Başkan + Futbol Direktör + Teknik Direktör Önerileri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan + Futbol Direktör + Teknik Direktör Önerileri

Durumu idare eden, biat eden, siyasete boyun eğen, güce teslim olan, medyaya ses çıkaramayan, taraftarı uyutan olmadıktan sonra hepsine olurum vardır

Bu konuyu acarken bu üc görevin önüne 'yabanci' yazmak istedim aslinda, cünkü biliyorum ki bir capsiz giderse yerine baska bir capsiz gelecek. Bize yabanci baskan, sportif/futbol direktor ve TD gerekli. Yabanci hayrani oldugumdan degil tabii ki bu arada.

Ünal Aysal + Fatih Terim

Bazı konularda kızmış olsak da bu ikili ile yakaladığımız sinerjiyi ve havayı bir daha yakalar mıyız şüpheli. İçeride ligi domine ederken Avrupa'da da oldukça başarılı olduk. Şu anki çapsızlarla kıyaslıyorum ve canım sıkılıyor gerçekten. Keşke birbirlerini yemeselerdi..

Başkan olayı saçma olmuş..Cem uzan ve ünal aysal dışında kimi yazabilirsin ki kimseyi tanımıyoruz yönetimden...İyi hatırlıyorum duygun yarsuvat seçilirken çoğu kişi onu istiyordu şöyleymiş böyleymiş diye sonra teneke bağlayıp yolladık... Özbek gelirken de transfer vaatlerine kandık duygunun yetersizliğini gördük çoğumuz Dursun özbeki istedi şimdi 2 ay sonra onu yollamaya çalışıyoruz...

Üst Alt