GSC Haber - Başkanımız Divan Kurulu Toplantısında Konuştu! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başkanımız Divan Kurulu Toplantısında Konuştu!

Hedefleri azaltırsak taraftar kapıya dayanır diyor , adam çok ama çok haklı en başından bu adamın dedikleri yapılmalıydı.

"Bizim aslında 3.5 senedir satış yetkimiz var. Zaten tek satılabilecek mülkümüz şu anda Riva, diğerlerini satmak gibi bir imkanımız zaten yok. Ve Riva’yı satmadığımıza göre, ben size burada net olarak zaten böyle bir niyetimizin olmadığını ispat etmiş oluyorum. Yapmak istediğimiz son derece açık. Gayrimenkullerimiz orada duruyor, bir tarafta da 300 küsur milyon dolarlık borcumuz duruyor. Ve bu borç 2011’den beri duruyor; biraz azaltıyoruz, tekrar köpürüyor… Çünkü her borcun faizi var, kur farkı var; bize bunun son üç yılda yüklediği maliyet aşağı yukarı 81,4 milyon dolar. Belgeler huzurunuzda ve emrinizde, istediğiniz vakit inceleyebilirsiniz. Böyle bir borcu daha ne kadar taşıyabiliriz? Mümkün değil ve ben taşımak istemiyorum çünkü siz bana bu kulübün varlıklarını korumamı emrettiniz. Bana verilen görev, bu kulübün varlıklarının koruyuculuğu. Bunların satılıp çarçur edilmesi değil. Bugüne kadar da hiçbir malımızı satmadık, çarçur etmedik. Bundan sonra da niyetimiz bu değil."

Yeterli bu kısım.

ama neden eleştiriliyor... hem de bazı divan kurulu üyelerince????... riva'yı satmak için yetki alacakmış... bu yetkiyi zaten onlar 3bucuk sene önce vermedi mi?... bilmiyorlar mı?...
bu kadar üstümüze gelinmesinin tek sebebi 2veya 3 sene içinde tek tabanca olma ihtimalimizdir... bazıların hiç komplo teorisi gibi gelmesin... veriler gayet açık...

istifa zamanın geldi,galatasarayımız kurtuluyor inşallah

Ne saçma adamsın sen ? Sen Galatasaraylı mısın ? biz burda Adnan Polat , Canaydın dönemlerini yaşadık takım şampiyonlar ligi yüzü görmedi hatta Avrupa ligi elemelerinde deli gibi zorlanıyorduk marka değerimiz yoktu sıfırın altındaydı ligde akıl almaz yerlerdeydik , bu iki başkanın zamanında taraftar profili Culiolara , Pinolara , Zapatalara eyvallah gelsin niteliğindeydi , bu iki başkanın toplam başarısı Ünal Aysalın 1 senesine bedel bile değil , hataları olmasına rağmen efsane bir başkandır bana göre Aysal , bundan sonra da GALATASARAY 'I büyük harfle yazmanı rica ederim senden.

13393-baskanimiz-divan-kurulu-toplantisinda-konustu-10629807_807751099283587_1191654707977903359_n-jpg

şu amca kimse toplantı boyunca sinirliydi
başkanı öldürecek gibi baktı

O değil de ona benzeyen bi İnan Kıraç var , Galatasaray 'ın çok büyük bir ismidir , Raconu o keser , Adnan 'ı indirmişti.

Yeni bir Adnans dönemini kaldiramaz bu camia. Zapata, Culio, Stancu, BAM i fln düsününce midem bulaniyor
Baskan yapma Allah askina

gayrimenkulleri değerlendirmenin tam zamanı ve buna en uygun başkan ünal aysal dır bence. turşusunu mu kuracaz artık projeleri uygulamalıyız. zaten ünal başkan da gayrimenkulleri satmayacaklarını gelir elde edecek şekilde kullanacaklarını söyledi hala hiç bişeyden anlamayan kuru muhalefetler çıkmış kendi pis menfaatleri ve hırsları yüzünden başkana laf atıyor. ünal aysalın yaptığı tek hata bu yönetim kurulunu kurmaktı, bence genel kurula gidip daha güçlü bi yönetim ile devam etmeli yoluna ve artık bu genel kurulla birlikte camiada birlik beraberlik sağlanmalı. zaten bir sürü düşmanımız varken kendi içimizde savaşmaya gerek yok

Boş laf yapmaz. Gitmeyi kafaya koyduysa kimse durduramaz.
Adnan öztürkü isterim ben.
Birdahada aysal gibisi gelirmi hiç sanmıyorum. Hem aysal gidecek hemde prandelli teknik adam olarak kalırsa çok büyük çöküş yaşarız 3-4 sene geriye sürükler bizi.

Riva sanki cok kutsal birsey de bazilari ellemeyin, dokunmayin diyebiliyor. Obur dunyaya mi goturelim, kongre uyeleri aralarinda paylasir obur tarafta nolacak sa.
Artik bunu kulubumuze maddi ek gelir olarak cevirmenin zamanidir, kulub yukselecegi kadar yukseldi ama ekonomik olarak bundan daha iyi olamaz, bidefa borc kapanmali, faiz odeyerek bitmez bunlar. Riva da degerlendi degerlenecegi kadar.
Kimse Unal Aysal a da laf edemez, adamin yetkisi var, ve emin ol bunu da en iyi sekilde kullanir. Ha illa yok olmasin, yok cebinden versin (imkansiz ve sacma sapan dusuncedir), yok baskasi yapsin diyorsaniz zaten ozaman bu taraftara bu Baskan cok bile, istifa da eder cekip gider ondan sonra da 4-5 yil daha oldugumuz yerde kaliriz veya tekrar eski kotu gunlerimize doneriz.

Ne saçma adamsın sen ? Sen Galatasaraylı mısın ? biz burda Adnan Polat , Canaydın dönemlerini yaşadık takım şampiyonlar ligi yüzü görmedi hatta Avrupa ligi elemelerinde deli gibi zorlanıyorduk marka değerimiz yoktu sıfırın altındaydı ligde akıl almaz yerlerdeydik , bu iki başkanın zamanında taraftar profili Culiolara , Pinolara , Zapatalara eyvallah gelsin niteliğindeydi , bu iki başkanın toplam başarısı Ünal Aysalın 1 senesine bedel bile değil , hataları olmasına rağmen efsane bir başkandır bana göre Aysal , bundan sonra da GALATASARAY 'I büyük harfle yazmanı rica ederim senden.
Adnan Polat dönemi için haklı olabilirsin belki ama Özhan Canaydın dönemindeki borcumuz şuankinden kat kat fazla ve Aig şirketinden bizi kurtardı.Bu şirkete her sene gelirlerimizin bir kısmını veriyorduk her sene kayıptı.Özhan Canaydın dönemi parasızlığın tavan yaptığı sportif başarının çok zorlaştığı bir dönemdi.

Adnan Polat dönemi için haklı olabilirsin belki ama Özhan Canaydın dönemindeki borcumuz şuankinden kat kat fazla ve Aig şirketinden bizi kurtardı.Bu şirkete her sene gelirlerimizin bir kısmını veriyorduk her sene kayıptı.Özhan Canaydın dönemi parasızlığın tavan yaptığı sportif başarının çok zorlaştığı bir dönemdi.

AİG nin başpiskoposu süreni isteyenler var burada
Oysa halen onların pislikleri temizleniyor

bu arada like üyelik tarihin için

AİG nin başpiskoposu süreni isteyenler var burada
Oysa halen onların pislikleri temizleniyor

bu arada like üyelik tarihin için
Teşekkür ederim beğeniniz için.Bugün bu durumlara geldiysek en büyük pay Özhan Canaydın dır.Stad yapımı için çok uğraştı ekonomik olarak çok uğraşmasına rağmen Başkan lığı süresince dayanamadı.Allah rahmet eylesin yaşı yetmiyenler Faruk Süren i efsane Özhan Canaydın dönemini hayal kırıklığı olarak düşünüyor.

Üst Alt