basında adı galatasaray ile geçen futbolcular - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

basında adı galatasaray ile geçen futbolcular

Cevap: Basında adı Galatasaray'la geçen futbolcular

sımdı yazsınlar bızım mukemmel yonetımımız hepsini alır..allah bıze sabır versın..

bu saatten sonra hiç bi transfer istemem...bazı adamların istifasını isteriz..... kelle isteriz....beceriksiz herifler bu takıma yakışmıyorsunuz defolup gidin

YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!!

YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!! YONETIM ISTIFA!!!

1. Adnan Polat ISTIFA!!!

2. ADNAN Sezgin ISTIFA!!!

3. RIJKAARD ISTIFA!!!

hemen kovulmasi gerekenler: Servet, H. Balta, Mustafa, Baris, Serdar Ozkan, Ali Turan

(yoksa bende takim degistirecem, artik YETER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Yazıklar olsun bn neden korkuorum biliomusunuz renkdaşlar...şimdi bu kadro yeterli diye..transferde yapmaz bu mentalite bu düşünce..yazıklar olsun ya eğer herşeyin üstüne bide öle bişi yaprlarsa

bizim türk takimlarin hali yazik ben rijkaard a kizamiyorum sen liste yap bunlari al dee yönetim gitsin hicbirini almasin adam defansa oyuncu istiyor sen hala almiyorsun ucuza alicam diye rijkaard tek bir hatasi var o da be adam istedigin transferleri almiyorlar neden hala takimin basindasin

bu armayı taşımaya layık olmayan futbolcularla bukadar olur kişiliksiz herifler..artık yeter yönetim adam gibi bizim oyuncuları kenara çekcek gerekli olanlar kadro dışı kalcak gerisiyle devam etsinler razıyım yeterki oyuncular RİJKAARD'IN istediklerini yapsınlar karşı gelmesinler artık bu adama..

Basında Galatasarayla Adı Geçen Futbolcular!!!!!Aklınız varsa,bırak gelmeyi,basında adınızı bile geçirmeyin!!Yok olursunuz bu takımda...

bisey söyliyim tek olumlu tarafi var bizim elenmemizin oda tek lig kaldi ona odaklansinlar yoksa bu takim tur gecseydi halimiz daha da kötü olurdu arda ayhan baris m.sarp h.balta bunlar hem avrupa ligi hemde türkiye ligi kaldiramazlardi.

bir de su var bence arda fazla deger kayipetmeden satilmasi lazim arda dan artik bize fayda gelmez bu adamin akli bir karis hafada

zugurt tesellisi olmus bu, eskisehir macindan sonra durumun vahimiyeti daha iyi ortaya cikar, 3 mac liderle 9 puan fark , lige sarilsak ne yazar bu kadroyla...

nisey söyliyim tek olumlu tarafi var bizim elenmemizin oda tek lig kaldi ona odaklansinlar yoksa bu takim tur gecseydi halimiz daha da kötü olurdu arda ayhan baris m.sarp h.balta bunlar hem avrupa ligi hemde türkiye ligi kaldiramazlardi.

bir de su var bence arda fazla deger kayipetmeden satilmasi lazim arda dan artik bize fayda gelmez bu adamin akli bir karis hafada

Üst Alt