GSC Haber - Başkanımız Divan Kurulu Toplantısında Konuştu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başkanımız Divan Kurulu Toplantısında Konuştu!

Adnan Polat dönemi için haklı olabilirsin belki ama Özhan Canaydın dönemindeki borcumuz şuankinden kat kat fazla ve Aig şirketinden bizi kurtardı.Bu şirkete her sene gelirlerimizin bir kısmını veriyorduk her sene kayıptı.Özhan Canaydın dönemi parasızlığın tavan yaptığı sportif başarının çok zorlaştığı bir dönemdi.

Asla katilmiyorum.

Canaydin biraktiği gün GSnin borcu,

Yoğun çalışmalar ve sıkıntılı dönemlerin ardından kulüpte ödemeler dengesini sağlayan Canaydın yönetimi, bankalara olan kredi borçlarını da yeni bir takvime bağlanmasına karşın, son yapılan mali genel kurulda kulübün toplam borcunun yaklaşık 224 milyon YTL, borç alacak farkının ise yaklaşık 184 milyon YTL olduğu açıklandı.

Canaydin göreve geldiği dönemdeki borc cok daha azdi. Terimin transferleri sonrasi borc bu kadar yükselere cikti.

Canaydin gelmeden önce,

“Bizim 40 trilyon lira uzun vadeli borcumuz var. Denetleme raporunda 105 trilyon lira toplam borcumuz olduğu gözüküyor. Uzun vadeli borçlarımızı çıkardığımız da toplam borcumuz 65 trilyon liraya iniyor. Bunun 28 trilyon lirasını halka arzdan kazandığımız paralarla, 37 trilyon liraya indirdik. 23 trilyon lira ise tüm Birinci Lig’deki kulüplerin olduğu gibi maliyeye olan vergi borcudur. Bunu ya Ankara halledecek, ya da kulüplerle birlikte ligi bitireceğiz. Hiçbir kulüp yüzde 45 vergi ödeyemez. Bunu da düşersek, 14 trilyon lira kalır. 4 trilyon lirayı da bazı gelirlerle kapattık. Kaldı 10 trilyon lira. Bu da 7 milyon dolar eder. Bizim 2002 yılının sonuna kadar 7 milyon dolar borcumuz var.”

GS tarihinin en maaliyetli ve borcun en fazla arttiği dönem Polat dönemi.

Kongre´ye dede diyorsunuz, yok ne olacakti ? Adamlar muhtemelen genc ve vizyon sahibi diye 70 küsür yasindaki adami baskan secmisler.

Ya su onde oturan ihtiyarlara bak arkadas bunlar benim adıma takımım icin karar veriyor bu adamlar wc ye tek basına gidemez . bu uyelik sistemi degismeli. Milyon taraftarı olan kuluplere 7 bin kisi yon veriyor

ordaki dinosor dediginiz kisilerden kac kisiyi taniyorsunuz ? Ordaki cogu kisi okumus, doktor, memur, hakim ve saire kisiler.

Kulübü maddi acidan batiran Faruk Süren´i de, Adnan Polat´i da indiren bu dinozlardi onu unutuyorlar...
Hakli haksiz tartismasina girmeye gerek yok, bu adamlar bosu bosuna elestiri yapiyor diyerek, sadece olayi basitlestiririz. Adnan Polat´in son iki senesinde cok iyi hatirliyorum, onu da seven tayfa vardi, iceriden ve disaridan engelleniyor falan deniliyordu... Hep ayni tas ve ayni terhane, bu kisir döngü degismeyecek.

Ünal Aysal simdi Galatasaray´i "Bak giderim haaa" diye mi tehdit ediyor ? Bunu tam anliyamadim. Benim icin kalip kalmamasi önemli degil, ama adam cok sinirlenmis. Hakli yönleri de vardir, ama Türkiye´nin en büyük kulübünü kötü günde yönetmek kolay degildir iste. Toplantida yas ortalamasi 99 olabilir, ama Ünal Aysal da genc bir adam degil, 70 küsür yasina gelmis yanindaki Özkan Olcay muhtemelen 103 yasinda. Eger zor geliyorsa gidebilir, Galatasaray kimseye muhtac degil. Kalmak istiyorsa da kalabilir, kendi karari.

o dönemler bitti ismail..serefsiz uefa kimsenin gözünün yasina bakmiyor..

★☆★

Bizim Kulüpler Vakıf olarak gözüktügünden bagıs yapmakta bir sorun yok sanırsam. Mesela Şahenk 2 sene önce sow'u almıstı fb'ye.

Bagıs yapılmasının kaldırılmasını isterim tabi. Neticede cepten parayı sadece fb'liler verir. Bizde kimse elini cebine atmaz.

Eee peki yetki alındı mı şimdi noldu o iş? İnşallah alınmıştır da başkanın tepesi atıp gitmeye kalkmaz.

Arkandayız başkan Ünalizasyon süreci başarıyla tamamlanmalı. Sağlam İRADE !!!

280120142050389470510.jpg

botoks motoks deyip salak salak konusmayın,adamın asabını bozmayın

yalaka onun bunun önünde egilen,sömürülen bir sünepe istiyorsunuz belli ki,baskan sizin gibilere fazla

polat gibi bi adamı getirecek dinazorlar,tayyibin azizin oyuncagı yapacaklar kulübü

cok seviyorum takımımı ama su divan kuruludur camianın önde gelenidir alayından nefret ediyorum ya

ne zaman bi yola girsek kulübü baltalıyolar,lanet olsun hepsine

sunların yarısı ölse kulüp düzlüge cıkar

cok pis sinirliyim

baskanın konusmasını dinledim,bu adamı kıranların,istifanın esigine getirenlerin allah belasını versin

Başkan kesinlikle devam etmelidir.

Başkanın en büyük hatası çok zayıf bir yönetim kurulu var. Yeni ve sağlam bire yönetim kurulu ile 3 yıl daha devam etmeli.

Çıkışımız Ünal Aysalın elinde gibi görünüyor.

Ama AKP ve Aziz medyası Ünal Aysalı yiyecek gibi görünüyor :(

Üst Alt