Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Cevap: Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Neyse vazgeçtim . :) Sebebi uzayacak ve cevap verecek vaktim yok şuanlık :) .

Abi kapatsak şu siyaset muhabbetini site kurallarıyla çelişiyoruz artık

siyaset spora girdigine göre , burasida spor forumu olduguna göre tam yeridir , ayrica bu konuda susmak olmaz artik. biz bu konuda susarsak millet sokaklara suclu oldugu halde dökülürse biz gücsüz cikariz. Bu konuyu aslinda her yere tasimaliyiz.. gazetelere düsmeli Galatasaraylilardan AKPye oy yok diye. yemin ederim bunlari yazacagim aklimin ucundan gecmezdi , okadar koyu AKPliydim 3 ay öncesine kadar. Demekki ben Galatasarayimi ülkemden daha cok seviyormusum bunu anladim.

siyaset spora girdigine göre , burasida spor forumu olduguna göre tam yeridir , ayrica bu konuda susmak olmaz artik. biz bu konuda susarsak millet sokaklara suclu oldugu halde dökülürse biz gücsüz cikariz. Bu konuyu aslinda her yere tasimaliyiz.. gazetelere düsmeli Galatasaraylilardan AKPye oy yok diye. yemin ederim bunlari yazacagim aklimin ucundan gecmezdi , okadar koyu AKPliydim 3 ay öncesine kadar. Demekki ben Galatasarayimi ülkemden daha cok seviyormusum bunu anladim.

Bu konuda susalım ya da tepki göstermeyelim demedim, bunu demeyi de en son bekleyeceğin adamlardan biriyim zaten :) Sadece site kurallarında olan birşeyi hatırlattım, moderatörlerden de herhangi bir geri dönü olmadığına göre tam gaz devam ;)

Birşey sorucam, bu aralar iktidar yanlısı medyayı takip edern var mı? Ben izlemediğim, okumadığım için soruyorum. Acaba şike mevzusunda Avrupa 8 takımı düşürerek Türk futbolunu bitirmeye çalışıyor falan diye haberler yapıyorlar mı?

Birşey sorucam, bu aralar iktidar yanlısı medyayı takip edern var mı? Ben izlemediğim, okumadığım için soruyorum. Acaba şike mevzusunda Avrupa 8 takımı düşürerek Türk futbolunu bitirmeye çalışıyor falan diye haberler yapıyorlar mı?

Zaman Gazetesinde yazıyordu...

Ben genelde hergün Akit Gazetesini takip ederim...

Hergün alır ve okurum...

Şike ile ilgili öyle ahım şahım haberler yok...

Öyle bir medya olmadığından ne yazık ki sorunun cevabı da yok renktaş,

Zaman Gazetesinde yazıyordu...

Ben genelde hergün Akit Gazetesini takip ederim...

Hergün alır ve okurum...

Şike ile ilgili öyle ahım şahım haberler yok...

Teşekkür ederim abi sadece merak benimki :)

Öyle bir medya olmadığından ne yazık ki sorunun cevabı da yok renktaş,

Öyle bir medya var, kimlerden bahsettiğimi de gayet iyi biliyorsunuz

Valla yil 1905 Ali Sami YEN amacimiz türk olmayanlari yemek derken 107 yil sonra gitmesek nolur denilmis :) ben bu saatten sonra sayin basbakani kurucumuzla ayni cümlede kullanmam yazik valla ne deyim; oy verdimmi hayir o yüzden etkilemez zaten akp ye oy vermiyorum

Bir dahaki seçimlerde artık yaşım gereği oy kullanma hakkım olacak.Zaten nefret ederdim bu akp den bu olaylar üstüne daha da bir nefret duyuyorum.

Kısacası alırlar babayı. :coffee:

Oy vermedim verenlerin fikrininde değiştiğini düşünmüyorum çünkü;

Dün kanal A'da spor programını izliyordum baştan beri şikeden dolayı asıp kesen program sunucusu Avrupa'ya gitmezsek ne olur, bir de belki bu vesile fırsat olur takımlar borçlarını sıfırlar falan diyordu... Biride çıkmış başbakanımız ne diyorsa doğru der diyor... Bende hayretle izledim 2 gün önce düşürün diyenler anında çark etmiş...

Birde kışilere ceza verilmeli, kişiler yüzünden kurumlar ceza almamalı diyor başbakan...

Peki Sayın Başbakan'ım size veya bakanlığınıza bağlı bir kurumun müdürü birşey yaptı mı? kuruma da ceza gelmiyor mu şahısla beraber? Örn: Müdür vergi kaçırdıysa kuruma da vergi cezası kesilmiyor mu?

