Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video

Cevap: Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar!

Hayır.

Başkan dedi, Terim ile Ali Dürüst araştırmışlar, istişarede bulunmuşlar. Terim sorunlu istemiyorum demiş. Tamam maliyet olayından da istememiş Terim ama faydası olmaz, dengeleri bozar diye. O zaman UEFA'yı takan, meni düşünen yokmuş.

Kadir sanırım kaçırdın renkdaş başkan dedi ki şu son "azizin açıklama yaptığı toplantı bütün planlarımızı değiştirdi " ronaldinho da şakiri de o toplantıdan önceydi şu anda durdurmuşuz herşeyi bu net

başkanın anlattıgından şunu çıkardım.Basel 15 16 milyon istiyor shaqiriye.Biz bonuslarla beraber 10 milyon civarı teklif yaptık.Adamlara başka takımlarda teklifte bulunmuş.Biz size döneriz demişler.Çok zayıf ihtimal yani.

Kadir sanırım kaçırdın renkdaş başkan dedi ki şu son "azizin açıklama yaptığı toplantı bütün planlarımızı değiştirdi " ronaldinho da şakiri de o toplantıdan önceydi şu anda durdurmuşuz herşeyi bu net

Yanlış değil mi bu durum ?

Yarın bir gün bir sakatlık olsa, durumumuz çok kötü bence. En azından Keita gibi az maliyetli bir isim almalıyız.

Başkanın "Türkiye avrupa'dan men edilirse mayıs ayında bırakırım" ve "Avrupa'dan men edilmeme garantisi alınırsa küme düşme olup olmaması umrumda değil" sözleri hariç tüm dediklerine bayıldım.Gerçekten çok kral bir başkana sahibiz.

Başka biyo böyle diyo diyo. Ben diyom böyle böyle diyom diyom. ama bakın başkan ne dedi. Bu böyle olursa böyle böyle olur diyo. Başkan onu da diyo bunu da diyo.... Konuşsunlar :D

Duyduk herhalde. Ama başka bir problem var eminim.

Problemmi ariyorsun?

Adam soyledi iste anlamakta zorluk cekenler var galiba

Tekligfimizi yaptik Basel tok satici rolunu oynuyor su an

15-16 felan diyor bende bu belirsizlikde 15-16 yi vermem diyor

Daha ne desin adam?

Bu kadar kendinizi transfere odaklanmayin be

BASKAN Adamalik DERSI verdi ADAMLIK

Hangisiki suan TURK FUTBOLUNDA olmayan ondan verdi iste

ronaldinho olayı işte bu: Ronaldinho konusunda Fatih Terim'i bizzat ben bilgilendirdim. Oyuncunun şartlarını sundum. Kendisi bana 24 saat sonra döneceğini söyledi ve Ali Dürüst aracılığıyla takımda dengeleri bozabileceğinden, maliyetinin fazla olmasından dolayı Ronaldinho ile ilgilenmediklerini söyledi....olay bundan ibaret.

Off kapağa bakın. :asd:

[video=youtube;qDM-0VArqlM]https://www.youtube.com/watch?v=qDM-0VArqlM[/video]

Yanlış değil mi bu durum ?

Yarın bir gün bir sakatlık olsa, durumumuz çok kötü bence. En azından Keita gibi az maliyetli bir isim almalıyız.

Tamam işte Keita yüksek bedelli transfere girmiyor ki onu yaparız.Ama Fatih Hoca'nın istediği adamlar o maaliyette değil

başkanın net dediği baselin kapıyı 15 den actıgı bizim ise 13 e yakın bir ücret sundugumuz baselin ilk teklifimizden pek memnun olmadıgı bir iki teklif oldugu baska kulüplerden ama bizim verebileceğimiz en son miktarı verdiğimizi söyledi. oyuncu bizi istiyor bir iki güne netleşir dedi. yani yeni teklif sunulmayacak

Ayrıca UEFA yazılı belge vermez.Başkan orada çakallık yapıyor aslında :evilsmile:

Bakin

Galatasaray baskani cikipta "BIZ BU ISIN PESINDEYIZ" soyleseler

Galatasaray Camiasinin Sikebahceden ne farki var?

Yada Unal Aysal Cikipta Kendi Dusuncesini aciklasa

Onunla beim aramda ne farki kalir?

GALATASARAY baskanina yakisacak sekilde konustu

Ayricada tabikide gerekli yerlere isaret etdi

Bu yazili aciklama alamasinda bu konuda

ayrica bu yazdikjlarimla sizin yaziniza tasdikliyorum ama cakal deme ;)

persembe gunu:

MAA: uefa, bir yazili aciklama virirmisiniz, yoksa sikebahcemi kurtaramicam.

Uefa: MUHHAHAHAHAHAHAHAHAH

Üst Alt