Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Futbol ile İlgili Görevlerinden İstifa Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Futbol ile İlgili Görevlerinden İstifa Etti!

''başka yerlerden gelen telkinler ile bilerek kaybettik'' cümlesine çok takıldım derhal bunu açıklamalıdır.
tffden gelen telkinlerle demek istedi heralde ama açıkça söyleyememeleri lafı hep dolamaları çok saçma. bir açıklama yapmayı bile beceremeyen adamlarca yönetiliyoruz. bunlar bizim hakkımızımı arayacak

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tffden gelen telkinlerle demek istedi heralde ama açıkça söyleyememeleri lafı hep dolamaları çok saçma. bir açıklama yapmayı bile beceremeyen adamlarca yönetiliyoruz. bunlar bizim hakkımızımı arayacak

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla tff yada yönetim yada sokaktaki adam beni ilgilendirmez bu telkini veren kim ve telkini uygulayanlar kimler? Futbolcuların bu telkinleri uyguladığı ortada derhal ama derhal gerekli tepki ile bu konu açıklığa kavuşturulmalı sümen altı edilecek bir konu değil.

Hepiniz defolup gideceksiniz ve GS tarihinin en yalanci, en serefsiz, en haysiyetsiz, en beceriksiz ve en GS dusmani yonetimi olarak tarih boyu GS taraftarlarina yediginiz haltlar aktaralicaktir.

Gittiginiz gun bayram ilan edilecek ve her yil torenlerle kutlanacaktir.

Şaka sandım bir an ama gerçekmiş.En azından futbol görevinden istifa etmiş.Bu da bir gelişme umarım bu istifalar daha da artar yönetimden istifaya kadar gider inşallah.

Dil sürcmesi falan degil adam düpedüz agzindan kacirdi orada.

Devletle daha islerimiz var demesi de bunu destekler sekilde. Adamlar resmen sampiyonlugu satmis. Bir bu leke eksikti kulübe sürmediginiz.

Defolup gitti bir tanesi.

Sırada Dursun ve yönetimi var, hepsi defolup gidecekler ve Galatasaray haini olarak komple ihraç da edilmeleri lazım camiadan.

YÖNETİM İSTİFA!!!!!!!!!!!!!!!!

Yetmez ama evet ama söyledikleri doğruysa yargılanmaları gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt