GSC Haber - Başkanımız Divan Kurulu Toplantısında Konuştu! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başkanımız Divan Kurulu Toplantısında Konuştu!

Başkan kesinlikle devam etmelidir.

Başkanın en büyük hatası çok zayıf bir yönetim kurulu var. Yeni ve sağlam bire yönetim kurulu ile 3 yıl daha devam etmeli.

Çıkışımız Ünal Aysalın elinde gibi görünüyor.

Ama AKP ve Aziz medyası Ünal Aysalı yiyecek gibi görünüyor :(

Ben 2016'da her halukarda bırakacağını duymuştum..O zamana kadar yeni bir yönetim kuruluyla devam edip, kulübün sağlam temelde devam etmesi hepimizin yararına. Başkan ilk geldiğinde "kuracağım yapı ile kimin başkan olacağı önemli olmayacak" demişti. Şimdi bırakırsa kimin başkan olacağı önemli olur işte. Sanırım aradaki fark iyi ayırt edilebiliyordur.

Son düzenleme:
Böyle bir başkan bir daha gelmez kıymetini gidince anlayacaksınız.. Avrupa'da söz ve vizyon sahibi bir başkan kimsenin yalakası değil ! elalemin başkanı gibi şikeci , mafya, hırsız , hüküm giymiş bir başkan mı istiyorsunuz ? GALATASARAY TARAFTARI UYUMA OYNANAN OYUNU GÖR BAŞKANINA SAHİP ÇIK !!

Asla katilmiyorum.

Canaydin biraktiği gün GSnin borcu,

Yoğun çalışmalar ve sıkıntılı dönemlerin ardından kulüpte ödemeler dengesini sağlayan Canaydın yönetimi, bankalara olan kredi borçlarını da yeni bir takvime bağlanmasına karşın, son yapılan mali genel kurulda kulübün toplam borcunun yaklaşık 224 milyon YTL, borç alacak farkının ise yaklaşık 184 milyon YTL olduğu açıklandı.

Canaydin göreve geldiği dönemdeki borc cok daha azdi. Terimin transferleri sonrasi borc bu kadar yükselere cikti.

Canaydin gelmeden önce,

“Bizim 40 trilyon lira uzun vadeli borcumuz var. Denetleme raporunda 105 trilyon lira toplam borcumuz olduğu gözüküyor. Uzun vadeli borçlarımızı çıkardığımız da toplam borcumuz 65 trilyon liraya iniyor. Bunun 28 trilyon lirasını halka arzdan kazandığımız paralarla, 37 trilyon liraya indirdik. 23 trilyon lira ise tüm Birinci Lig’deki kulüplerin olduğu gibi maliyeye olan vergi borcudur. Bunu ya Ankara halledecek, ya da kulüplerle birlikte ligi bitireceğiz. Hiçbir kulüp yüzde 45 vergi ödeyemez. Bunu da düşersek, 14 trilyon lira kalır. 4 trilyon lirayı da bazı gelirlerle kapattık. Kaldı 10 trilyon lira. Bu da 7 milyon dolar eder. Bizim 2002 yılının sonuna kadar 7 milyon dolar borcumuz var.”

GS tarihinin en maaliyetli ve borcun en fazla arttiği dönem Polat dönemi.
Kardeş Aig şirketine her yıl ödediğmiz paradan dolayı 390 milyon dolar para sırf bu şirkete gitti.Bizi bu şirketden kurtaran Özhan Canaydın dı.2002 yılında bizim kulübe haciz üstüne haciz geliyordu Mehmet Cansun döneminde zaten o yüzden sürekli kiralık oyuncular geldi.Canaydın döneminde spotif başarıyı düşünecek durumda değildik 2006 yılına bakarsak oyuncular paralarını çok geç alıyorlardı.Özhan Canaydın Galatasaray başkanlığı süresince çok yoruldu.

Asla katilmiyorum.

Canaydin biraktiği gün GSnin borcu,

Yoğun çalışmalar ve sıkıntılı dönemlerin ardından kulüpte ödemeler dengesini sağlayan Canaydın yönetimi, bankalara olan kredi borçlarını da yeni bir takvime bağlanmasına karşın, son yapılan mali genel kurulda kulübün toplam borcunun yaklaşık 224 milyon YTL, borç alacak farkının ise yaklaşık 184 milyon YTL olduğu açıklandı.

Canaydin göreve geldiği dönemdeki borc cok daha azdi. Terimin transferleri sonrasi borc bu kadar yükselere cikti.

Canaydin gelmeden önce,

“Bizim 40 trilyon lira uzun vadeli borcumuz var. Denetleme raporunda 105 trilyon lira toplam borcumuz olduğu gözüküyor. Uzun vadeli borçlarımızı çıkardığımız da toplam borcumuz 65 trilyon liraya iniyor. Bunun 28 trilyon lirasını halka arzdan kazandığımız paralarla, 37 trilyon liraya indirdik. 23 trilyon lira ise tüm Birinci Lig’deki kulüplerin olduğu gibi maliyeye olan vergi borcudur. Bunu ya Ankara halledecek, ya da kulüplerle birlikte ligi bitireceğiz. Hiçbir kulüp yüzde 45 vergi ödeyemez. Bunu da düşersek, 14 trilyon lira kalır. 4 trilyon lirayı da bazı gelirlerle kapattık. Kaldı 10 trilyon lira. Bu da 7 milyon dolar eder. Bizim 2002 yılının sonuna kadar 7 milyon dolar borcumuz var.”

GS tarihinin en maaliyetli ve borcun en fazla arttiği dönem Polat dönemi.
Birde unutmuşum yazmayı Adnan Polat mali olarak kulübü kötü yönetmedi sportif olarak çok yanlışlar yaptı.Kendi döneminde şirketleri birleştirerek giderimiz gelirimizden fazla olmasın diye yol açtı.Ancak sportif olarak tam bir hayal kırıklığı zaten genel kurulda Mali olarak onay aldı sportif olarak herkes muhalefet oldu.

Adam interin başkanı ile kahve içip sneijderi getiriyor alışmışsınız çapsız çapsız başkanlara Aysal sizin gibi düşünlere çok bile neden tüm ülke bu adam gitsin diye uğraşıyor onu bile düşünemiyorsunuz yazıklar sizin gibi taraftara...

Aysal gitsin, malın birini getirsin dedeler ondan sonra oturup keyifle izleyeyim bu taraftarın halini. 2011 oncesi mac izlemeyen herifler gelmis burda ahkam kesiyor.

Üst Alt