Başkan Adaylarınız - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adaylarınız

Cevap: Başkan Adaylarınız

ünal aysal diyenleri anlamiyorum adamin para babasi oldugundan baska hic birsey bilmiyoruz adam hayatinda kulüb yöneticiligi bile yapmamis yani sadece parasi var diyemi baskan sececegiz o zaman kim daha fazla para koyarsa onu secsinler

sadece aysal degil ztn özturk de gelsin deniliyordu onla.. yani bence inan kıracın soz ettigi olusum gayet iyiydi..

aman neyse adnan polat gitmicegi için artık cok onemi de yok.. zaten mustahak bize.. hatta inşallah sneye de secilir , sonraki sefer de secilir.. boyle 2 lafa u donusu yapan taraftara boyle baskan gerekir.. nasılsa baskan da her dediginden donebilme yetenegine sahip.. uyumlu oldu.. bir turlu anlamadıgım da bugun dogru duzgun bişey soylememiş olması ve herkesin yine u donusu yapması.. amaan neyse hayrını gorelim bosuna konusuyoruz nasılsa etkilemicek hiç bişiyi..

inan kıraç kulübün büyüğü olabilir,herkes saygı duyuyo olabilir ama sonuçta bir futbol dahisi diyildir ya.illaki işaret ettiği kişi doğru olcak diye bir şey yok..haluk ulusoy dönüp gs başkanlığı yapmaz ama ben en doğru kişi olarak gördüm,en baba kişi,aziz le ne kapışırlardı cümbüş olurdu:D

mevcutlardanda ali dürüst gibi bir tecrübeyi tercih ederim,sonuçta uefa zamanının burak elmasla birlikte en baba iki yöneticisinden biriydi...

Ha, bir sözümde ölümüne Adnan Polat diyen fanlarına olacak... Gidip bir check-up falan yaptırın... En fazla 1 sene daha iktidardasınız.. Sonra onun yönetiminde devam etmek isteyen gitsin Polat Holding İnsan Kaynakları'na başvursun.

Arkadan vurulmasaydı başarılı olurdu felan die zırvalar okudum... Hedefiniz Helvacı ise söyleyeyim... En son seçimde şimdilerde o laf soktuğunuz İnan Kıraç'ın desteğine rağmen 350 kişi Polat yerine Öztürk'e verseydi şimdi sizin esamenizi görmeyecektik.

Bilin bakalım o seçimde yönetimden en çok oyu kim almış? Helvacı.

Evet bende kızıyorum Helvacı'ya. Ama sizle farklı bir nedenden. Adnan Polat yerine Öztrük'ün listesinde olsaydı şimdi bu zırvalıkları yaşamıyor olacaktık!

Esas Brütüs Polat'tır. Kendi karizması uğruna tüm camiaya ihanet etmektedir.

13 tane oy atılmış Adnan Polat'a ... Bize herşey hak kardeşim başka birşey söylemiyeceğim...

Ben böyle bir başkan istiyorum ayrıca ;

suleyman-seba-nin-heykeli-dikiliyor_o.jpg

Neden Adnan Polata oy verenlere kötü gözle bakiliyorki ?

Transfer sezonu acilir 7-8 futbolcu gönderir... 6-7 yildiz alir getirir ayni bejeke taraftari gibi olursunuz yeter andan polattan yetmez adnan polata döner is....

Benim oyum Adnan Polata (tabiki her konusmasina vaad ettigi projeleride harbiden adam akilli yapip bitirdi ise.. )

Adnan Polat idari ve ekonomik anlamda 10 senelik iş yapmıştır.

Bu bakımdan sadece takımın kötü gidişi sebebiyle ona gösterilen bu tepkiler büyük haksızlık.

İyi bir kadro ve projeyle Adnan Polat'ın başkanlığa devam etmesi çektiği onca çileden sonra çok hakkaniyetli olur.

Önümüzdeki dönem sportif açıdan başarı yakalacağına inanıyorum.

Adnan Polatın idari ve ekonomik olarak 10 senelik iş yaptığı kocaman bir palavradır...

Adnan Polatı hala destekleyen benim gözümde Galatasaraylı değildir.

Başkan adayları arasında olmaması gereken Adnan Polat neden var o ankette?

Adnan Polatın idari ve ekonomik olarak 10 senelik iş yaptığı kocaman bir palavradır...

bende bu saatten sonra adnan polatı desteklemiyorum ama adnan polatı detekleyen galatasaraylı değildir demek olmamış. insanlar adnan polatada destek verebilir.

senin gözünü seveyim :eek:

ceza aldırmayın insanlara.sen kimsin ki Galatasaraylılığı sorguluyorsun.çok önemliydi gözündeki Galatasaraylılık.git koltuk kır adnan polat istifa diye bağır stadta.

Adnan Polat diyenler, kandirilmayi cok mu seviyorsunuz, sorun sadece topun cizgiyi gecip gecmemesi degil. Adnan Polat Yalanci biridir. Her Transfer döneminde bir kac gün icinde 2-3 Oyuncu alacagiz der, o bir kac gün bir kac hafta olur. Sacma sapan cümleler cok kurar. Mesela Transfer üc gün icinde olabilir 1 hafta icinde olmayada bilir. Cik isin icinden cikabiliyorsan.

