Başkanımız Mustafa Cengiz beINSports'da Açıklamalarda Bulundu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başkan yine çok aklı başında akıllıca açıklamalar yaptı. Özellikle eleştiri yapacağı noktalarda önde ve finalde yaptığı yumuşatıcı cümlelere çok gülüyorum. :asd: Birde "Ozan kaçmaz" dan ne zaman vazgeçeceksin başkan? :crushed:

Özet geçersek neredeyse her konuya değindi.
arda meselesi kapanmış ilginç bir noktadan yaklaştı konuya ben öyle bakmamıştım esasen ama mantıklı buldum.
stad seneye 63 bin kişi olacak kesinleşti.
ada konusunda şimdilik gelişme yok.

fenerol gibi bir kampanya düzenlenebilir 100 milyon tl toplanır + yeni sezonda stadyum sponsoru şampiyon olamasak bile 400 milyon tl ye yakın para gelir

"Geçen hafta Digitürk ile tarihi bir sözleşme imzaladık. Bu yayının hedeflerinden biri de bu. Biz 2009 yılından beri sadece Digitürk platformundayız. Rahmetli Özhan Canaydın zamanında kurulan TV'yi biz de başarıyla sürdürdük. Bizim görevimiz bu bayrağı daha ileriye götürmek. Bizde başkanların verdiği bir söz var. Bu yayını bütün platformlarda yayınlamak istiyorduk. Galatasaray, Süper Kupa'dan bu yana Türkiye'nin adını bütün dünyaya duyurdu. Şili'den Sibirya'ya, Kuzey Amerika'dan Vietnam'a GS TV'yi ulaştırmamız gerekiyor. Bundan sonra bütün platformlarda olabileceğiz. beIN Sports büyük bir fedakarlık yaptı ve sinyal hakkını bize devretmeye söz verdi."

Başkanın bu açıklamasından sonra artık yakın zamanda Türksat yayını başlar diye düşünüyorum.

"Geçen hafta Digitürk ile tarihi bir sözleşme imzaladık. Bu yayının hedeflerinden biri de bu. Biz 2009 yılından beri sadece Digitürk platformundayız. Rahmetli Özhan Canaydın zamanında kurulan TV'yi biz de başarıyla sürdürdük. Bizim görevimiz bu bayrağı daha ileriye götürmek. Bizde başkanların verdiği bir söz var. Bu yayını bütün platformlarda yayınlamak istiyorduk. Galatasaray, Süper Kupa'dan bu yana Türkiye'nin adını bütün dünyaya duyurdu. Şili'den Sibirya'ya, Kuzey Amerika'dan Vietnam'a GS TV'yi ulaştırmamız gerekiyor. Bundan sonra bütün platformlarda olabileceğiz. beIN Sports büyük bir fedakarlık yaptı ve sinyal hakkını bize devretmeye söz verdi."

Başkanın bu açıklamasından sonra artık yakın zamanda Türksat yayını başlar diye düşünüyorum.
bunların sozune guvenilmez

Üst Alt