basında adı galatasaray ile geçen futbolcular - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

basında adı galatasaray ile geçen futbolcular

Cevap: Basında adı Galatasaray'la geçen futbolcular

renktas gececeksin bunları.. ben 23 yasındayım ve hayatım boyunca bu kadar kötü bir galatasaray hatırlamuyorum. bu kadar ruhsuz umutsuz olmadım hiç. tamam sonuna kadar Galatasaraylıyız onda hemfikiriz ama ortada bariz gercekler var.. bu yonetim gitmedigi sürece takımımızın marka degeri daha da dibe vuracak. mahalle takımına dönecegiz resmen.. sen yurekten inanıyor musun gercekten sampiyonlar ligine gidecegimize ? yanında olmak ayrı ama kacan tren cok buyuk hersey avrupa liginden alamayacagımız para degil.. bu sene bile futbolcu alamıyorken daha avrupaya gidemeyişlerimiz bizi marka degerimizden edecek ve herseyi daha zor yapmaya calısacagız. 5 m luk adam gelsin diye 10 m verecegiz.. bu işler böyle.. maalesef

Bu takıma Keita, Kewell, Lincoln, Baros, Neill, Linderoth, Meira, Gio gibi adamları getiren bu insanlardı. Elano dediğimizde hepimiz burun kıvırıyoruz. Hala bu lige çok çok çok fazla bir oyuncudur. Galatasaray'ın kadrosu çok mu kötü? Bence değil. Baros, Cana, Pino(yarım maç izlediğim kadarıyla), Sabri, Neill, Emre Çolak, Kewell, bu maç gösterdi ki Ufuk, Arda Turan... Bu oyuncularla başarı yakalanabilir. Ama takviye şart. Ama şunu da söylemek lazım. Çok sakatlık yaşıyoruz. Malesef ona çözüm yok. 3-4 transfer bu takıma göz yaşartacak futbol oynatır. Ama malesef sakatlıkların artık yakamızı bırakması lazım.

Bu takıma Keita, Kewell, Lincoln, Baros, Neill, Linderoth, Meira, Gio gibi adamları getiren bu insanlardı. Elano dediğimizde hepimiz burun kıvırıyoruz. Hala bu lige çok çok çok fazla bir oyuncudur. Galatasaray'ın kadrosu çok mu kötü? Bence değil. Baros, Cana, Pino(yarım maç izlediğim kadarıyla), Sabri, Neill, Emre Çolak, Kewell, bu maç gösterdi ki Ufuk, Arda Turan... Bu oyuncularla başarı yakalanabilir. Ama takviye şart. Ama şunu da söylemek lazım. Çok sakatlık yaşıyoruz. Malesef ona çözüm yok. 3-4 transfer bu takıma göz yaşartacak futbol oynatır. Ama malesef sakatlıkların artık yakamızı bırakması lazım.

gercek ismin ne?Osman Senher mi?

evet bu insanlar getirdi.. evet elano haberini resmi sitede gördügüm zaman tuylerim diken diken olmustu.. inanamamıstım. ama gorduk sonucunu. elano bu lige cok fazla olabilir ama kafasının da bu ligde olmadıgı kesin.. kewell tam bir profesyonel ve neil. onları saymıyorum.. barosta öyle ama gördük ki digerleri lincoln meira linderoth gio jo bunlardan hiç verim alınamadı keita ise istikrarsızdı.. yani bence yönetimin cok basarılı bir yanı yok. sen diyebilirmisin ki bu yonetimle sportif basarı sagladık.. ?? evet takviye sart ama dedigim gibi yeni bir hava gerek ve bunun içinde maalesef teknik heyetin değişmesi gerek..

Çok canım sıkkın ya...o atağı savuştursak şimdi gruplardaydık...

evet bu insanlar getirdi.. evet elano haberini resmi sitede gördügüm zaman tuylerim diken diken olmustu.. inanamamıstım. ama gorduk sonucunu. elano bu lige cok fazla olabilir ama kafasının da bu ligde olmadıgı kesin.. kewell tam bir profesyonel ve neil. onları saymıyorum.. barosta öyle ama gördük ki digerleri lincoln meira linderoth gio jo bunlardan hiç verim alınamadı keita ise istikrarsızdı.. yani bence yönetimin cok basarılı bir yanı yok. sen diyebilirmisin ki bu yonetimle sportif basarı sagladık.. ?? evet takviye sart ama dedigim gibi yeni bir hava gerek ve bunun içinde maalesef teknik heyetin değişmesi gerek..

Keita istikrarsız olabilir. Zaten bir oyuncu her maç takımı taşıyamaz. 11 tane adam var. Keita geçen sezon en az 10 maçın yıldızıydı. En az 10 maç da iyi oynadı. Bi 10 maç da vasat oynamıştır. 5 maç da kötü oynamıştır. Keşke her futbolcu o kadar performans verse. Her futbolcu kötü oynar ama bence geçen sezon Keita'nın ortalaması hemen hemen her maç takımın genel ortalamasının üzerindeydi. Orta sahası sağlam bir takımda bence çok formda bir sezon geçirirdi. O yüzden bu eleştiriyi haksız buluyorum.