Adnan Polat'ta ne bi durus vardir, ne de Taraftarina karsi saygi.Böyle bir Baskan mi istiyorsunuz?Yeni yönetim falan filan, geciniz efendim böyle isleri. Sorun Adnan Polat'ta basliyor yönetiminde degil.

Inadina POLAT ISTIFA

kim olursa olsun, yeterki Polat gibi Yalanci Baskandan kurtulalim.

Bende daha o tüneldeki ışığın ne olduğunu çözemedim.O ışığı net görene kadar polat diyorum.:asd:

Tabiki Polat dışında kim olursa olsun razıyım. 4 senemizi çöpe attı bu yetmez gibi önümüzdeki 4 senede bugünden duman edilmişe benziyor.

Adnan Polat diyenler, kandirilmayi cok mu seviyorsunuz, sorun sadece topun cizgiyi gecip gecmemesi degil. Adnan Polat Yalanci biridir. Her Transfer döneminde bir kac gün icinde 2-3 Oyuncu alacagiz der, o bir kac gün bir kac hafta olur. Sacma sapan cümleler cok kurar. Mesela Transfer üc gün icinde olabilir 1 hafta icinde olmayada bilir. Cik isin icinden cikabiliyorsan.

Adnan Polat'ta ne bi durus vardir, ne de Taraftarina karsi saygi.Böyle bir Baskan mi istiyorsunuz?Yeni yönetim falan filan, geciniz efendim böyle isleri. Sorun Adnan Polat'ta basliyor yönetiminde degil.

Inadina POLAT ISTIFA

kim olursa olsun, yeterki Polat gibi Yalanci Baskandan kurtulalim.

Transfer konusunda hakkını yememek lazım Adnan Polat'ın

Haldun Üstünel Transfer Forumu diye bir bölüm var bu forumda.

Düşünmek lazım kimin döneminde yöneticilik yaparak kendisinin bu kadar sevilmesine neden olan transferleri gerçekleştirmiş bu adam.

Geçen sene de alınan adamlar kötü değildi. Misimovic, Cana her yerde geçerli olacak oyuncular.

Sorun transfer yapmakta değil. Büyük sorunlar var futbol şubesinde ama kesinlikle yapılan transferlerde değil. Buna katılmıyorum.

Adnan Polat

15 17,65%

1. Ahmet DOGAN

2. Arda Aktararlar

3. Arda Deniz

4. ATILLA ÖZMUTLU

5. Cahit Güngör

6. Deniz Sancak

7. Hakan Bozyiğit

8. Metin Yücekaya

9. Murat Cakir

10. Murat Menemen

11. Sarp Demirci

12. Semih Yüksel

13. Serdar Ercelikcan

14. Sertaç Murat Kılıç

15. Yasin Kaplan

:akansular:

Düşünmek lazım kimin döneminde yöneticilik yaparak kendisinin bu kadar sevilmesine neden olan transferleri gerçekleştirmiş bu adam.

Geçen sene de alınan adamlar kötü değildi. Misimovic, Cana her yerde geçerli olacak oyuncular.

Sorun transfer yapmakta değil. Büyük sorunlar var futbol şubesinde ama kesinlikle yapılan transferlerde değil. Buna katılmıyorum.

sorun istikrar.. gelen giden derken kulubun kimyası bozuldu.. bunun sorumlusu da yonetimdir.. sen rijkaardı getir ama transferi kendin yap iş mi bu? baskan oldugundan beri her sene yeni yapılanmaya gidiyoruz bu sene gorun bizi dedi daha sezon ortası gelmeden bozdu o sistemi.. sezon bası 2012 kriterleri dedi sattı keitayı.. snra gidip uefadan elendikten sonra bi tarafını kurtarmak için misi ve insuayı aldı.. rijkaardın arkasındayım dedi 2 haftaya kovdu.. gelen onlarca futbolcu , td , istifa eden yoneticiler , kavgalı oldugu uyeler fln fln.. hala basarı yoksa demekki sen ve ekibinin orda olması hata.. bu kadar zaman içinde bi istikrar gostermiş olsa tamam dicem de o da yok.. alırsın bi td dersin ki ben arkasındayım 2-3 senedir onlasındır , en basta aldıgın oyuncuların cogu kulupdedir takımın kemigini olusturuyodur deriz ki tamam adam inanıyor ki bunlara bişiler olcak ama malesef o da yok.. yaptıgı tek sey her sıkıstıgında ya transfer yapmak ya da adam kovmak.. bu adam taraftarını sattı ustune simdi destegini istiyor.. bi baskan bu kadar celişir mi kendisiyle..?? simdi onumuzdeki zamanda nasıl guven verebilir ki? hagi sezon sonu gitcek bu kesin.. yeni biri gelcek.. oyuncular degiscek.. seneye yeni bi alısma sureci fln diye ilk yarı geccek.. olası basarısızlıkta yine sezon arası gelenler gidenler.. bu kadar trafikte dogal allak bullak olması islerin.. suana kadar 3-4 senemizi yedi.. seneye de bişi beklemiyoruz.. sonraki sezon için eger seneye de durum bu olursa o da harcancak.. normal sartlarda seneye olan secimle bile gitse adnan polat kulubun 6-7 yılımız kafadan gitmiş olucak..

yazdigim mesaji bi daha oku, ama önce zoom yap sonra oku.

Üst Alt