2. konu ise bu 58. maddeyi çıkarırken aklınız nerdeydi? Yasalaşırken Başbakan ve Danışmanları dahil hiç kimse maddeleri okumadı o zaman, çünkü hiç itiraz edilmeden geçti... Kendi çıkardıkları yasayı bu kadar eleştirmelerine rağmen başarılı olduklarını söylemesi tezatlık değil mi?

3. konu ise kurum kendi ayaklanıp nasıl şike yapacak?

[video=youtube;HeMGqTwWA6U]https://www.youtube.com/watch?v=HeMGqTwWA6U[/video]

Kalbim (takim sevgisi) solda ise, cuzdanim sagdadir. Kime oy verecegimi etkilemez bu surec. :weqweq:

oy pusulasinda akp yazan yerin ustune GS MUHURU basacagim diyen kac kisiyiz???????

Spor mu siyaseti içine çekiyor acaba hala doğru düzgün yönetilemediği ve beceriksiz olduğu için,yoksa siyaset mi sporun içine giriyor?

Bu olay başlamadan önce hükümet onayı alarak gündeme düştü.Buda açık açık medyada duyuruldu kimse çıkıp nasıl ya demesin.Beceriksiz yöneticiler sayesinde bu noktalara gelindi malesef.Basiretli kuralları uygulayan bir federasyon olmuş olsaydı ve aldığı kararın arkasından hayır ne yapıyorsun deyip bu böyle olmaz diyerek alınan kararı değiştirseydi.Bırak oy vermeyi tüm herşeyimle Recep Tayyip Erdoğan'a gereken tepkimi koyardım.

Gelinen noktada bir Başbakan kim olduğunun ne önemi var,gidipde Uefa Başkanıyla görüşmek zorunda kalıyorsa,kişisel düşünceside mutlaka olacakdır.Buj kişisel her düşüncesininde doğrudur denilcek hali yoktur.Ben ve benim gibi düşünen herkes sadece bu konuda değil yanlış olan her düşüncesinin devamında eleştirilmiştir.Hemde muhalefet yapanlardan çok daha fazla.Hee yok benim arkadaşlarım tanıdıklarım eleştirmiyor diyorsanızda bu onların sorunudur.Ama herşeyin fazlası zarar kendine olan güveninmde fazlası zarar bu konuda kişisel düşüncesini belirtirken yapmış olduğu açıklama gibi.Galatasaray'lıyım hemde hayatımın her anında ama bu süreç benim siyasi düşüncemi kesinlikle etkileyecek süreç değildir.

Bu olay üzerindende siyaset yapılıp yok Galatasaray'lı olanlar bu adama oy verirse yazık diyenleri düşündüğümde de niye hala Ülke olarak böyleyiz ve niye hala siyaset sporun içinde sorularının cevabıda açıkca ortaya çıkıyor.

Bu yazdıklarımın arkasından da sayfa sayfa tartışıcak değilim.Herkesin bir düşüncesi vardır ve kendisinedir.Önemli olan savunduğun görüşün arkasında yapılan tüm yanlışlıklara karşı bu YANLIŞ arkadaş diyip eleştirini getirebiliyorsan işte o zaman zaten herşey yoluna girer.Ama biribirimize karşı kendi düşündüklerimizi ve doğrularımızı cümleleri süsleye süsleye empoze etmeye çalışırsak vay halimize.

Konu hakkında düşüncem kısaca Başbakan tahlihsiz ve yanlış bir düşünce içerisine girmiştir ve yanlış yapmaktadır bana göre.Ama bu olayda zaten çok sevmediğim siyaset konusunda siyasetdeki kişisel düşüncemide en ufak bir şekilde değiştirecek hali yok.

Saygılar...

yalnız akpsi tayyibi felanda yok işin muhalefette aynı kafada onların da tek sorunu rant siyaset bozuk bi kere ülkede hepsi aynı şeyin laciverti işte

Oy kullanmasam vatandaşlık görevimi yerine getirmemiş olurum.

Oyumu başkasına versem kime vericem ki ? Diğer parti liderlerinin bu konu ile ilgili tavırlarını gördünüz mü ?

Bir de oy verirken sadece bir konuyu değerlendirerek oy verilmez o hükumetin tüm icraatlarını göz önünde bulundurmak gerekir.Futbol dışındaki icraatları için oyumu etkilemez.

Ayrıca Alemdar abinin dediği gibi bu olay oyları çok fazla etkilemez.Gidipte 25 milyon Galatasaray'lı oyunu kesmez.Ya da 20 milyon Fenerli oyunu başkasına vermez.Burda vermem diyenlerin hepsi de zaten oy vermiyordu...

Üst Alt