Meira neden olmadı bilmiyorum. Bence bu gün kadroda olsa çok iyi iş yapar. Linderoth çok kötü bir sakatlık yaşadı. Yönetimin suçu yok. Gio kötü değildi bence. Bonservisi uygun olsaydı da keşke kalsaydı. Tek eksiği goldü. Lincoln'e gelince Bülent Korkmaz'a kadar güzel bir sezon geçiriyordu. Ama adamın karakteri belli. Sürekli okşıcaksın. Okşadıkça performans alıyosun. Ha zor futbolcu mu? Evet zor. Yine de çok faydalı maçlar da çıkardı. Hakemlerin basiretsizliklerinin de bu oyuncunun genel performansını ve dolayısıyla moral motivasyonunu çok düşürdüğüne inanıyorum.

Sportif açıdan bence de bu yönetim başarısız. En azından şunu söylemek lazım her sene yeni takım kurulmaz. Sezon sonunda eldeki takıma kiralıklar da gittikten sonra yapılacak 3 takviye ile çok iyi top oynardık. Hadi takviyelerden biri Cana - Topal transferleriyle maliyetsiz gerçekleşti desek, 1 orta saha ve bir defans alıp çekilecektik kenara.

Sportif açıdan bence de bu yönetim başarısız. En azından şunu söylemek lazım her sene yeni takım kurulmaz. Sezon sonunda eldeki takıma kiralıklar da gittikten sonra yapılacak 3 takviye ile çok iyi top oynardık. Hadi takviyelerden biri Cana - Topal transferleriyle maliyetsiz gerçekleşti desek, 1 orta saha ve bir defans alıp çekilecektik kenara.

benim yonetime asıl kızma sebebim bu zaten.. transfer transfer su zaman alcaz bu zaman alcaz demeleri cıldırttı beni.. yuzsuz gibi bide cıkıp daha 14 gün var transfer yapcaz dogru transfer için beklioz vs falan diyorlardı.. şimdi alacaklar baska bişeyide söylemeye dilim varmıyor.. bu yuzden diyorum cok can sıktı artık bu yonetm. hiçbirşey beklemiyorum artık..

benim yonetime asıl kızma sebebim bu zaten.. transfer transfer su zaman alcaz bu zaman alcaz demeleri cıldırttı beni.. yuzsuz gibi bide cıkıp daha 14 gün var transfer yapcaz dogru transfer için beklioz vs falan diyorlardı.. şimdi alacaklar baska bişeyide söylemeye dilim varmıyor.. bu yuzden diyorum cok can sıktı artık bu yonetm. hiçbirşey beklemiyorum artık..

Çok bekledik, 5 gün daha bekleyip görelim.

Zaten beceremezlerse yaptıkları tüm hizmetlere rağmen malesef yıllarca tüm Galatasaray'lılar tarafından adları geçecek korkunç sezondan sonra tiksintiyle anılacak. Adnan Polat'a yazık olacak. Bir yanlış tercih, Haldun Üstünel'i göndermesi nelere mal oldu. Zaten büyük olasılık kimi transfer ederlerse etsinler, yakında bir olağanüstü genel kurul toplanır ve yeni bir başkanlık seçimi yapılır.

Üzücü olan stadı bile görmelerinin zor olması bu yönetimin.

Ama hala diyorum zararın neresinden dönülürse kardır ve acil eylem planı gerçekleştirmeli Galatasaray yönetimi.

Çok bekledik, 5 gün daha bekleyip görelim.

Zaten beceremezlerse yaptıkları tüm hizmetlere rağmen malesef yıllarca tüm Galatasaray'lılar tarafından adları geçecek korkunç sezondan sonra tiksintiyle anılacak. Adnan Polat'a yazık olacak. Bir yanlış tercih, Haldun Üstünel'i göndermesi nelere mal oldu. Zaten büyük olasılık kimi transfer ederlerse etsinler, yakında bir olağanüstü genel kurul toplanır ve yeni bir başkanlık seçimi yapılır.

Üzücü olan stadı bile görmelerinin zor olması bu yönetimin.

Ama hala diyorum zararın neresinden dönülürse kardır ve acil eylem planı gerçekleştirmeli Galatasaray yönetimi.

nesi ücüzü anlamıyorum. galatasaray sportif acıdan en kotu sezonlarını yasamıs ve stadı goremicek olmaları uzucu oluyor.. uzucu olan bizim durumumuz renktas takımın durumu. bizim kadar uzulduklerini sanmıyorum ben.. böyle olsa birşeyler yaparlardı şimdiye kadar..

kimse gelmez arkadaşlar takıma neden gelsin ne var ki elde? CL yok, kulak arkadası ettiğimiz beğenmediğimiz uefa avrupa ligi bile yok... oraya kalmayı bile beceremedik... gerçi kalsak ne olacakti ki bu kadroyla...

ama kim ne derse desin bu akşamki karpat takımı bizim ligdeki kasımpaşa takımından hiç bir üstün yanı yoktu... 10 kişi kalmış takımı yenemedik bide üstüne gol yedik...

bu kadar rezaletin olduğu bir takıma gelmez hiçbir futbolcu... adnan sezgin yarın arkasına baka baka gelir...

Mehmet Yildiz ve Fatih Tekke cikmadimi bu sene bizimle iligli?:D

Ya ben kacirdim listede yada basin bunlarin Galatasaraya gelmeyecegini ögrenmis.

Adrian Mutu gelecekmiş Hagi geldi diye iyi bir golcü ama sıkıntılı yönleri var

gaziantep kalecisi Karcemaskas 'a resmi teklif yapıldığını yazıyor intenetspor

Üst Alt