Başkanımız Mustafa Cengiz beINSports'da Açıklamalarda Bulundu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

De Marke Sports

@demarkesports

·
6d

Cengiz: "Stadyum için müjdemiz var, sermaye artışıyla ilgili çalışmalarımız var. Halka açılmakla ilgili bir düşüncemiz var. Mağazacılıkta bir noktaya geldik, 2 kat ciro elde ettik göreve geldikten sonra. 7 katlık bir değerle borsaya açılabiliriz."
@beINSPORTS_TR
Stadyum ile ilgili müjdeyi merak ettim. Sermaye artışı umarım olur. 20 milyonluk açık ne ili ilgili bilmiyorum ama umarım sonunda ceza almayız. Bir şekilde gerekirse kampanyalarla kapatmak lazım.

De Marke Sports
@demarkesports

·
57sn

Cengiz: "Taraftarımız bizim en büyük gücümüz. Taraftarımıza burada şunu demek istiyorum, bizim 20 milyon euroluk bir değere ihtiyacımız var. Bunun yaratılması için destek kampanyası düşünür müyüz bilmiyorum."
@beINSPORTS_TR

20 milyon euroluk bir açıktan bahsediyor başkan. Umarım kapatılır bu. Ve bir ceza falan almayız.

Ceza alınacak durum değil bu faiz ödemelerinden dolayı açık var. Bir kampanya yapsa ufaktan elimizi taşın altına hepimiz koyarız.

Mustafa Cengiz: "GS TV için biz, bundan sonra bütün platformlara özgürce girebiliriz. Büyük bir fedakarlık gösterdi beIN SPORTS, münhasırlık hakkını kaldırdı.

Başkanımız amatör branşlarda felaket ama Türkiye'de bir futbol kulübünün başına gelebilecek en iyi profillenden biri. Bizim camianın potansiyelini, çıkardığı son 3-4 başkanı düşünürsek heralde tüm eksilerine rağmen Mustafa başkanı da bal börekle beslemek durumundayız. Kaosu beslemeyip KOÇ'u ve dolayısıyla federasyonu kudurttuğu için çok memnunum, iyi bir siyasetçi için en büyük maharet kurnazlık derler, Mustafa başkan da buna sonuna kadar sahip olduğunu ispatladı. İdeal bir Avrupa ülkesinde bu özelliklerle 3-4 yıla federasyon başkanı olur, o zamana kadar tüm eksilerine rağmen kıymetini bilmek lazım.

Baskan iste budur .

Iste böyle ol , Hocamla iyi gecin , biz seni hep destekleriz , iyi ayar verdi bizimki .

Helal olsun , insallah sampiyon olupda yagli Cocuk iyi bi aglar , Nihat abisinle ;)

Kadın basketbol liginde 13 takımdan 12'sinin sponsoru var o sponsor bulamayan tek takımın başkanı kim acaba. Basketbol ve voleybol şubelerini mali, idari bitirdin zaten ben asıl Cl'ye gidemediğimiz ilk sezonda açıklayacağımız zararı merak ediyorum.

Üst Alt