazen gözün acayip kör oluyor akp fanatikliğinden, sanki başbakan'ın bodyguard'ı gibi konuşuyorsun kusura bakma.

bak merihcim ben şike tutumunda siyasi kimliğimi parçalayıp attım...

akpli felan değilim...

ama başbakana büyük saygı besliyorum beslemeyede devam edeceğim...

ama senin dediğin gibi bu işin altında bişey yok...

eminim kendim kadar sadece geçmiş olsun ziyareti...

öyle şike indirimi için acun rıdvan gibi hırbolarla değil daha sağlam adamlar ile konuşulurdu...

:)

az biraz empati lütfen...

peki mecliste hergün birbirlerini gören suat kılıç neden çat diye atlıyor buraya, olay geçmiş olsun değildir, komplocu falan değilim ama adamlar tabi ki feneri kurtarmak için toplandık demez. olay bu.

devlet kulüplere düşman olmaz beyler...

saçma sapan yorum yapmayın...

Düsman olmazda onun icinmi bu shikecilere olmadik tesisler salonlar hediye edilirken,bizim trilyon degerindeki eski stadimiza karsi yapilan dörtte bir degerindeki yeni stadi,biz hasretle her konan yeni tasi gün gün takip ederken,acilis gününde sanki hic alakamiz yokmus gibi o statla sunmalarida düsmanlik deildi???

Utanmadan 50 bin taraftari hice saip secim parti propagandasi yaptilar,bunuda taraftari oldumuz Klubu asagilayarak yaptilar. Daha nasil düsman olsun???

peki mecliste hergün birbirlerini gören suat kılıç neden çat diye atlıyor buraya, olay geçmiş olsun değildir, komplocu falan değilim ama adamlar tabi ki feneri kurtarmak için toplandık demez. olay bu.

yahu adam spor bakanı sporcular gelmiş gitmiş la ne var bunda...:D

başlıcam şimdi s.k ye ya...:D

Düsman olmazda onun icinmi bu shikecilere olmadik tesisler salonlar hediye edilirken,bizim trilyon degerindeki eski stadimiza karsi yapilan dörtte bir degerindeki yeni stadi,biz hasretle her konan yeni tasi gün gün takip ederken,acilis gününde sanki hic alakamiz yokmus gibi o statla sunmalarida düsmanlik deildi???

Utanmadan 50 bin taraftari hice saip secim parti propagandasi yaptilar,bunuda taraftari oldumuz Klubu asagilayarak yaptilar. Daha nasil düsman olsun???

bürokratın hırboluğunu başbakana mal edemezsin ki...

başbakan galatasaray'a düşman değil...

ben onu biliyorum ötesini bilmem o kadar...;)

başbakan galatasaray'a düşman değil...

bizzatihi sordum cevabını aldım bizim stad mevzuusundan sonra...

eski evinde emniyet mahallesindeki...

aile dostumuz olur kendisi...

asla onu terk etmemi beklemesin kimse...:D

tamam sen ayrılamazsın belli oldu da :D söyle bari bu kadar yakınsan şu suat kılıç'ın kulağını mı çekiyorsa neresini çekiyorsa çeksin.

Üst Alt