Başkanımız Telegol'deydi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Telegol'deydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Bu Gece Telegol'e Konuk Olacak

Birisi söylemişti forumda hatırlayamadım ama çok doğru söylemiş ; Geçen sene Adnan Polat bu programa katılacak olsa kıyametleri kopartırdık sinirden. Şimdi Ünal Aysal çıkacak diye bir umutla dakikaları sayar olduk niye böyle olduk?

Ünal reyiz ilk katıldığında da kızmıştık ona zaten ama o serhat a haddini bildirmişti.içimiz rahat yani başımızda adam gibi başkan olunca.yine lafları sokuşturur inceden tık tık.:)

Adnan başkan çıktıgı zaman 2012 kriterleri diyordu para yok diyordu iyi şeyler söylemiyordu Ünal başkan güzel şeyler sölüyor fark o bence :)

Abi fark o diyorsun da biz geçen sene Gargamel ve tayfası yüzünden kızıyorduk bu takıma benim hatırladığım, Adnan Polat'la alakası yoktu. E ne değişti şimdi de başkan buraya çıkıyor ve biz görmezden gelebiliyoruz?

Ünal Aysal'ın bir sözü var '' Eğer ben bir yayına katılıyorsam herşeyi acık acık söylemeyi göze alıyorumdur demektir bu '' Bu gece gundem yaratacagını dusunuyorum her acıdan şike, transfer vb.

Abi fark o diyorsun da biz geçen sene Gargamel ve tayfası yüzünden kızıyorduk bu takıma benim hatırladığım, Adnan Polat'la alakası yoktu. E ne değişti şimdi de başkan buraya çıkıyor ve biz görmezden gelebiliyoruz?

Akif seversin sevmezsin ama bu adam yalan haber yapmıyordu ki biz zaten takım kötü giderken kötü haberler yapmalarına kızıyorduk hiç yalan haber yapmadı diyemem o kadar hakim değilim bu programa onuda belirtiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt