Başkan + Futbol Direktör + Teknik Direktör Önerileri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan + Futbol Direktör + Teknik Direktör Önerileri

Baskan: Cengiz
TD: Terim
SD: Kendi kafasi+görüsu olan, FT/Aponun köpegi olmayan, scouting networku olan bir yabanci adam

Mesela Schindelmeiser

Terim'in yerli çetesi sabote etmese başarıdan başarıya koştururlardı bu kulübü Aysal-Mancini ya da Aysal-Prandelli ikilisi.
Katılıyorum lakin eksik. 2002'de geldiğinde aldırdığı futbolcular yüzünden(96'ya da gidilebilir) gerets-rijkaard-skibbe-tudor-riekerink-prandelli-mancini isimleri başarısız olmuştur. Tek sebebi Terim ve içerideki yerli teşkilatlanmasıdır. Bu müthiş yetenekli adamların (Şu an üst düzey bir takımda çalışamamalarının en büyük sebebi de Terim'in İtalya'daki lobisidir bu arada) kuyusunu kazarak kendisi yükselmiş, cebren ve hile ile de yeniden takımın başına gelmiştir. Böyle daha güzel oldu senaryo bence, ne dersin?

bence hep beraber kalkıp baska kulup tutalim ne bileyim serengeti 3.ligi falan olur farketmez 3-5ayda bir takımdan haber alırız kafamiz rahat olur. Bir bakmissin futbolculari aslanlar yedi haberi gelir fıtrat falan deriz en azından entrika olmaz.

Sinanla çalışmam ben. Başkanına kafa atan ilk teknik direktör olarak tarihe geçerdim muhtemelen.

Şu anki Sarpere de kafa atma ihtimalim azımsanamayacak kadar yüksek.

sent via GSC

Maaşının 2 milyon euro olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
Sinan başkanım nerede, yanında sırıta sırıta imzamı atayım derhal.

Aynı böyle.
62bd68a9624c85642de1a2e8dbda521d.jpg

sent via GSC

Katılıyorum lakin eksik. 2002'de geldiğinde aldırdığı futbolcular yüzünden(96'ya da gidilebilir) gerets-rijkaard-skibbe-tudor-riekerink-prandelli-mancini isimleri başarısız olmuştur. Tek sebebi Terim ve içerideki yerli teşkilatlanmasıdır. Bu müthiş yetenekli adamların (Şu an üst düzey bir takımda çalışamamalarının en büyük sebebi de Terim'in İtalya'daki lobisidir bu arada) kuyusunu kazarak kendisi yükselmiş, cebren ve hile ile de yeniden takımın başına gelmiştir. Böyle daha güzel oldu senaryo bence, ne dersin?

Terim bu ondan her şey beklenir.

Üst Alt