Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video

Cevap: Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar!

Dış güçler o açık ara farkı kapatıyor ve fenerbahçe'ye şans sağlıyor. Şu an 10 puan fark atmış olmalıydık. 9 maç üstüste kazanıp, gelene gidene 4-5 atıp, 4 puan fark olması gelecek için sorgulanmalı.

kesinlikle fb antep-ts-manisa maçlarında fahiş hatalar yapıldı.önceki smaçları saymıyorum bile

kesinlikle fb antep-ts-manisa maçlarında fahiş hatalar yapıldı.önceki smaçları saymıyorum bile

MAA voleyboldan sonra futbol takımına sponsor oldu zaten.

Ben açıkça yazıyorum tepki gelir mi gelmez mi bilmem , fakat eğer bu iş Play Off'lardan önce çözülmez ise çok canımız yanar ve tüm emekler boşa gider.Play Off'larda çok şey dönecek. Görünen köy kılavuz istemiyor maalesef.

benim başkanın konuşmasından edindiğim intiba Shaqiri Galatasaraylı olacak. neden? basel demiş ki başka teklifler onlara bakacağız size döneceğiz demiş. şimdi başka daha yüksek bir teklif olsa neden galatasaraya dönsünler ki? ayrıca Fatih hoca kafasında net bir bedel belirlemiş şu kadar ederi var diye aynen eboue'deki gibi ısrar edecekler fiyatta ve basel arsenal gibi kucağa gelecek. çünkü teklif çok iyi. bonuslarla 13 mlyon diyor başkan. tek işimiz en fazla 1 hafta 10 gün daha sabır

Baskanla konusmanin 20 dakikalik üzetini veriyorlar , kaciranlar icin, son kisim ama bitmek üzere

Ronaldinho için alma imkanımız vardı dedi. Şhaqiri için o kadar para gözden çıkarılmış. Demek ki paramız var. Shaqiri olmazsa onun gibi bir oyuncu alalım bari pahalı, yıldız, genç birini.

ya baskan 13 diyorrr

yoksa benmi kafayi yedim?

13 civari rakami bulabilir bonuslar ile

ya bence gerek yok transfere , sezon sonu alabiliriz. Server , Sabri, Ayhan, Kazim alternativi bulursak (yerli ) yeret ve artar bence bu lig icin. Sezon sonuda yabanci takviyeler yapilabilir CL icin

Yahu takmisiniz Shaqiri'ye, transfere. Tehlikenin farkinda degilmisiniz yahu?! Avrupa'dan men edilme ihtimalli yukseliyor adeta. Persembe sonrasi bazi seyler netlesir ama en az 3 yil avrupa'ya gidememek ne demek biliyormusunuz? Yemisim transferi.

MAA hala Fb'yi kurtarmak icin cirpiniyorsa demek ki UEFA'dan korkmuyor, ceza vereceksende ver diyor. Allah sonumuzu hayir etsin.

Başkan kral adam valla,konuşmaları mükemmel.Futbolu tamamiyle Terime bırakması süper,böyle bir başkana sahip olduğumuz için çok mutluyum.Başkanımızın hedefi,amacı,gayesi apaçık ortada Şampiyonlar Ligi.

berkini ,mertanı önceden kazansaydık en adi şerefsizimki shaqiriyi istemezdim.

Ronaldinho için alma imkanımız vardı dedi. Şhaqiri için o kadar para gözden çıkarılmış. Demek ki paramız var. Shaqiri olmazsa onun gibi bir oyuncu alalım bari pahalı, yıldız, genç birini.

Shaqiri'yi istesek alırız, bundan eminim. Tek sorun Avrupa garantisi. O garantiyi alırsak bizde. Adam ne dedi? "Annemin liginde oynayacaksam niye o kadar para vereyim?" dedi.

Başkan kral adam valla,konuşmaları mükemmel.Futbolu tamamiyle Terime bırakması süper,böyle bir başkana sahip olduğumuz için çok mutluyum.Başkanımızın hedefi,amacı,gayesi apaçık ortada Şampiyonlar Ligi.

Aynen. Mourinho'nun Abramoviç için dediği gibi “Eğer bana takımı çalıştırma konusunda yardım etseydi, ligin dibine vururduk. Ve eğer ben ona mali işlerinde yardım etmeye kalksaydım, çoktan iflas etmiş olurduk!” Bence durum aynen bu, ve böyle olmalı.

Gecenin bi yarısı uğraştım ama değdi galiba. :asd:

unalreyiz.jpg

danismani tulun olmasi güzel mi peki

tulunu bende sevmem etmem ama şunu söyleyebiliriz ki tulun,

geretsin ilk döneminde floryada o ortamı geretse yaratan insanlardan biridir. daha sonrasında adnan polatın iyice futbola üşüşmesi ve bir türlü yapılmayan transfler ki gerets in tek transferini istediği adam kalström dü

vs. vs.

tulun adnan polat tarafından gönderildi ve yerine malum adnan sezgin geldi o kadar uyarmalarına rağmen.

bülent tulunu sevmiyor olabiliriz ama başkan arkadaşım dedi ve o benim danışmanım olarakta ekledi. belli ki tuluna güveniyor ve fatih terimle olan sorunlarını halletmişler. fatih terimin görev alanı belirlenmiş ve tulununda görev alanı belirlenmiş.

bence mesele yok.

Üst Alt